0

Nie przesadzajmy...

1

Mats
Semedo-Pique-Lenglet-Miranda
Vidal-Busi-Arthur
Malcom-Suarez-Cou i na drugą połówkę Messi za kogoś

0

Malcom - on po prostu musi grać i nie może odejść !!!

15

Ludzie serio uważacie że Cou nic nie gra? Czy po prostu taki za przeproszeniem głąb do mnie tak napisał? ;-)

1

Zbliża się czarny piątek (23 listopada). Czy ktoś się orientuje, czy sklep morele.net bierze udział w tej akcji, a jeśli tak, to na jak wysokie zniżki można liczyć?

0

Semedo nie zagra, Vidal nie zagra, Malcom nie zagra? Czemu? To już nie do mnie pytania haha

0

Średnia ocen: 7,5 z całego sezonu. Czy wy tak na serio? Czy wy aby na pewno mówicie o Coutinho? XD Gość gra fenomenalnie i dużo wnosi do zespołu.

1

XD?

0

Wygranie z Barca to jak wygranie MŚ ;P Więc każdy klub teraz gra tak, że akurat na nas się spinają na 101%

0

Dopiero przed chwilą włączyłem mecz. Może ktoś mi go krótko streścić i powiedzieć co się stało że przegrywamy?

0

Po co? ...

1

Brawo Klemę Lęglę!!!

0

Dembele traci co 2-gą piłkę... Nazywasz to udaną połówką?

0

Czy słowo before jest takie trudne? ;P

0

Nie. Coś Ci się musiało pomylić.

0

Nie, to nie ja

29

A takimi zagraniami popisuje się Andre Gomes w barwach Evertonu

:OOO ;)

https://streamable.com/g9dp4

0

Yhmm. Stare pokolenie się odzywa ;)

0

Pasuje. Joggery to świetne, bardzo uniwersalne spodnie, na każdą okazję.

0

Oficjalnie: Socios zaakceptowali zmianę herbu [Świat Piłki] (bez źródła)

To prawda czy tylko wymysł prowadzący tego fanpage?

0

I co z tego! Co z tego, że Barca jest w czymś naj... Nie mamy najlepszych wyników więc reszta jest nam niepotrzebna, to tylko statystyki, które dobitnie pokazują naszą bezradność...

6

Po co dawać szanse Paco, lepiej go oddać na wypożyczenie, albo sprzedać. A my będziemy grać z Suarezem, który jedyne co robi na boisku to jest.

5

I tak będzie siedział na ławie xD. Nelson ciesz się grą, póki możesz...

0

Właśnie! Samo posiadanie piłki nic nie daje. Wygrywa drużyna, która strzeli więcej bramek, a nie która ciągle ''klepie'' wzdłuż obrony przeciwnika...

0

Rap jest spoko, ale niemieckiego rapu nie da się słuchać o.O nie wiem jak Ty tego możesz słuchać.

0

Umtiti? Z tego co mi wiadomo to on jest kontuzjowany.

2

Distance, gorąco polecam. Dziś przyszły mi New Balance M1500NBW. Są boskie, poza tym sklep z przyzwoitymi cenami i profesjonalną obsługą.

0

Duża liczba szans? XD
Te 2 bramki to czysty przypadek, a poza tym wiele sytuacji nie mieli.

1

No i taka zmiana ma sens!

0

He, he, he ... herbata Ci stygnie. Nie śmieszne. Proponuję trochę empatii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?