0

Ktoś zdziwiony ? ;P

0

Tak. Nawet jak nie mają konta a wejdą na la ramble to wszystko widzą.

1

Pisał że zrobi jeszcze jednego piłkarza żeby mieć "Hattrick". Szczerze to chciałbym zobaczyć jak wyglądałby Messi xddd

1

Mamy Albe, a Pepe nawet nie komentuje.

0

Verratti do nas ;)

0

Ale ten Valverde młodo wygląda xd

0

Inigo chętnie, ale Parejo to chyba jakaś pomyłka xd

0

Davidson, Sidibe/Bellerin, Seri i jazda z nowym sezonem ;)

0

Fidget Spinner od Ketchappa
Ballz - Najlepsza gierka w jaką grałem
Flow Free

0

Tak.

0

Nie bardzo ;/ Ale w sumie lepiej większe kupić bo jak coś to można zwrócić.

0

Witajcie. Mam pytanie. Zamierzam kupić buty Adidas Tubular Runner. Czytałem, że one są dość szerokie i powinienem zaniżyć rozmiar. Moja stopa ma 28,5cm i teraz pytanie który rozmiar wybrać? 44 2/3 (28,5cm) czy 45 1/3 (29cm)? Jak uważacie?

0

Rok starszy ode mnie ;_;

20

Bellerin, Grimaldo, ?Palencia? DOŚĆĆĆ!

0

https://www.youtube.com/results?search_query=intro+template

0

Świetnie!

31

Paco z całego serca Ci życzę, abyś jeszcze długo, długo pozostał w tym klubie.

3

Tak oglądając ten mecz, nachodzi mnie myśl dlaczego ZP nie jest dawana za całokształt? Przecież to co robi Messi jest nieporównywalne to tego co robi CR. Drybluje, asystuje, strzela, biega, walczy, pomaga a CR biegnie z kontrą, albo dokłada nogę i jest tak wywyższony. Boli mnie to strasznie.

1

A nie z kostką xd

4

To niech kur*a sobie zostaje. Nie chcę to trudno, więcej takiej możliwości nie dostanie. Nie ma się co prosić jakiegoś niewiernego typa.

0

3 RAZY TAK!

7

Może lepiej kupić tego Herrerę? Takich asyst by się nikt nie powstydził
http://static.fangol.pl/content/7/e/a/7ea91f7fa71678d4206f0085df033cbf-x264.mp4

XD

2

Jak Real wyjdzie z La Liga albo spadnie to wtedy wprowadzą

0

Tak xd To było na meczu Realu na Santiago pamiętam jak Ramos strzelił na wagę zwycięstwa i wtedy to było.

4

Ale przecież Pogba to przereklamowany zawodnik - Twierdzili niektórzy znawcy z tej strony

0

Dybala.

5

Super wiadomość!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?