Myślę że dobrą opcją Barcy na ściągnięcie Verattiego , Reusa i wielu innych byłoby zakontraktowanie ich w Barcy B po czym od razu przenieść ich do tej głównej Barcelony :P
Myślę że dobrą opcją Barcy na ściągnięcie Verattiego , Reusa i wielu innych byłoby zakontraktowanie ich w Barcy B po czym od razu przenieść ich do tej głównej Barcelony.
3
Brawo Pedro , Brawo Messi . Suarez tylko dobił
0
Więcej chęci panowie! Stać was na więcej. Wierzymy w was!
0
Świetne przyjęcie Pedro...
0
Sam trawnik pewnie jest większy tylko zdjęcie jest zrobione z bliska dla lepszego efektu
0
Gaya ale na niego chrapkę ma Real i pewnie pójdzie za kasą
3
Odkupić*
0
Jest o tym rankingu artykuł ;P
0
http://www.meczyki.pl/puyol_legenda,45453,filmik.html- Legenda
3
Reus wcześniej grał w środku pomocy.W Borussi też zdarzało mu się tam grać
0
Gooooool !!!
0
Według mnie obrona jak i cały skład będą wyglądać tak :
Neymar Suarez Messi
Iniesta Rafinha
Rakitić
Mathieu Pique Bartra Montoya
Bravo
34
Jeszcze jak do Leo i Luisa w formie dołączy Neymar w formie to LM nasza !
1
Messi i Suarez !!! Geniusze !!!
0
Naymar pauzuje za kartki .
0
Suarez ... cudo !!!
0
2 .
0
Troche to dwuznaczne było xD
0
Gdyby Pedro doszedł
0
Myślę że dobrą opcją Barcy na ściągnięcie Verattiego , Reusa i wielu innych byłoby zakontraktowanie ich w Barcy B po czym od razu przenieść ich do tej głównej Barcelony :P
0
Myślę że dobrą opcją Barcy na ściągnięcie Verattiego , Reusa i wielu innych byłoby zakontraktowanie ich w Barcy B po czym od razu przenieść ich do tej głównej Barcelony.
0
2:5 .
0
Ajjj , Neymar prawie . To tutaj się dzieje?!?
0
Gooooooool !!!
0
Też tak uważam i mam nadzieje że Enrique wystawi Xaviego
0
Chodzi o to że Raul strzelił te 323 bramek w Realu zarówno w meczach La Ligi jak i w Lidze Mistrzów i Pucharze Króla .
2
Bardzo dobry mecz Suareza. Właśnie na to czekałem
0
Messi , Messi , Messi .Po prostu brak mi słów.Geniusz !
0
Messi ! I jest rekord !
0
Taka akcja , szkoda że nie ma gola ;cc
0
Rakitić gol!!!