0

Kto w ogóle jest kapitanem? ;3

0

Mam nadzieje że nasi piłkarze trochę odpoczną i po powrocie ze zgrupowań będą w formie i pokonamy Seville bez żadnego kłopotu ;3

1

Myśle że Suarez w pierwszym nie wyjdzie.Ale mam taką nadzieje bo to świetny piłkarz

0

Dzięki Samper ;P

0

Wie ktoś gdzie można zobaczyć te dwie bramki?

0

Polecił bym ale pół roku konto trzeba mieć

0

Człowiek legenda.Mam nadzieje że Lucho będzie na niego stawiał.Z Xavim w składzie Barcelona gra dużo spokojniej.

0

Barca ma lidera w LM

1

Mam nadzieje że Messi jak i cała drużyna utrzyma poziom prezentowany w pierwszych trzech kolejkach La Ligi a wtedy z pewnością się uda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?