1

@masq No najwyraźniej Koeman jest najzwyczajniej w swiecie innym typem czlowieka, co jest chyba dosc normalne w swiecie? Wciaz uwazam ze nie ma tu nic na wyrost. Tak - dzieki niemu ten klub ma przyszlosc bo ciula z tego co ma, a wiele nie ma

0

A może Mikołaj Arteta? Myśle że byłby do wyjęcia

1

@masq Ale Koeman nie owija w bawełne, gdzie powiedział coś kontrowersyjnego do czego można sie przyczepić?
Że nie jesteśmy konkurencyjni i nie możemy równać się z City? No to chyba oczywiste
Że buduje przyszłość? No taka jest prawda, lepi z tego co ma czyli z bandy utalentowanych dzieciaków, jeśli za 5 lat będą stanowili o sile Barcelony i znowu będziemy się bić jak równy z równym o LM to śmiało można powiedzieć że podwaliny pod ten sukces stworzył Koeman, niezależnie czy dalej będzie trenerem czy nie

26

Trener cichy i spokojny - buuu nie ma charakteru na taki klub
Trener żywiołowy, pewny siebie, mówiący prosto z mostu - buuu ależ on zły jak może tak mówić!!!

0

@MeMyselfAndI co jak co, Shakur to GOAT

1

@Rust_Cohle 71 i czekam na Calverta. Całkiem spoko kolejka

1

@gumaz A Neto pokazał coś dobrego w ostatnich meczach? Mats od wielu lat jest naszą ostoją i mimo słabszego okresu nie rozumiem kwestionowania go jako pierwszego wyboru

0

@Survier @Pablit Nie jestem przekonany do Cou bo chłop nie grał pół roku w piłkę.

1

@clyde Dobra cena

2

Jutro:
Mats
Araujo Pique Garcia
Dest/Mingueza FDJ Busi Pedi Alba
LDJ Depay

Inaczej średnio to widze, niestety obawiam sie ze mozemy zobaczyc jakies 433 z Pedrim czy Roberto na skrzydle

0

@Ghotti co do tego termometra, sprzedam ci lifehack ktorego sam uzywam: zagotuj wody, po czym odczekaj kilka minut i wloz palec - parzy? to za ciepła. Czujesz ciepło ale idzie na spokojnie wytrzymać? Zalewaj.

Polecam

0

@Ghotti Ja kupilem w lokalnym sklepie jakis zestaw startowy za 50 zl (naczynie + slomka) i moim zdaniem nie ma co wydawac wiecej na poczatek, bo w sumie nie wiesz czy ci sie spodoba :) wiecej nie jest potrzebne nic, ew mozesz dokupic termometr do wody ale i bez tego da rade na oko.

Co do yerby, moze sprobuj tych z dodatkowa guarana? Mnie one pobudzaja znacznie fajniej niz klasyczne yerby

1

Ale bym chciał żeby pojawił się teraz nagle Ronaldinho 2.0

0

@Homeopata8989 Ciekawe tylko jak bedzie sobie radzil po tak dlugiej przerwie w rytmie meczowym

0

@LeoMessiah Ciebie akurat nie zaprosilem wiec nie masz adresu

0

@marcin000019 @draxidox @ElKamil wyslalem listem zaproszenie, tam jest adres

1

@Kwiatek67 @Joe_Pesci niestety, mam dopiero 16 lat wiec zony nie ma :(

0

Hej :)) Razem z moją rodzinką organizuje dziś u mnie w domu spotkanie dla naszej społeczności - wpadajcie wszyscy, napijemy sie piwa, podyskutujemy o pilce, polityce, lgbt i calej masie innych fajnych tematów :)

1

@LS no to mów że chcesz spędzić życie jak pewien francuz w tej drużynie

0

@AllBundy Ale wrócić też w wieku 30 lat do ekstraklasy jako talent czy nie?

0

Jak wyglądałaby wasza wymarzona kariera jeśli oczywiście moglibyście o tym zdecydować?

Ja to bym sobie zaczął na spokojnie w najlepszym polskim klubie (podpowiedź, jedyny który reprezentuje nas w Europie B) ) potem na spokojnie po 2 sezonach do ARSENUUUL ARSENUUUL pomoc chlopakom wrocic na 4 miejsce, po czym szybki transfer do Barcelony popykać sobie z Ansu i resztą załogi. Po wygraniu wszystkiego co sie da w dreamteamie v3, powróciłbym sobie na ostatni sezon na spokojnie do najlepszego polskiego klubu pokręcić troche naszą piękna ligą.

Miłego dnia

0

@marcin000019 Chamakh

0

@kamilo0066 ? Normalne długie włosy xD

0

@sendesara Zaraz i tak zacznie się płacz że większość to strzały na pustą albo z karnych xD
Kosmiczny wynik

0

Powiedzcie mi droga LaBamblo, jakie są róznice miedzy Valhalla w wersji ps4 ogrywana na ps5 i wersji PS5? Są na tyle znaczące że lepiej dopłacić już do wersji PS5?

1

@Arkon Ajj te obozy w Bułgarii....

6

@qbuteq Pensja pensją, ale czy są owocowe wtorki? Pyszna kawa z ekspresu? Zgrany dynamiczny młody zespół?

1

@Maciek069 co? Czyli można brać tylko za 0 lub za 100 transfery? A mowi Ci coś nazwisko Sabitzer? przeszedł właśnie za około 20 milionów. Da się zrobić dobry transfer za te pieniadze

0

@czosnekfcb jest football manager

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?