WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie. A w zasadzie to pytam o radę. W poniedziałek zaczął mi się ból gardła, w środę nastąpił katar i kaszel. Obecnie czuje się bardzo dobrze. Nos praktycznie odetkany, kaszel sporadyczny, prawie znikomy. Jechać jutro na mecz czy odpuścić? Bardzo mi zależy na grze ;/
0
Dzięki!
0
Witajcie Ramblowicze. Jest tu jakiś programista/informatyk? Napisałem program w Notepad++ tylko potrzebuję się dowiedzieć co to jest za język: Głównie składa się z
echo
cls
if %x%=="bla bla bla"
set /p x="bla bla bla"
goto
Dać screen dla ułatwienia?
0
6/10 Tragedii nie ma, ale walnąłem się w łatwych pytaniach.
3,5,6,8 ;/
3
Świetna!!!
0
Tak, polecam, ale ja tylko w PES gram bo mam za słabego kompa na Fifę. FIFA zjada PESA.
0
Myślę że też pomoże.
23
#SandroDoItPlease. #SandroDajMistrzostwoBarcy #SandroStrzelRealowi
0
Ogólnie uderzenia w udo są bolesne i utrzymują się ok 3 dni (tak było w moim przypadku). Polecam posmarować Altacetem lub Diklofenakiem.
0
Nie ważne kto. Każdy jest taki sam.
0
Super. Obyś Mats, jeszcze bronił pewniej, nie ryzykował zbytnio oraz poćwiczył trochę akcje 1v1 i będziesz świetnym bramkarzem.
7
Świetnie! Coś czuję, że jak zagra to wypali, ale nie chcę zapeszać.
0
Może to nie ładne zachowanie Neymara, ale za to Unzue nie zostanie trenerem! DZIĘKI Ney.
1
Dwa kluczowe momenty w dwóch emocjonujących do końca półfinałach
Lyon - Ajax = Poślizgnięcie Lacazette'a
United - Celta = Ostatnia akcja i bezsensowne podawanie do Guidettiego, zamiast strzału z 5 metrów....
0
Guidetti!!!! ;/// NIEEE
1
Byłem pod koniec za Lyonem, ale gratulacje dla Ajaxu. Osiągnęli finał LE tak młodym i niedoświadczonym składem. BRAWO!
0
Komu kibicujecie Lyonowi czy Ajaxowi. Lubię oba kluby więc mam dylemat.
1
To też można zinterpretować jako ból d*pki tylko ze kibica Realu http://static.fangol.pl/content/3/1/8/318e50c29f34733fa4a588da0193ae30-598.jpg
2
Tak na przyszłość, bo te linki są denerwujące i długo się ładują. Jak masz mema, to klikasz na niego prawym i dajesz kopiuj adres obrazu, i dopiero wklejasz ten link. Polecam ;P
2
Mam nadzieję, że to jakiś nieśmieszny żart.
0
Współczuję tym ludziom, którzy myślą, że to ten król futbolu ;P
1
Wierzę Ci. Jak Xavi zaczynał grać w Barcy tj. 1998, to mineły jeszcze 3 lata zanim przyszedłem na świat ;P
0
Zobaczymy, może wypali. Mam nadzieję, jego ostatnie występny dają nadzieję, ale patrząc na cały sezon, to jest nie ciekawie.
2
No to może hattriczek? Co Ty na to Leo?
3
40 mln+ i może odejść. Ale nikt tyle nie da więc zostanie. Niestety.
0
Gdzie Umtiti? O.o
0
Chyba jedyna pozytywna opinia o Vitolo. Jestem podobnego zdania.
3
Ptawda, ale uważam że Chiellini powinien tam zastapic Lahma w pierwszej 5
2
Dzień Dobry Ramblowicze
0
Jak dostanie to nie odrzuci ;P