WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aha. Co ten sędzia na Bernabeu zrobił xddd
0
Ale dźwięk opóźniony o.O
0
Sevilla piątką w obronie o.O
0
Niżej :)
0
Florentino zabulił ;P
16
Marlon Santos (jersey number 33) is replacing Javier Mascherano in Barça's starting XI.
No oby się pokazał z dobrej strony.
0
Dobrze, że już koniec sezonu bo by było nieciekawie.
0
Messi do środka, Ousmane na PS więc jest miejsce ;)
0
Nie tylko z Bayernem xd
1
Chyba za bardzo chciał przykozaczyć xd
0
Super! Czekałem na tę informację!
0
Miejmy nadzieję, że masz rację ;P
2
Dobra wiadomość. Carvalaj i Marcelo to obecnie siła ich kontrataków. Zazwyczaj gra ciągnięta jest skrzydłem, a następnie patelnia do jakiegoś hmmm np Crisa.
1
4-2-3-1 Messi na SPO a ousmane na skrzydle
0
Chyba dlatego już nie chcą finałów na Bernabeu xddd
9
Hola, hola. Enrique to Ty szanuj.
0
A to sorki. Może mieliście podobne Avatary ;P
0
Ej takie pytanko, Ty jesteś z okolic Oświęcimia czy Cię z kimś pomyliłem ? xddd
5
Czo ten Casemiro xddd http://static.fangol.pl/content/2/f/f/2ffa963925dc82c4c7f4d0cfc6b8a8dc-598.jpg
0
Ale Bale z Portugalii tak trochę smęcił ..
1
Eurowizja? Jak tak to masz
9
Ale by było pięknie jakby zagrał Marlon i pokazał co potrafi ;P
0
Hahah dobre :P
0
Zależy jaki typ muzyki słuchasz. Ja lubię taki spokojny początek i później beat ;p
Mam na dzwonku teraz:
Ale jak chcesz rytmiczny to polecam:
0
1. Sampaoli
2. Valverde
Conte nie realny ;/
0
To było w formie żartu...
0
Ale przecież Bellerin słaby i bez formy xddd Tak na serio, to ma papiery na bardzo dobrego grajka w Barcy.
1
Masche bym jeszcze zostawił na 1 sezon. A co do Coutinho to to jest typowy pomocnik tylko Klopp go przesunął na skrzydło.
0
Co on z tą Shakirą robił xdd. A tak na serio to dobrze, że już koniec sezonu, bo jakby Geri wypadł na dłużej...
0
Widać to na Twoim przykładzie :)