3

Brawo Pedro , Brawo Messi . Suarez tylko dobił

0

Więcej chęci panowie! Stać was na więcej. Wierzymy w was!

0

Świetne przyjęcie Pedro...

0

Sam trawnik pewnie jest większy tylko zdjęcie jest zrobione z bliska dla lepszego efektu

0

Gaya ale na niego chrapkę ma Real i pewnie pójdzie za kasą

3

Odkupić*

0

Jest o tym rankingu artykuł ;P

3

Reus wcześniej grał w środku pomocy.W Borussi też zdarzało mu się tam grać

0

Gooooool !!!

0

Według mnie obrona jak i cały skład będą wyglądać tak :

Neymar Suarez Messi
Iniesta Rafinha
Rakitić
Mathieu Pique Bartra Montoya
Bravo

34

Jeszcze jak do Leo i Luisa w formie dołączy Neymar w formie to LM nasza !

1

Messi i Suarez !!! Geniusze !!!

0

Naymar pauzuje za kartki .

0

Suarez ... cudo !!!

0

2 .

0

Troche to dwuznaczne było xD

0

Gdyby Pedro doszedł

0

Myślę że dobrą opcją Barcy na ściągnięcie Verattiego , Reusa i wielu innych byłoby zakontraktowanie ich w Barcy B po czym od razu przenieść ich do tej głównej Barcelony :P

0

Myślę że dobrą opcją Barcy na ściągnięcie Verattiego , Reusa i wielu innych byłoby zakontraktowanie ich w Barcy B po czym od razu przenieść ich do tej głównej Barcelony.

0

2:5 .

0

Ajjj , Neymar prawie . To tutaj się dzieje?!?

0

Gooooooool !!!

0

Też tak uważam i mam nadzieje że Enrique wystawi Xaviego

0

Chodzi o to że Raul strzelił te 323 bramek w Realu zarówno w meczach La Ligi jak i w Lidze Mistrzów i Pucharze Króla .

2

Bardzo dobry mecz Suareza. Właśnie na to czekałem

0

Messi , Messi , Messi .Po prostu brak mi słów.Geniusz !

0

Messi ! I jest rekord !

0

Taka akcja , szkoda że nie ma gola ;cc

0

Rakitić gol!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?