0

Jak myślicie czy klub po zakończeniu kariery przez Leo, powinien zastrzec jego "10"?

0

Jakieś nowe info w sprawie Yerry'ego Miny?

2

Kolorowych snów.

2

Bardzo mu do twarzy :) I widać, że zadowolony :)

0

Jest tutaj jakiś sneakerhead? ;)

Co sądzicie o Adidas EQT Support ADV

Planuję je kupić. Jakieś opinie?

0

Wielkie dzięki!

0

Rozumiem. Wielkie dzięki

0

Właśnie wolałbym zacząć trochę "z grubszej rury". Gram w piłkę nożną więc z bieganiem i wytrzymałością nie mam jakichś wielkich problemów.

0

Ćwiczę w domu, ale mam podstawowy sprzęt, więc dobry trening zrobię

0

EDIT: Dodam, że trenuję piłkę nożną

0

Mam 186 cm wzrostu i waga już sięga ok 80 kg. Jestem obecnie na masie, ale już zaczynam myśleć o przyszłej redukcji, bo widzę, że brzuszek już się zaczyna zaokrąglać, a wiadomo, że jeszcze przytyję.

0

Jest tu ktoś kto zna się dobrze na bieganiu?

Chciałbym przygotować plan na redukcję i chciałbym wprowadzić trening interwałowy biegając

Jak to ma wyglądać?

Uznajmy, że będę biegał 30 minut. Znalazłem taki plan

5 minut truchtu - 1 minuta sprintu - 2 minuty truchtu - 1 minuta sprintu - 2 minuty truchtu - 1 minuta sprintu - 2 minuty truchtu - 1 minuta sprintu - ... - 5 minut truchtu na koniec (i tak przez 30 minut)

Czy na tym polega trening interwałowy czy jak to wygląda?

EDIT: Dodam, że trenuję piłkę nożną

0

Dzięki wielkie

0

Wie ktoś czy gdzieś mogę kupić tę bluzę co miał Coutinho na sesji zdjęciowej?

0

XO

16

Coutinho piłkarzem FC Barcelony! [Internet Explorer]

0

Na okładce MD, Coutinho jest w sylwetce Denisa? Obry to potwierdzają

0

Przełęcz Ocalonych. Absolutny top

0

Nasz Coutinho w tym momencie doleciał!

3

Tak się cieszyć zacząłem, że kolegę razem z krzesłem wywróciłem ;D

0

Zawsze znajdzie się ten jeden ;)

2

Ter Stegen ; Semedo - Pique - Umtiti - Alba ; Busquets - Roberto ; Dembele - Coutinho - Messi ; Griezmann

4-2-3-1
Nie ma chyba innej opcji, jak przyjdzie Griezmann to nie może grać Suarez, no chyba, że na pozycji Dembele

0

0

Niestety jestem tego samego zdania.

1

Jeśli przyjdzie, tak, bardzo dobrą pakę. Ale ja wolę mieć niespodziankę, niż się rozczarować, wiec dla mnie Cou jest nie do wyciąniecia ;P

2

Ooo dzięki za przypomnienie o niej. Już jej kompletnie zapomniałem :P

0

Może Paladins?

0

Poczekaj to jest namalowane pędzlem na kartce i potem wklejony Leoś? Tak to wygląda na pierwszy rzut oka. Jeżeli tak to super pomysł, i świetna tapeta!

0

Dlaczego do wyrzucenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?