WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przesadzajmy...
1
Mats
Semedo-Pique-Lenglet-Miranda
Vidal-Busi-Arthur
Malcom-Suarez-Cou i na drugą połówkę Messi za kogoś
0
Malcom - on po prostu musi grać i nie może odejść !!!
15
Ludzie serio uważacie że Cou nic nie gra? Czy po prostu taki za przeproszeniem głąb do mnie tak napisał? ;-)
1
Zbliża się czarny piątek (23 listopada). Czy ktoś się orientuje, czy sklep morele.net bierze udział w tej akcji, a jeśli tak, to na jak wysokie zniżki można liczyć?
0
Semedo nie zagra, Vidal nie zagra, Malcom nie zagra? Czemu? To już nie do mnie pytania haha
0
Średnia ocen: 7,5 z całego sezonu. Czy wy tak na serio? Czy wy aby na pewno mówicie o Coutinho? XD Gość gra fenomenalnie i dużo wnosi do zespołu.
1
XD?
0
Wygranie z Barca to jak wygranie MŚ ;P Więc każdy klub teraz gra tak, że akurat na nas się spinają na 101%
0
Dopiero przed chwilą włączyłem mecz. Może ktoś mi go krótko streścić i powiedzieć co się stało że przegrywamy?
0
Po co? ...
1
Brawo Klemę Lęglę!!!
0
Dembele traci co 2-gą piłkę... Nazywasz to udaną połówką?
0
Czy słowo before jest takie trudne? ;P
0
Nie. Coś Ci się musiało pomylić.
0
Nie, to nie ja
29
A takimi zagraniami popisuje się Andre Gomes w barwach Evertonu
:OOO ;)
https://streamable.com/g9dp4
0
Yhmm. Stare pokolenie się odzywa ;)
0
Pasuje. Joggery to świetne, bardzo uniwersalne spodnie, na każdą okazję.
0
Oficjalnie: Socios zaakceptowali zmianę herbu [Świat Piłki] (bez źródła)
To prawda czy tylko wymysł prowadzący tego fanpage?
0
I co z tego! Co z tego, że Barca jest w czymś naj... Nie mamy najlepszych wyników więc reszta jest nam niepotrzebna, to tylko statystyki, które dobitnie pokazują naszą bezradność...
6
Po co dawać szanse Paco, lepiej go oddać na wypożyczenie, albo sprzedać. A my będziemy grać z Suarezem, który jedyne co robi na boisku to jest.
5
I tak będzie siedział na ławie xD. Nelson ciesz się grą, póki możesz...
0
Właśnie! Samo posiadanie piłki nic nie daje. Wygrywa drużyna, która strzeli więcej bramek, a nie która ciągle ''klepie'' wzdłuż obrony przeciwnika...
0
Rap jest spoko, ale niemieckiego rapu nie da się słuchać o.O nie wiem jak Ty tego możesz słuchać.
0
Umtiti? Z tego co mi wiadomo to on jest kontuzjowany.
2
Distance, gorąco polecam. Dziś przyszły mi New Balance M1500NBW. Są boskie, poza tym sklep z przyzwoitymi cenami i profesjonalną obsługą.
0
Duża liczba szans? XD
Te 2 bramki to czysty przypadek, a poza tym wiele sytuacji nie mieli.
1
No i taka zmiana ma sens!
0
He, he, he ... herbata Ci stygnie. Nie śmieszne. Proponuję trochę empatii.