Whudi
Dołączył/a: sierpień 2018
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Nie wiem, nie grałem nie widziałem. Wypisuje tylko swoje przemyślenia, bardzo bym chciał dostać w końcu konkurenta FIFY, która z roku na rok sprawia coraz mniej przyjemności
1
@Messibestplayerintheworld Niech powieszą na ścianie 4 dopuszczalne fryzury w klubie.
1. Zidane
2. Messi aktualnie (bez farbowania)
3. Messi 2008
4. Messi 2011
3
@LS Nie do końca rezygnuje, tylko zmienia nazwę aby zrobić świeży start. Częsta i znana od dawien dawna metoda marketingowa. Jeśli ktoś przegrywa ze swoim rywalem na rynku, lub ma łatkę słabszego produktu to robi pełen rebranding i "wchodzi" na rynek z pełnej ;). Nie wydawali PESa/eFootball od dłuższego czasu żeby przygotować się właśnie na next geny i zmienić silnik, zamiast jak FIFA wydawać to samo rok do roku. Jako Fifacz, mam duże nadzieje na eFootball bo monopol kanadyjczyków jest koszmarem dla graczy
4
Ależ by się chciało zobaczyć Xaviego z R10 w takim meczu
0
@AllBundy bez przesady, Lampard nie był aż taki słaby żeby pisać "minimalnie" z nim. Z pewnością piłkarz o którym mówisz grał z jakimiś gorszymi zawodnikami.
1
@SuperPatsonFCB W takim razie dzięki za poprawkę. Teraz już nie wygląda to aż tak kolorowo, ale wciąż liczę że może jakoś Czesiu to zrobi. Ale najpierw Flora.
3
@usztafik i potem płacz że nie ma polskich drużyn w pucharach? Kiedy w końcu przestanie istnieć ta mentalność że jak gra drużyna której nie lubisz to ma odpaść XD Ja zawsze będę kibicował polskim zespolom w europie, nie zaleznie czy bedzie to Lech czy Śląsk. Jak chcemy w końcu widzieć je regularnie w pucharach to musimy najpierw zacząć w nich grać.
3
@MesQueUnClub96 patrząc na fakt, że mogłą być Slavia, Olympiakos, Young Boys, Crvena czy Rangers uważam że jednak dobre
0
Dobre losowanie dla Legii
0
@JohnnyBarca Mam rodzinę w Brazylii i z tego co mówili, są osoby które na tyle nie lubią Neymara że automatycznie nie są w stanie czuć takiej więzi z reprezentacją. U nic jednak mentalność jest zupełnie inna, więc nie ma co porównywać @Bobo25.
Co ciekawe, głosy o tej nienawiści do Neymara słyszę już od jakiegoś czasu. Mówią że nie jest liderem, że do piłkarzy którzy rozkochali w sobie naród nie ma nawet podejścia (Ronaldinho, Fenomeno, Rivaldo), plus wszystkie te akcje jak symulowanie, ego itp.
2
@JarekS Nie no do najlepszego wyniku troche daleko :) Wygrali w 92 i 3 miejsce w 84
15
Brejt ratuje nasz honor. Jedyny przedstawiciel Barcelony w finale.
1
@bbartekfcb ale Ty kompletnie nie rozumiesz o co chodzi? Pieniadz to pieniadz i nie mozna od nikogo wymagac obciecia sobie pensji o polowe, niezaleznie czy zarabia 3,10 czy 500k.
1
@Dawid66 Ale co to za różnica. Pieniądz to pieniądz, każdy chce go mieć jak najwięcej. Nie porównuj obcinania pensji o 2 tyś do obcinania o 400 tysięcy. Dodatkowo warto sobie uświadomić że to nie jest tak że piłkarze zarabiają miliony a żyją za 4k miesięcznie xD Wraz ze wzrostem zarobków rośnie standard życia.
2
@NKing A ty byś zmniejszył swoją obecną pensje o 50%?
0
@Kurkmen Ja wiem, nie mówiąc o tym że wtedy jakość sportowa byłaby koszmarna. Napisałem to co przychodzi mi na chłopski rozum, dlatego jestem ciekaw co Presidą planuje
0
Jeśli pogłoski o pensjach są prawdziwe, to nie wiem czy rewolucja totalna nie będzie niezbędna żeby jakoś poradzić sobie z tą sytuacją. I chodzi mi tu o wyprzedaż prawie całego składu, bo 170 baniek nie weźmie się tylko z odejścia Pjanica i Brejta (którzy podobno są tego najbliżej).
Boje się, że jedynym wyjściem będzie oddanie składu i postawienie na młodych oraz na gwiazdy małego formatu.
Nie jestem ekonomistą, ba nigdy nie zarządzałem nawet małą firmą więc jeśli się mylę to proszę o informacje co więcej można zrobić.
0
@Deeespacito Na takiej samej zasadzie możnaby usprawiedliwić każdego piłkarza xD
2
@RobiS Pojawil sie film z prywatnego snapa Dembele na ktorym smieje sie z pracownikow hotelu ktorzy przyszli ksieciuniowi naprawic TV.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/ocaabt/antoine_griezmann_and_ousmane_demb%C3%A9l%C3%A9_in_leaked/
0
@333tricampeones333 Atleti się interesuje
0
@lukaszbarca15 Ja, Ty i oni
0
Sie nie stresujcie ta matura juz, zdane czy nie - wazne ze juz po, najwyzej sie poprawi za rok jak wszystko. Teraz bedzie juz tylko lepiej, studia na ktorych ma sie spokoj, a obrona jest o wiele przyjemniejsza od maturki. Ja np pamietam ze bardzo sie przed nia stresowalem a potem uswiadomilem sobie ze przeciez temat o klubach piłkarskich wiec czym moga mnie zagiąć :D
Tak więc głowa do góry moi mali przyjaciele, bo teraz 3 lata przyjemności na studiach a potem już tylko stres, praca, podatki i śmierć.
1
@zadafcb Ojj tak, całe jazdy łuk perfekcyjnie, mógłbym z opaską na oczach robić a na egzaminie noga chodziła jak do staremu do Zenka na weselu, no i finalnie auto mi zgasło 15 sekund po rozpoczęciu egzaminu
2
Całym sercem Belgią, Danią i Ukrainą.
Pozdrawiam
0
@tomek8756 Jak to bez?
Jaraaf podejmuje u siebie Diambars - 1 liga Senegalska
1
@szela1899 Ja dorwałem TV sharpa 40 cali 4k za 1100, wiec mysle ze warto dozbierac i oprocz xboxa poogladac sobie netflixa i inne glupoty
1
@szela1899 1920 x 1080, nie wykorzystasz potencjalu Xboxa. Koniecznie szukaj czegos z wieksza rozdzielczoscia, jak kolega wyzej wspominal najlepiej 4k bo dopier wtedy zauwazysz znaczaca roznice miedzy xbox series x a x360
1
@AduŚ07 jest jeszcze Pepe, ale ten to raczej przez użytkowników 16+
0
@VenoM ja bym z tymi "słabymi przeciwnikami" patrząc na przebieg Euro nie przesadzał
0
@FafitFCB Busi statycznie i bezpiecznie, Pedri niewidoczny, Alba zawali krycie przy bramce, Grizi bramka