Sergio jest świetny, ale nie zapominajmy o świetnie zapowiadającym się Samperze. Teraz Busi jest niezastąpiony, ale miejmy nadzieje, że kiedyś aż tak bardzo za nim nie będziemy tęsknić.
Nie rozumiem czemu wszyscy tak się podniecają tym groszkiem. Facet dobił do pustej a już wielką gwiazdę z niego robią ( mówię tu głównie o kibicach Realu). Nie można jednak zapomnieć , że miał parę ( z tego co pamiętam 2 ) sytuacji sam na sam i nie trafił.
0
A co wy na to jakby do nas dołączył Mario Goetze?
W Bayernie za dużo szans nie dostaje i może dobrą opcją byłoby zakontraktowanie go?
0
http://www.meczyki.pl/obrazki,28745
0
Sergio jest świetny, ale nie zapominajmy o świetnie zapowiadającym się Samperze. Teraz Busi jest niezastąpiony, ale miejmy nadzieje, że kiedyś aż tak bardzo za nim nie będziemy tęsknić.
1
Czyli:
1.Messi
2.Ney/Luis
3.Tevez
4.Ney/Luis
5.Vidal
?!
0
Zgadzam się z tym, aczkolwiek Arturo Vidal zasługuje przynajmniej na pierwszą 5
0
Nie to, że się czepiam, ale meczów*
17
http://memypilkarskie.pl/img/6080/wedlug-fanow-realu-i-tak-cr7-powinien-zdobyc-zlota-pilke/
1
http://www.meczyki.pl/kozacki_trening_sergiego_sampera,48155,filmik.html
1
Jak można oskarżać piłkarza za przegranie CA, który odmówił temu krajowi, który dał mu wszystko, wybierając ten, który nie dał mu niczego?
0
Jakby został Thiago niepotrzebny byłby nam żaden Turan ani Pogba
4
30 + Verratti i mogą brać ;P
0
No to kto , jak nie uda się z Pogbą i Gundoganem? Wilshere ? Marchisio ? Jakąś alternatywe trzeba mieć.
0
Pogba / Verratti / Gundogan / Ramsey / Eriksen - dwóch z nich musimy mieć !
5
http://memypilkarskie.pl/img/5583/prosba-thiago-messiego-do-taty-p/ ;D
0
Nie zapominajmy też o obowiązkowym występie Generała ;D
1
Messi gooool !!!!
2
Ja najbardziej lubię Isco. Szkoda ,że poszedł do nich a nie do nas ;cc
0
To prawda. Pamiętam ,jak oglądałem mecz Brazylia-Francja i strasznie mi się ten chłopak podobał mimo że grał parę minut.
0
Tyle ,że Kondogbia z tego co jest mi wiadome jest defensywnym pomocnikiem.
0
Jakby mu zależało to raczej nie oddawałby karnego Neymarowi jednak nie zmienia to faktu ,że miło by było gdyby to Messi zdobył Pichichi.
0
Tragiczny Messi ?!?Niby czemu?
0
Z całym szacunkiem dla Mascherano ale...http://realvsbarca.pl/img/5328/niesamowite-statystyki-mascherano-w-barcelonie-/
0
2:1
0
http://angielskaliga.eu/news/show/real-i-atletico-zostana-ukarane-tak-jak-barcelona
0
Nie rozumiem czemu wszyscy tak się podniecają tym groszkiem. Facet dobił do pustej a już wielką gwiazdę z niego robią ( mówię tu głównie o kibicach Realu). Nie można jednak zapomnieć , że miał parę ( z tego co pamiętam 2 ) sytuacji sam na sam i nie trafił.
0
Wydaje mi się ,że za finał Mistrzostw Świata w 2010 r.
0
Szkoda ,że nie ma Vermaelena na ławce bo przy nadal korzystnym wyniku mógłby wejść na ostatnie 15 min
0
Dałbyś do tej akcji z Ajaxem linka?
3
0
Jeśli Bayern awansuje ;D