3

Zgadzam się z Neymarem. Ja również widziałbym Coutinho w Barcelonie.

1

Muzyka dosyć irytująca, ale treść obrazująca geniusz Messiego


0

Ostatni akapit mówi wszystko, jeśli chodzi o rywalizacje z Ronaldo.

1

No i się zaczeło...

0

Jackson- Król pola... środka pola hahaha

1

Messi 2:1 !!!

0

Ci komentatorzy to porażka A to Ter Sztejgen, Felipe Luis albo koniec meczu po 45 minutach. Porażka!!!

0

Koniec meczu hahahha

1

Jak dla mnie taki składzik powinien wystarczyć:
Ter Stegen, Bartra, Masche z Vermą, Alba, Busi, Rafinha, Iniesta, MSN. A w razie gdyby gra w środku się nie układała Rakitić za Rafe ;P

0

A Maldini?

0

Z tego może ze 3 wolne były.
Sędziowanie w hiszpanii...

0

Wtedy było mu o wiele łatwiej, bo obrońcy nie skupiali się na nim tak bardzo, jak dzisiaj. Miał więcej luzu, nie to samo, co teraz. Obrońcy jak piłka jest na lewym skrzydle patrzą co robi Messi na prawym. Messi dostaje nawet po 2 kryjących indywidualnie. Kiedyś tak nie było/

0

Jeśli ktoś chce wiedzieć w jakim składzie grał Ahletic, to polecam sobie poczytać rozkład autobusòw w swoim mieście ;P

0

A co z Odegardem?!
On też nie ma 18. Jeśli dobrze myśle to na Real też powinni jakąś kare nałożyć. Jeśli pisze jakieś głupoty, to przepraszam, poprawcie mnie. Z góry dzięki ;P

1

Przypmina mi się mecz z Milanem w lidze mistrzów, ale nie pamiętam, który to był sezon.

8

Dosyć dziwny artykuł ;P

0

Co do tego zdjęcia http://www.meczyki.pl/obrazki,30192 , to czy nasi piłkarze oprócz trenowania w tym grają w tym w meczach?

2

Jak pięknie jest zobaczyć znowu Barcelone. (nie licząc tego dennego presezonu) ;P

0

...forma, kontuzje, Messi itd...

0

Sandro gol!
2:1

0

1:1!!!

7

Nie rozumiem w ogóle dlaczego gra Gumbau, zamiast Sampera.

0

Bardzo podobne do tych, w których nasi piłkarze teraz trenują (nie licząc tych czarnych końcówek). Np. na tym zdjęciu widać koszulki treningowe-http://www.fcbarca.com/64876-pierwsze-oficjalne-spotkanie-roberta-fernandeza-z-pilkarzami-barcelony.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage

0

Widać, że panuje tam wspaniała atmosfera. Dla kibica mega radocha ;D

0

Skoro nie zadowala go bycie rezerwowym w Juve to czego on chce szukać u nas? Być może trofeów, ale nie wydaje mi się, żeby pasował do Barcy. Jest to zawodnik polegający głównie na swoim wzroście. Techniką to on nie grzeszy. Myślę, że to tylko plotka, ale kto wie? Może jest w tym choć ziarnko prawdy.

2

Jak dla mnie bardzo dobrze. Jak wròcą to będą głodni gry, a to lubimy najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?