Whudi
Dołączył/a: sierpień 2018
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq No najwyraźniej Koeman jest najzwyczajniej w swiecie innym typem czlowieka, co jest chyba dosc normalne w swiecie? Wciaz uwazam ze nie ma tu nic na wyrost. Tak - dzieki niemu ten klub ma przyszlosc bo ciula z tego co ma, a wiele nie ma
0
A może Mikołaj Arteta? Myśle że byłby do wyjęcia
1
@masq Ale Koeman nie owija w bawełne, gdzie powiedział coś kontrowersyjnego do czego można sie przyczepić?
Że nie jesteśmy konkurencyjni i nie możemy równać się z City? No to chyba oczywiste
Że buduje przyszłość? No taka jest prawda, lepi z tego co ma czyli z bandy utalentowanych dzieciaków, jeśli za 5 lat będą stanowili o sile Barcelony i znowu będziemy się bić jak równy z równym o LM to śmiało można powiedzieć że podwaliny pod ten sukces stworzył Koeman, niezależnie czy dalej będzie trenerem czy nie
26
Trener cichy i spokojny - buuu nie ma charakteru na taki klub
Trener żywiołowy, pewny siebie, mówiący prosto z mostu - buuu ależ on zły jak może tak mówić!!!
0
@MeMyselfAndI co jak co, Shakur to GOAT
1
@Rust_Cohle 71 i czekam na Calverta. Całkiem spoko kolejka
1
@gumaz A Neto pokazał coś dobrego w ostatnich meczach? Mats od wielu lat jest naszą ostoją i mimo słabszego okresu nie rozumiem kwestionowania go jako pierwszego wyboru
0
@Survier @Pablit Nie jestem przekonany do Cou bo chłop nie grał pół roku w piłkę.
1
@clyde Dobra cena
2
Jutro:
Mats
Araujo Pique Garcia
Dest/Mingueza FDJ Busi Pedi Alba
LDJ Depay
Inaczej średnio to widze, niestety obawiam sie ze mozemy zobaczyc jakies 433 z Pedrim czy Roberto na skrzydle
0
@Ghotti co do tego termometra, sprzedam ci lifehack ktorego sam uzywam: zagotuj wody, po czym odczekaj kilka minut i wloz palec - parzy? to za ciepła. Czujesz ciepło ale idzie na spokojnie wytrzymać? Zalewaj.
Polecam
0
@Ghotti Ja kupilem w lokalnym sklepie jakis zestaw startowy za 50 zl (naczynie + slomka) i moim zdaniem nie ma co wydawac wiecej na poczatek, bo w sumie nie wiesz czy ci sie spodoba :) wiecej nie jest potrzebne nic, ew mozesz dokupic termometr do wody ale i bez tego da rade na oko.
Co do yerby, moze sprobuj tych z dodatkowa guarana? Mnie one pobudzaja znacznie fajniej niz klasyczne yerby
1
Ale bym chciał żeby pojawił się teraz nagle Ronaldinho 2.0
0
@Homeopata8989 Ciekawe tylko jak bedzie sobie radzil po tak dlugiej przerwie w rytmie meczowym
0
@LeoMessiah Ciebie akurat nie zaprosilem wiec nie masz adresu
0
@marcin000019 @draxidox @ElKamil wyslalem listem zaproszenie, tam jest adres
1
@Kwiatek67 @Joe_Pesci niestety, mam dopiero 16 lat wiec zony nie ma :(
0
Hej :)) Razem z moją rodzinką organizuje dziś u mnie w domu spotkanie dla naszej społeczności - wpadajcie wszyscy, napijemy sie piwa, podyskutujemy o pilce, polityce, lgbt i calej masie innych fajnych tematów :)
1
@LS no to mów że chcesz spędzić życie jak pewien francuz w tej drużynie
0
@AllBundy Ale wrócić też w wieku 30 lat do ekstraklasy jako talent czy nie?
0
Jak wyglądałaby wasza wymarzona kariera jeśli oczywiście moglibyście o tym zdecydować?
Ja to bym sobie zaczął na spokojnie w najlepszym polskim klubie (podpowiedź, jedyny który reprezentuje nas w Europie B) ) potem na spokojnie po 2 sezonach do ARSENUUUL ARSENUUUL pomoc chlopakom wrocic na 4 miejsce, po czym szybki transfer do Barcelony popykać sobie z Ansu i resztą załogi. Po wygraniu wszystkiego co sie da w dreamteamie v3, powróciłbym sobie na ostatni sezon na spokojnie do najlepszego polskiego klubu pokręcić troche naszą piękna ligą.
Miłego dnia
0
@marcin000019 Chamakh
0
@kamilo0066 ? Normalne długie włosy xD
0
@sendesara Zaraz i tak zacznie się płacz że większość to strzały na pustą albo z karnych xD
Kosmiczny wynik
0
Powiedzcie mi droga LaBamblo, jakie są róznice miedzy Valhalla w wersji ps4 ogrywana na ps5 i wersji PS5? Są na tyle znaczące że lepiej dopłacić już do wersji PS5?
1
@Arkon Ajj te obozy w Bułgarii....
6
@qbuteq Pensja pensją, ale czy są owocowe wtorki? Pyszna kawa z ekspresu? Zgrany dynamiczny młody zespół?
1
@Maciek069 co? Czyli można brać tylko za 0 lub za 100 transfery? A mowi Ci coś nazwisko Sabitzer? przeszedł właśnie za około 20 milionów. Da się zrobić dobry transfer za te pieniadze
0
@czosnekfcb jest football manager
0
Komentarz usunięty przez użytkownika