2

Brać go, razem z Sampaolim są najlepszymi kandydatami.

1

Co myślicie o Dybali, gdyby Juve przyjęło ofertę to przeszedłby w lecie do Realu czy poczekał do nastepnego sezonu, żeby przejść do nas, ewentualnie teraz, ale jest to wątpliwe, bo za mało funduszy.

0

Podobno Verratti i jego agent chcą transferu, i beda wysluchiwali ofert

0

Neymarinho ;PPPP

1

Czyli coraz więcej wysyłają znaków, żeby Barca się nim zainteresowała. To, że chce wygrywać przybliża go do transferu do nas. I świetnie!

0

Jcob, Lachu i Kamyk, ale troszkę mniej

5

Tutaj hehehe ;P

4

Ma zostać, ale jak zapłacą klauzule to się nie pogniewam ;P

0

W otoczeniu też xddd

7

Gratuluję fotografowi, bardzo ładny triceps ;)

1

Rashford!!!! 1:0

0

Tacy mądrzy tutaj wszyscy byli, przeciwni tego transferu P.S. Ale i tak kasy nie było.

0

Aaaa, w takim sensie xddd Myślałem, że na FB ;P Zdarzają się takie przypadki

0

link? ;p Na dowód ;P

0

Bardzo ważne 3 punkty! Będziemy się o nie bić, oczywiście w sensie sportowym ;)

0

Masz rację. Najlepszy kandydat na trenera, a 1,5mln przy obecnych funduszach Barcy to jest praktycznie nic.

2

Być może ktoś nie widział

Bez spiny oczywiście ;P

0

Oby to była prawda! Jorge do nas!

1

Estadio Deportivo, błagam aby to była prawda!!!

7

3 razy TAK!

0

Kandydatami powinni być tylko Sampaoli o Valverde.

18

Wszędzie skandale i przekręty. Bartomeu już dość zrobiłeś... Aż żal się przyznać że byłem za tym aby został prezydentem.

0

Oby tak wyglądał Cris po finale LM ;P

0

Oby zachowali tę statystykę do ok. 23-24 3.06.2017 ;P

0

Dani klasa ! ;P Bardzo mi go brakuje

11

Barwo Juve!!! Brawo!!! Błagam wygrajcie ten finał, oczywiście jak się dostaniecie, ale raczej tak będzie! #ForzaJuve!

1

"trochę" ;P

0

Bernardo Silva - co za kocur

0

Nie bo nie jest tak medialny.

0

Kiedyś musi być ten pierwszy raz ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?