WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Każdy kto się zna na piłce zagłosuje na Messiego mimo znakomitego końca sezonu Crisa.
1
Każdy kto się zna na piłce, wie kto jest lepszy.
11
Z tym "ładną" to bym się kłócił
0
Najbardziej prawdopodobne ale mam nadzieję że się mylicie :)
9
30 było w dzisiejszym artykule xddd. No trochę za dużo. W tym okienku priorytetem powinien być Verratti, a za rok Dembele (tylko powinien mieć to jakoś wcześniej zapewnione, żeby jeszcze rok wytrzymał)
1
Nie życz mu tak źle ;P
0
xDDDDDDDDD
0
Max 35 mln
1
Dembele to skrzydłowy....
16
Umtiti to jeden z lepszych naszych transferów w ostatnich sezonach.
0
Nie xD też przywitał bym go z otwartymi ramionami xdd
0
Szkoda, że Ty nie będziesz miał nawet takiej opcji, znając nasz zarząd ;/
2
Jak myślicie, co musi się stać, aby świat zaczął coś robić aby wyeliminować całe to ISIS?
0
i Dobrze :)
1
Jak myślicie Di Maria dałby radę w środku naszej pomocy?
1
Ja też Samu ;D
0
Quebonafide chyba.
1
W środę ostateczny termin do poprawy. Muszę się pomodlić o powodzenie i, że mi da tę 4 ;/
0
Historia ;/
0
Siemka Ramblowicze mam pytanie odnośnie szkoły. Czy mogę mieć świadectwo z paskiem na koniec 3 gimanzjum z jedną 3?
Moje oceny to:
1x6
1x4
1x3
15x5
88/18= 4,88
Średnia jest tylko pytanie czy można mieć trójkę?
1
Guardiola stworzył potwora, a Zidane go rozwija.
1
Nowa piłka La Ligi:
http://static.fangol.pl/content/6/e/3/6e37c357e57f15b282bb830303f398a4-598.jpg
Jak się wam podoba?
6
Seri przecież lepszy... Po co Eriksen??
Dla kumatych.
0
Pique: "Chodź będzie fajnie"
Bellerin: "Ja co Barcy? No chyba Cię pogięło"
A tak na serio to czekam z otwartymi ramionami ;P
7
4-2-3-1??? ;) Dawać mi tu tego dzika ;P
0
Wydaje mi się, że o Gironie ;D
0
Mimo tego incydentu z uciszaniem, chętnie bym go przyjął ;P
8
Niestety ;/
0
Na ile lat został on wybrany?
0
Jak na nasz zarzad to bardzo dobra cena.