4

Sanchez. Davinson Sanchez.

0

4

Zrozumiałem, dzięki :)

0

Witajcie Rablowicze. Mam pytanie odnośnie świadectwa szkolnego. W mojej szkole jest 16 przedmiotów, z 4 z nich mam 4 a z reszty 5. Tak więc. Na pasek potrzeba 4,75, a mi dokładnie tyle wychodzi. Czy dostanę pasek? Bo na internecie pisze, że 2-3 czwórki i średnia 4,75, a ja mam 4 czwórki i średnią 4,75. Może mi ktoś pomóc?

1

Realne? Nic. Nierealne? Walker ;_;

0

Według mnie 6-7 miejsce na spokojnie w przyszłym sezonie.

0

Walker powinien być priorytetem, ale Bellerin jest wiązany z DNA Barcy więc zobaczymy.

1

Nie powinno być "Ajax latem sprzeda Barcelonie Davinsona Sancheza" Ale dobra wróćmy na ziemię. Mam nadzieję, że z naszym zarządem uda się go pozyskać.

0

Tylko nie Vidal, błagam.

3

Jak będzie taka taktyka to trzeba próbować ściągnąć Dembele.

0

Wstyd to są ci dziennikarze...

1

Brawo Juve! Musicie w finale rozwalić Real! Ta LM należy się wam jak nikomu innemu.

0

Widać było cel w tym nadepnięciu. Brzydkie zachowanie Kamila.

0

Potrzebuje ktoś linku? Chętnie podam na PW

0

Pewien użytkownik pisze, że boli go to, że Alves znów będzie w BEST 11, chociaż nie zasługuje bo Carvajal jest lepszy - śmiać się czy płakać ? xd [ŹRÓDŁO: znane]

0

Dani jest NIESAMOWITY!!! Miał rację :( [If You know what i mean]

0

Podczas finału w Cardiff na pewno większość będzie trzymała kciuki za Juve, tak jak ja! Forza Juve!!! Gigi musisz w końcu wygrać LM

1

Digne, zostań, na pewno się przydasz. Dobry zmiennik dla Alby

4

Ten to ma życie xD spokojnie sobie zarobi na emeryturę, a przy okazji się nie narobi xd

0

Ten Coutinho to jednak dobry jest, mija ich jak chce.

0

Według mnie priorytetem powinien być Eriksen lub Verratti, ale jak w ostateczności dołączyłby Cou, to bym się nie pogniewał.

9

Nie wiem czy ktoś wstawiał tę grafikę, ale jest świetna! http://static.fangol.pl/content/c/8/2/c8236f60c16bd842e88aba7e2afdd221-598.jpg

0

To nie od nas zależy tylko od zarządu.

3

Najlepszego! Spełnienia marzeń, dużo dużo zdrówka, piniędzy też, sukcesów Barcy i czego tam siebie zażyczysz.

3

Widzieliście bramkę Leganes?

0

Tubular Runner, są trochę wzorowane na fluxach.

1

Dokładnie dwa miesiące temu (patrząc na dzień) Barcelona dokonała niemożliwego :)

0

Ma ktoś z was te buciki? Co o nich powiecie? Wygodne, przewiewne? Dobre na lato? Może za późno troszkę na opinie bo buty już jadą kurierem, ale zawsze warto dopytać ;P



http://www.ducksoupstyle.com/wp-content/uploads/2016/05/Screen-Shot-2016-05-12-at-10.33.09-AM.png

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?