WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Super wiadomość!!!!!!!
0
Arda idź do Chin proszę xd będziesz miał bliżej do Turcji.
0
Paczka Viceroy'i może starczy xd
0
To by było chamskie wg mnie ;/
11
Wam też co chwilę na mobilnej wywala błąd 502?
1
Rzuć to świństwo!
0
Kto wie, może Davinson Sanchez nie będzie potrzebny. Oczywiście jeżeli ?Valverde? włączy go na stałe do składu, bo ma wielki potencjał.
3
Patrząc obiektywnie. to chyba tak powinna ona wyglądać. Może tylko Mbappe mógłby się z kimś zamienić.
2
Ter Stegen-Bellerin(wolę Walkera)-Pique-Umtiti-Alba-Roberto-Busquets-Dembele-Messi-Neymar-Suarez
4
XD
0
No i świetnie :))) Czekałem na tę wiadomość :)
1
Nie wiesz co robią zawodnicy? Tak na prawdę to pewnie negocjuje już, a nie chce dawać tego oznak..
0
Fanie jakby na PS przyszedł Dembele
0
Przed chwilą miałem ;p
1
Prezent od Barcy ;I
0
Masz rację, oby.
0
Pewnie, że wygrają ;P Wam jedno mistrzostwo na 5 lat starczy ;p
0
Powiedz to niektórym...
16
Dziękuję Barcelono za cały sezon! Za poświęcenie, za walkę! Za sezon znów wrócimy na szczyt.
0
Hmmm taka mnie teraz myśl nachodzi. Może jednak lepiej zmienić ustawienie na 4-2-3-1? Messi i tak więcej gra w środku niż na skrzydle.
0
ALEEE Huknął !!!!!!!11
2
Wynik, który powinien być: 7-2
Wynik, który jest obecnie : 2-2 (po 2 bramkach z ..)
0
Dawać Pany, chociaż wygrajcie ten mecz, żeby nie było pogrążenia.
0
Ż E N A D A
0
Suarez przekazuję tą dzisiejszą złą moc xd
2
Jedno słowo wystarczy by to wszystko skomentować: "XD"
0
Robię screen, obyś miał rację :D
0
Real dzisiaj chyba liniowemu nie zapłacił.
0
Sandro blisskooo
0
Oby i teraz zadziałało !