0

Nasze Panie zremisowały 1-1 z Paniami z Madrytu (Tego lepszego ;)) Za tydzień ostatnia kolejka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze była mowa o Jamesie i Bale.

9

No to chyba nie ma co się nawet nastawiać.

0

No i super! Świetna wiadomość.

0

Według mnie 16 latek, kupiony za max 61mln może się wypalić. Co prawda, dopiero za 2 lata dołączy do ekipy Białych, ale może mu sodówka odbić. Ilu było takich perspektywicznych zawodników? Keirrson, Halilović, Odeegard. Przykładów może być mnóstwo.

7

"W piłkę trzeba grać na murawie. Nie nie można kombinować przy każdej akcji czy spalonym i pytać o opinię kogoś innego. Powtórki wprowadzają ogromny bałagan. Zostawmy piłkę w spokoju, nie zmieniajmy jej" – apeluje Benzema.

"Powtórki sprawiają, że traci się esencję futbolu. Dziwnym dla mnie jest, że musimy czekać 2 minuty na decyzję sędziego. Oby niczego nie zmieniano" – mówi Lucas Vázquez.

"Mam w tym temacie swoje odczucia, ale musimy dostosowywać się do FIFA. Pewne sprawy powinny być bardziej klarowne, ale jeśli szefowie chcą coś poprawić, to na pewno jest to dobre dla piłki. Wszystko powinno być jednak jaśniejsze, łatwe do zrozumienia, a w tej akcji nie było" – komentuje Zinedine Zidane, trener Realu.

"Nie wiem, o co chodziło przy bramce Cristiano. Jeśli mam być szczery, pomysł powtórek wideo mi się zbytnio nie podoba. Pierwsze odczucia nie są dobre. To nie jest piłka nożna. Ostatnio mieliśmy w tej sprawie spotkanie, ale zbytnio nie słuchałem, bo mam nadzieję, że ten przepis nie wejdzie w życie" – powiedział MVP czwartkowego meczu, Luka Modrić.

2

:D Może da popalić białym za to, że wyeliminowali jego Bayern :DDD Ucieszyłbym się jakby Real strzelił takiego gola 1m za linią a sędzia by tego nie uznał. Ciekawe jakby wtedy mówili o powtórkach i systemach liniowych.

1

Dawać Panie! Po ligę! Fajnie jakby jeszcze nasi zdobyli ligę ;P

0

Teoretycznie tak, ale praktycznie raczej nie ;( Ekipa Jorge zwolniła tempo trochę pod koniec. ;/

2

Ten moment kiedy wchodzisz na la ramble i widzisz swoje komentarze z wczoraj. Co to ma być pany/panie?? ;)

0

Paulo Dybała mistrzostwa Włoch xddd ;_; a tak na serio to chyba wszystkich wypisales.

7

Całkiem ładna.

2

Czego Ty się po Ramosie spodziewałeś?

0

Ale coś takiego jak na FB, jak, a na stronie też jest dźwięk

0

Fajnie by było ;P

2

Co sądzicie o tym, aby redakcja spróbowała zrobić system powiadomień. Np jak ktoś odpisze to jest jakiś dźwięk, np jak na Messengerze, a tak to trzeba odświeżać i czekać na odpowiedź. Myślicie, że takie coś by było spoko?

0

Sugerujesz coś? :DDD

0

Co myślicie o Chelsea w przyszłym sezonie LM? Ugrają coś, będą faworytami, czy może szybko odpadną?

0

Chelsea mistrzostwo?

0

Kolejna podobizna :DD

0

Może, ale nie wydaje mi się.

34

Podobno na kongresie FIFA przeprowadzono test urządzenia do głosowania. Pytano o to czy Niemcy są aktualnymi mistrzami świata. 7% czyli 12 osób odpowiedziało, że nie. Według mnie tacy, z miejsca powinni być degradowani z FIFY

2

A na początek, zjarany Rudy ;P

1

Ale mecz by mógł zagrać, a nie ;P

7

Dobrze gada. Polać mu !

0

Lubię go tak na 23%, więc w sumie go chyba nie lubię xD

6

Fellaini zawodnikiem kolejki w LE. Ja to bym jednak dał Guidettiego. Dał awans zespołowi (niekoniecznie swojemu :))

0

Mam pytanie. A w zasadzie to pytam o radę. W poniedziałek zaczął mi się ból gardła, w środę nastąpił katar i kaszel. Obecnie czuje się bardzo dobrze. Nos praktycznie odetkany, kaszel sporadyczny, prawie znikomy. Jechać jutro na mecz czy odpuścić? Bardzo mi zależy na grze ;/

0

Dzięki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?