0

A co wy na to jakby do nas dołączył Mario Goetze?
W Bayernie za dużo szans nie dostaje i może dobrą opcją byłoby zakontraktowanie go?

0

Sergio jest świetny, ale nie zapominajmy o świetnie zapowiadającym się Samperze. Teraz Busi jest niezastąpiony, ale miejmy nadzieje, że kiedyś aż tak bardzo za nim nie będziemy tęsknić.

1

Czyli:
1.Messi
2.Ney/Luis
3.Tevez
4.Ney/Luis
5.Vidal
?!

0

Zgadzam się z tym, aczkolwiek Arturo Vidal zasługuje przynajmniej na pierwszą 5

0

Nie to, że się czepiam, ale meczów*

1

Jak można oskarżać piłkarza za przegranie CA, który odmówił temu krajowi, który dał mu wszystko, wybierając ten, który nie dał mu niczego?

0

Jakby został Thiago niepotrzebny byłby nam żaden Turan ani Pogba

4

30 + Verratti i mogą brać ;P

0

No to kto , jak nie uda się z Pogbą i Gundoganem? Wilshere ? Marchisio ? Jakąś alternatywe trzeba mieć.

0

Pogba / Verratti / Gundogan / Ramsey / Eriksen - dwóch z nich musimy mieć !

0

Nie zapominajmy też o obowiązkowym występie Generała ;D

1

Messi gooool !!!!

2

Ja najbardziej lubię Isco. Szkoda ,że poszedł do nich a nie do nas ;cc

0

To prawda. Pamiętam ,jak oglądałem mecz Brazylia-Francja i strasznie mi się ten chłopak podobał mimo że grał parę minut.

0

Tyle ,że Kondogbia z tego co jest mi wiadome jest defensywnym pomocnikiem.

0

Jakby mu zależało to raczej nie oddawałby karnego Neymarowi jednak nie zmienia to faktu ,że miło by było gdyby to Messi zdobył Pichichi.

0

Tragiczny Messi ?!?Niby czemu?

0

0

2:1

0

Nie rozumiem czemu wszyscy tak się podniecają tym groszkiem. Facet dobił do pustej a już wielką gwiazdę z niego robią ( mówię tu głównie o kibicach Realu). Nie można jednak zapomnieć , że miał parę ( z tego co pamiętam 2 ) sytuacji sam na sam i nie trafił.

0

Wydaje mi się ,że za finał Mistrzostw Świata w 2010 r.

0

Szkoda ,że nie ma Vermaelena na ławce bo przy nadal korzystnym wyniku mógłby wejść na ostatnie 15 min

0

Dałbyś do tej akcji z Ajaxem linka?

3

0

Jeśli Bayern awansuje ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?