Whudi
Dołączył/a: sierpień 2018
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 Musi brać przykład z @Gerard Pique i @Jordi Alba , w innym przypadku może przegrać miejsce w składzie z @Puig91
20
Gadałem właśnie z @joan laporta, nowa oferta kontaktu dla Umtitiego jest właśnie dopinana.
5 lat + 25% pensji zabranej Busiemu jako dodatek do aktualnych zarobków.
Here we go!
0
@Cwaniak4 To wtedy my bierzemy Ibre i Suareza
2
@Sysia11 Byleby wrócili do top5 ;)
0
W kwestii transferu Mbop do Realu - jestem za. Wiadomo ze to wzmacnianie rywala, ale pod względem atrakcyjności będzie to duży krok do przodu, coś czego brakuje od legendarnego Messi-Ronaldo, z tym że Fati moim zdaniem wciąż nie jest aż taką marką. Tak czy inaczej liga się ruszy, zacznie być bardziej atrakcyjna.
Co więcej, Real i Barcelona żyją w symbiozie, to są bracia syjamscy - jeden cierpi to drugi też. Wiecie o co mi chodzi? Jeśli Real pozyska Mbappe to Barcelona musi się zmotywować i użyć wszystkich sił żeby też wyjść z dołka, wyrównać się z Madrytem, jakoś pozyskać gwiazdę.
Ważne żeby czasy dominacji Barcelony i Realu wrócił.
@AmigoBlancos jak będą jakieś informacje konkretne to mnie oznaczaj.
0
@Arczek2001 Jeśli kupiłby klub, wpakował pieniądze i oddał władze całkowitą ekspertom z LaRambli to jestem na tak
3
@FC1899Barca To nie jest tak że go nie doceniamy. Zawsze będzie wielki i każdy ma do niego wielki szacunek za wszystkie osiągi i czas jaki poświęcił w klubie. To bardziej kwestia tego, że wszyscy chcieli już jakiegoś nowego impulsu, zmiany co jak widać nie wyszło na dobre. Ale w żadnym wypadku nie wolno negować doceniania Wengera.
20
@sergio5 Myśle że Błaszczykowski zrobił więcej dla kadry i też nikomu by nie przeszkadzał i też nie był powołny. Co to za argument jest xD Mógł zmienić klub i grać to mu się nie chciało a teraz pretensje
0
@ForcaMilosz spoko, a ja bym powiedział
1
@Fenyx https://draw.inker.one/#/cl/gs
0
W tej edycji LM wyjątkowo trudne wydają mi się grupy, będzie co oglądać. Robiłem sobie kilka razy symulację głosowania którą wczoraj ktoś tu wstawiał i w większości przypadków nie jest zbyt łatwo: City, Barcelona, Lipsk, Dynamo to jeden z przykładów.
Ale moją ulubioną wylosowaną grupą było Villareal, BVB, Ajax, Milan - no taką grupę to bym chciał zobaczyć
1
@sergio5 Alexis Sanchez Arsenal
1
@JimMorrisonFCB Pewnie, troche żyje marzeniami bo nic innego mi już nie zostało po tym ile cierpienia daje mi każdy kolejny rok z kanonierami, ale młodych talentów akurat jest teraz od groma, wystarczy dobrze ich poprowadzić - czy zrobi to Arteta? tutaj pozostawię to do interpretacji własnej
0
@JimMorrisonFCB Pieśń przyszłości, Nketiah, Odegard, Saka, Tierney, Martinelli, Tavares, White, Gabriel itp. Trochę analogiczna sytuacja do Barcelony - wielki potencjał w dzieciakach, i dopalający się weterani, jak to przetrwa to mogą czerpać z tego sporo korzyści
1
@msmsms Siedze w temacie wiec sie podziele wiedzą. Zarząd jest sfrustrowany brakiem postępów, najbliższe 5 spotkań zadecyduje o losach Artety. Conte jest głównym kandydatem i w zasadzie jedyną aktualnie opcją, a pieniędzy na jego pensje raczej nie zabraknie
2
@bartekvisca Bez kitu, że nie pomyśleli też i nie sprzedali Messiego Iniesty Xaviego i Suareza w prime, mogli przewidziec jak to sie skonczy
0
@Chaoss Wiadomo że to zawsze jest wielka marka, ale wyobraź sobie konkurowanie o dajmy na to Haalanda czy Kane z City, Chelsea, PSG, Bayernem. Wedlug mnie nie mamy takiej pozycji do negocjacji i kuszenia zawodniko, mysle ze Real jest destynacja nieco bardziej kusząca
0
@AmigoBlancos Czyżby Wiedźma z Buchenwaldu?
0
@DonMatteo901 No ale nie oszukujmy sie, takiego balaganu jaki panuje w Arsenalu we wszystkich strukturach i kadrze to by sie Barcelona nie powstydzila, mysle ze malo kto by to ogarnal. No ale sam juz mam dosc i wole Conte, moze sie cokolwiek ruszy
0
@BorzyKrzys Proszę, zanim znowu będziesz pisał takie głupoty na spokojnie usiądź, przeczytaj tekst, pomyśl chwile i dopiero coś pisz
0
Na szczęście nie mamy tych problemów bo i tak nas nie stać
2
Najgorsze jest to, że Barcelona kompletnie nie będzie już atrakcyjną destynacją dla graczy, straciliśmy prawie wszystkie atuty które za tym przemawiał. I mówię tutaj o graczach bez preferencji klubowych, czysto jako rywalizacja z innymi zespołami, bo oczywistym jest że jeśli dany piłkarz od małego kibicuje Barcelonie to pewnie do niej przyjdzie.
Siła zespołu? Nie znajdujemy się już nawet w top 5.
Zarobki? Wiemy jaka jest posucha, aktualnie nie możemy zaproponować nikomu dobrych warunków
La Liga? Z sezonu na sezon coraz mniej atrakcyjna, dla przeciętnego kibica jest nie do oglądania.
Dochodzi jeszcze fakt że dużo osób chciało grać z Leo, więc kolejny ataut w piach.
5
@MesQueUnClub_87 Biorąc pod uwagę Depay Brejt Griz:
85 76 87
2
@Coutinho007 zaraz zaraz taka odpowiedz jest nielegalna
0
@Bykunn No prawe i lewe. Cou, Griez, Breit, Aguero
2
@rafalonso1 Właśnie takich graczy nam brakuje. Skrzydła mamy obsadzone kozacko więc można zająć się szukaniem 10/cofnietego napastnika
3
@Firestone Roberto na skrzydle też hulał aż miło się patrzyło, ale nie pamietam kiedy
0
@FCMichalo ta są kontakty już z otoczeniem Pepa. Panuje optymizm
6
Barcelona Koemana z obroną Roberto Pike Ląle Alba do końca sezonu
Czy Barcelona Setiena z pomocą Vidal Rakieta Busi do końca sezonu?
1
@Rust_Cohle Podajcie kodzik ramblowski prosze.
U mnie też lipa, bardzo głupio zbudowałem druzyne i po kilku piwkach postanowałem użyc wildcard i zmienic wszystko juz po 2 kolejce :D