WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie czy klub po zakończeniu kariery przez Leo, powinien zastrzec jego "10"?
0
Jakieś nowe info w sprawie Yerry'ego Miny?
2
Kolorowych snów.
2
Bardzo mu do twarzy :) I widać, że zadowolony :)
0
Jest tutaj jakiś sneakerhead? ;)
Co sądzicie o Adidas EQT Support ADV
Planuję je kupić. Jakieś opinie?
0
Wielkie dzięki!
0
Rozumiem. Wielkie dzięki
0
Właśnie wolałbym zacząć trochę "z grubszej rury". Gram w piłkę nożną więc z bieganiem i wytrzymałością nie mam jakichś wielkich problemów.
0
Ćwiczę w domu, ale mam podstawowy sprzęt, więc dobry trening zrobię
0
EDIT: Dodam, że trenuję piłkę nożną
0
Mam 186 cm wzrostu i waga już sięga ok 80 kg. Jestem obecnie na masie, ale już zaczynam myśleć o przyszłej redukcji, bo widzę, że brzuszek już się zaczyna zaokrąglać, a wiadomo, że jeszcze przytyję.
0
Jest tu ktoś kto zna się dobrze na bieganiu?
Chciałbym przygotować plan na redukcję i chciałbym wprowadzić trening interwałowy biegając
Jak to ma wyglądać?
Uznajmy, że będę biegał 30 minut. Znalazłem taki plan
5 minut truchtu - 1 minuta sprintu - 2 minuty truchtu - 1 minuta sprintu - 2 minuty truchtu - 1 minuta sprintu - 2 minuty truchtu - 1 minuta sprintu - ... - 5 minut truchtu na koniec (i tak przez 30 minut)
Czy na tym polega trening interwałowy czy jak to wygląda?
EDIT: Dodam, że trenuję piłkę nożną
0
Dzięki wielkie
0
Wie ktoś czy gdzieś mogę kupić tę bluzę co miał Coutinho na sesji zdjęciowej?
0
http://as01.epimg.net/en/imagenes/2017/01/09/football/1483958020_121377_1483989498_noticia_normal.jpg wydaje mi się, że to
0
XO
16
Coutinho piłkarzem FC Barcelony! [Internet Explorer]
0
Na okładce MD, Coutinho jest w sylwetce Denisa? Obry to potwierdzają
0
Przełęcz Ocalonych. Absolutny top
0
Nasz Coutinho w tym momencie doleciał!
3
Tak się cieszyć zacząłem, że kolegę razem z krzesłem wywróciłem ;D
0
Zawsze znajdzie się ten jeden ;)
2
Ter Stegen ; Semedo - Pique - Umtiti - Alba ; Busquets - Roberto ; Dembele - Coutinho - Messi ; Griezmann
4-2-3-1
Nie ma chyba innej opcji, jak przyjdzie Griezmann to nie może grać Suarez, no chyba, że na pozycji Dembele
0
https://www.mp3juices.cc
0
Niestety jestem tego samego zdania.
1
Jeśli przyjdzie, tak, bardzo dobrą pakę. Ale ja wolę mieć niespodziankę, niż się rozczarować, wiec dla mnie Cou jest nie do wyciąniecia ;P
2
Ooo dzięki za przypomnienie o niej. Już jej kompletnie zapomniałem :P
0
Może Paladins?
0
Poczekaj to jest namalowane pędzlem na kartce i potem wklejony Leoś? Tak to wygląda na pierwszy rzut oka. Jeżeli tak to super pomysł, i świetna tapeta!
0
Dlaczego do wyrzucenia?