WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Sanchez. Davinson Sanchez.
1
http://i.cubeupload.com/IfDbvW.png
http://img01.deviantart.net/a0bf/i/2015/226/f/7/ter_stegen_by_dicmiss-d95mf4t.png
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ec/a2/ec/eca2ecd5c78eb90299d7268fed58ea42.jpg
0
https://scr.hu/DN7LJ7 xd
4
Zrozumiałem, dzięki :)
0
http://i.cubeupload.com/IBNqfy.png
https://pbs.twimg.com/media/CpvOjS0WEAAo6La.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Cpvz5weW8AAgCB6.jpg
0
Witajcie Rablowicze. Mam pytanie odnośnie świadectwa szkolnego. W mojej szkole jest 16 przedmiotów, z 4 z nich mam 4 a z reszty 5. Tak więc. Na pasek potrzeba 4,75, a mi dokładnie tyle wychodzi. Czy dostanę pasek? Bo na internecie pisze, że 2-3 czwórki i średnia 4,75, a ja mam 4 czwórki i średnią 4,75. Może mi ktoś pomóc?
1
Realne? Nic. Nierealne? Walker ;_;
0
Według mnie 6-7 miejsce na spokojnie w przyszłym sezonie.
0
Walker powinien być priorytetem, ale Bellerin jest wiązany z DNA Barcy więc zobaczymy.
1
Nie powinno być "Ajax latem sprzeda Barcelonie Davinsona Sancheza" Ale dobra wróćmy na ziemię. Mam nadzieję, że z naszym zarządem uda się go pozyskać.
0
Tylko nie Vidal, błagam.
3
Jak będzie taka taktyka to trzeba próbować ściągnąć Dembele.
0
Wstyd to są ci dziennikarze...
1
Brawo Juve! Musicie w finale rozwalić Real! Ta LM należy się wam jak nikomu innemu.
0
Widać było cel w tym nadepnięciu. Brzydkie zachowanie Kamila.
0
Potrzebuje ktoś linku? Chętnie podam na PW
0
Pewien użytkownik pisze, że boli go to, że Alves znów będzie w BEST 11, chociaż nie zasługuje bo Carvajal jest lepszy - śmiać się czy płakać ? xd [ŹRÓDŁO: znane]
0
Dani jest NIESAMOWITY!!! Miał rację :( [If You know what i mean]
0
Podczas finału w Cardiff na pewno większość będzie trzymała kciuki za Juve, tak jak ja! Forza Juve!!! Gigi musisz w końcu wygrać LM
1
Digne, zostań, na pewno się przydasz. Dobry zmiennik dla Alby
4
Ten to ma życie xD spokojnie sobie zarobi na emeryturę, a przy okazji się nie narobi xd
0
0
Według mnie priorytetem powinien być Eriksen lub Verratti, ale jak w ostateczności dołączyłby Cou, to bym się nie pogniewał.
9
Nie wiem czy ktoś wstawiał tę grafikę, ale jest świetna! http://static.fangol.pl/content/c/8/2/c8236f60c16bd842e88aba7e2afdd221-598.jpg
0
To nie od nas zależy tylko od zarządu.
3
Najlepszego! Spełnienia marzeń, dużo dużo zdrówka, piniędzy też, sukcesów Barcy i czego tam siebie zażyczysz.
3
Widzieliście bramkę Leganes?
0
Tubular Runner, są trochę wzorowane na fluxach.
1
Dokładnie dwa miesiące temu (patrząc na dzień) Barcelona dokonała niemożliwego :)
0
Ma ktoś z was te buciki? Co o nich powiecie? Wygodne, przewiewne? Dobre na lato? Może za późno troszkę na opinie bo buty już jadą kurierem, ale zawsze warto dopytać ;P
http://www.ducksoupstyle.com/wp-content/uploads/2016/05/Screen-Shot-2016-05-12-at-10.33.09-AM.png