5

Super wiadomość!!!!!!!

0

Arda idź do Chin proszę xd będziesz miał bliżej do Turcji.

0

Paczka Viceroy'i może starczy xd

0

To by było chamskie wg mnie ;/

11

Wam też co chwilę na mobilnej wywala błąd 502?

1

Rzuć to świństwo!

0

Kto wie, może Davinson Sanchez nie będzie potrzebny. Oczywiście jeżeli ?Valverde? włączy go na stałe do składu, bo ma wielki potencjał.

3

Patrząc obiektywnie. to chyba tak powinna ona wyglądać. Może tylko Mbappe mógłby się z kimś zamienić.

2

Ter Stegen-Bellerin(wolę Walkera)-Pique-Umtiti-Alba-Roberto-Busquets-Dembele-Messi-Neymar-Suarez

4

XD

0

No i świetnie :))) Czekałem na tę wiadomość :)

1

Nie wiesz co robią zawodnicy? Tak na prawdę to pewnie negocjuje już, a nie chce dawać tego oznak..

0

Fanie jakby na PS przyszedł Dembele

0

Przed chwilą miałem ;p

1

Prezent od Barcy ;I

0

Masz rację, oby.

0

Pewnie, że wygrają ;P Wam jedno mistrzostwo na 5 lat starczy ;p

0

Powiedz to niektórym...

16

Dziękuję Barcelono za cały sezon! Za poświęcenie, za walkę! Za sezon znów wrócimy na szczyt.

0

Hmmm taka mnie teraz myśl nachodzi. Może jednak lepiej zmienić ustawienie na 4-2-3-1? Messi i tak więcej gra w środku niż na skrzydle.

0

ALEEE Huknął !!!!!!!11

2

Wynik, który powinien być: 7-2
Wynik, który jest obecnie : 2-2 (po 2 bramkach z ..)

0

Dawać Pany, chociaż wygrajcie ten mecz, żeby nie było pogrążenia.

0

Ż E N A D A

0

Suarez przekazuję tą dzisiejszą złą moc xd

2

Jedno słowo wystarczy by to wszystko skomentować: "XD"

0

Robię screen, obyś miał rację :D

0

Real dzisiaj chyba liniowemu nie zapłacił.

0

Sandro blisskooo

0

Oby i teraz zadziałało !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?