WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brać go, razem z Sampaolim są najlepszymi kandydatami.
1
Co myślicie o Dybali, gdyby Juve przyjęło ofertę to przeszedłby w lecie do Realu czy poczekał do nastepnego sezonu, żeby przejść do nas, ewentualnie teraz, ale jest to wątpliwe, bo za mało funduszy.
0
Podobno Verratti i jego agent chcą transferu, i beda wysluchiwali ofert
0
Neymarinho ;PPPP
1
Czyli coraz więcej wysyłają znaków, żeby Barca się nim zainteresowała. To, że chce wygrywać przybliża go do transferu do nas. I świetnie!
0
Jcob, Lachu i Kamyk, ale troszkę mniej
5
Tutaj hehehe ;P
4
Ma zostać, ale jak zapłacą klauzule to się nie pogniewam ;P
0
W otoczeniu też xddd
7
Gratuluję fotografowi, bardzo ładny triceps ;)
1
Rashford!!!! 1:0
0
Tacy mądrzy tutaj wszyscy byli, przeciwni tego transferu P.S. Ale i tak kasy nie było.
0
Aaaa, w takim sensie xddd Myślałem, że na FB ;P Zdarzają się takie przypadki
0
link? ;p Na dowód ;P
0
Bardzo ważne 3 punkty! Będziemy się o nie bić, oczywiście w sensie sportowym ;)
0
Masz rację. Najlepszy kandydat na trenera, a 1,5mln przy obecnych funduszach Barcy to jest praktycznie nic.
2
Być może ktoś nie widział
0
Oby to była prawda! Jorge do nas!
1
Estadio Deportivo, błagam aby to była prawda!!!
7
3 razy TAK!
0
Kandydatami powinni być tylko Sampaoli o Valverde.
18
Wszędzie skandale i przekręty. Bartomeu już dość zrobiłeś... Aż żal się przyznać że byłem za tym aby został prezydentem.
0
Oby tak wyglądał Cris po finale LM ;P
0
Oby zachowali tę statystykę do ok. 23-24 3.06.2017 ;P
0
Dani klasa ! ;P Bardzo mi go brakuje
11
Barwo Juve!!! Brawo!!! Błagam wygrajcie ten finał, oczywiście jak się dostaniecie, ale raczej tak będzie! #ForzaJuve!
1
"trochę" ;P
0
Bernardo Silva - co za kocur
0
Nie bo nie jest tak medialny.
0
Kiedyś musi być ten pierwszy raz ;P