0

Mam pytanie. A w zasadzie to pytam o radę. W poniedziałek zaczął mi się ból gardła, w środę nastąpił katar i kaszel. Obecnie czuje się bardzo dobrze. Nos praktycznie odetkany, kaszel sporadyczny, prawie znikomy. Jechać jutro na mecz czy odpuścić? Bardzo mi zależy na grze ;/

0

Dzięki!

0

Witajcie Ramblowicze. Jest tu jakiś programista/informatyk? Napisałem program w Notepad++ tylko potrzebuję się dowiedzieć co to jest za język: Głównie składa się z

echo

cls

if %x%=="bla bla bla"

set /p x="bla bla bla"

goto



Dać screen dla ułatwienia?

0

6/10 Tragedii nie ma, ale walnąłem się w łatwych pytaniach.

3,5,6,8 ;/

3

Świetna!!!

0

Tak, polecam, ale ja tylko w PES gram bo mam za słabego kompa na Fifę. FIFA zjada PESA.

0

Myślę że też pomoże.

23

#SandroDoItPlease. #SandroDajMistrzostwoBarcy #SandroStrzelRealowi

0

Ogólnie uderzenia w udo są bolesne i utrzymują się ok 3 dni (tak było w moim przypadku). Polecam posmarować Altacetem lub Diklofenakiem.

0

Nie ważne kto. Każdy jest taki sam.

0

Super. Obyś Mats, jeszcze bronił pewniej, nie ryzykował zbytnio oraz poćwiczył trochę akcje 1v1 i będziesz świetnym bramkarzem.

7

Świetnie! Coś czuję, że jak zagra to wypali, ale nie chcę zapeszać.

0

Może to nie ładne zachowanie Neymara, ale za to Unzue nie zostanie trenerem! DZIĘKI Ney.

1

Dwa kluczowe momenty w dwóch emocjonujących do końca półfinałach
Lyon - Ajax = Poślizgnięcie Lacazette'a
United - Celta = Ostatnia akcja i bezsensowne podawanie do Guidettiego, zamiast strzału z 5 metrów....

0

Guidetti!!!! ;/// NIEEE

1

Byłem pod koniec za Lyonem, ale gratulacje dla Ajaxu. Osiągnęli finał LE tak młodym i niedoświadczonym składem. BRAWO!

0

Komu kibicujecie Lyonowi czy Ajaxowi. Lubię oba kluby więc mam dylemat.

1

To też można zinterpretować jako ból d*pki tylko ze kibica Realu http://static.fangol.pl/content/3/1/8/318e50c29f34733fa4a588da0193ae30-598.jpg

2

Tak na przyszłość, bo te linki są denerwujące i długo się ładują. Jak masz mema, to klikasz na niego prawym i dajesz kopiuj adres obrazu, i dopiero wklejasz ten link. Polecam ;P

2

Mam nadzieję, że to jakiś nieśmieszny żart.

0

Współczuję tym ludziom, którzy myślą, że to ten król futbolu ;P

1

Wierzę Ci. Jak Xavi zaczynał grać w Barcy tj. 1998, to mineły jeszcze 3 lata zanim przyszedłem na świat ;P

0

Zobaczymy, może wypali. Mam nadzieję, jego ostatnie występny dają nadzieję, ale patrząc na cały sezon, to jest nie ciekawie.

2

No to może hattriczek? Co Ty na to Leo?

3

40 mln+ i może odejść. Ale nikt tyle nie da więc zostanie. Niestety.

0

Gdzie Umtiti? O.o

0

Chyba jedyna pozytywna opinia o Vitolo. Jestem podobnego zdania.

3

Ptawda, ale uważam że Chiellini powinien tam zastapic Lahma w pierwszej 5

2

Dzień Dobry Ramblowicze

0

Jak dostanie to nie odrzuci ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?