1

Każdy kto się zna na piłce zagłosuje na Messiego mimo znakomitego końca sezonu Crisa.

1

Każdy kto się zna na piłce, wie kto jest lepszy.

11

Z tym "ładną" to bym się kłócił

0

Najbardziej prawdopodobne ale mam nadzieję że się mylicie :)

9

30 było w dzisiejszym artykule xddd. No trochę za dużo. W tym okienku priorytetem powinien być Verratti, a za rok Dembele (tylko powinien mieć to jakoś wcześniej zapewnione, żeby jeszcze rok wytrzymał)

1

Nie życz mu tak źle ;P

0

xDDDDDDDDD

0

Max 35 mln

1

Dembele to skrzydłowy....

16

Umtiti to jeden z lepszych naszych transferów w ostatnich sezonach.

0

Nie xD też przywitał bym go z otwartymi ramionami xdd

0

Szkoda, że Ty nie będziesz miał nawet takiej opcji, znając nasz zarząd ;/

2

Jak myślicie, co musi się stać, aby świat zaczął coś robić aby wyeliminować całe to ISIS?

0

i Dobrze :)

1

Jak myślicie Di Maria dałby radę w środku naszej pomocy?

1

Ja też Samu ;D

0

Quebonafide chyba.

1

W środę ostateczny termin do poprawy. Muszę się pomodlić o powodzenie i, że mi da tę 4 ;/

0

Historia ;/

0

Siemka Ramblowicze mam pytanie odnośnie szkoły. Czy mogę mieć świadectwo z paskiem na koniec 3 gimanzjum z jedną 3?

Moje oceny to:
1x6
1x4
1x3
15x5

88/18= 4,88

Średnia jest tylko pytanie czy można mieć trójkę?

1

Guardiola stworzył potwora, a Zidane go rozwija.

1

6

Seri przecież lepszy... Po co Eriksen??

Dla kumatych.

0

Pique: "Chodź będzie fajnie"
Bellerin: "Ja co Barcy? No chyba Cię pogięło"

A tak na serio to czekam z otwartymi ramionami ;P

7

4-2-3-1??? ;) Dawać mi tu tego dzika ;P

0

Wydaje mi się, że o Gironie ;D

0

Mimo tego incydentu z uciszaniem, chętnie bym go przyjął ;P

8

Niestety ;/

0

Na ile lat został on wybrany?

0

Jak na nasz zarzad to bardzo dobra cena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?