WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dokładnie dwa miesiące temu (patrząc na dzień) Barcelona dokonała niemożliwego :)
0
Ma ktoś z was te buciki? Co o nich powiecie? Wygodne, przewiewne? Dobre na lato? Może za późno troszkę na opinie bo buty już jadą kurierem, ale zawsze warto dopytać ;P
http://www.ducksoupstyle.com/wp-content/uploads/2016/05/Screen-Shot-2016-05-12-at-10.33.09-AM.png
2
Brawo Ney!!! A tak naprawdę to źle, że doszło do takiego zdarzenia ale dobrze, bo Unzue ma małe szanse żeby zostać trenerem.
0
Jest błąd redakcjo.
Sobota, 13 maja
Niedziela, 13 maja
0
Oglądaliście może
EDIT: Ktoś mnie uprzedził ;P
0
Nieeee ;/ ja już miałem takie nadzieje :X
0
Florentino nie chciał aby mu kolejny talent przeszedł koło nosa (czy. Neymar). Chociaż nie wiadomo co wyniknie z tego talentu, wiadomo jak skończył Odeegard czy jak może skończyć Halilović.
1
Jak tak oglądam co ten Theo Hernandez wyczynia na boku obrony Alaves, to coraz bardziej przekonuje mnie jego transfer ;P
0
Jest o tym artykuł.
0
Maria Gaspar? Może nie jest najmłodszy, ale podobno dobry. i chyba tylko on na miarę najlepszego klubu świata.
0
Alena, Palencia i może Marc Cucurella
1
Świetna wiadomość ;P
0
Ale Arda nie będzie chciał iść do Chin według mnie.
0
Ceny, które podałeś to tylko wyceny trsnsfermarktu. Davidson nie odejdzie poniżej 20 mln, ale to i tak promocja na jego umiejętności. Eriksen i Dembele to wydatek ok 60-70 mln za jednego. A Walker około 40 mln. A tak apropo jak Tura n odejdzie za 20 mln to będzie dobrze.
0
Może i tak, ale ten jeden mecz może być kluczowy dla sezonu. Swoją drogą Real też miał wiele meczy w których powinien przegrać a jednak udało mu się zdobyć punkty.
3
Sędziowie mogli zauważać bramki które przekroczyły 0,5m linie bramkową.
0
Może i tak, ale bramkarz pomagał Matuidiemu, więc nie był w stanie zorientować się co się dzieje na boisku, i Verratti powinien przerwać grę.
0
Z tego co widziałem to jeden strzał mieli na pustaka z 16 ale gościu przestrzelił a więcej nie pamiętam ale wydaje mi się, że coś tam jeszcze było.
24
http://static.fangol.pl/content/9/c/5/9c5a7dd9b7e41841fa2097c374d80836-598.jpg Neymar i Kristaps Porzingis. Trochę cm jest różnicy xd
0
Tymczasem Juve przegrywa, ale skład totalnie rezerwowy więc nic dziwnego.
0
Benzema wchodzi xd
0
A wy się martwicie o zgranie w fifie xd
1
Zidane chyba zajarzył, że rezerwy są lepsze niż to śmieszne BBC
1
A mnie słońce xddd czemu nie ma go u nas? Heheh
0
Brawo Neyyy.
0
Może i nie strzela wielu bramek, ale widać jak wiele robi dla drużyny, a mimo to jest to rzadko zauważalne.
0
Zależy od taktyki, bo gdybyśmy zagrali 4-2-3-1 to miałoby to sens. Aczkolwiek na PS wolę Dembele
2
Panie Rexach, dziękujemy za odkrycie najlepszego piłkarza tego świata.
0
Na pewno lepsze niż jakby Unzue, albo Blanc i inne wynalazki zostali trenerami.
0
Wyciągnij Allegriego, raczej wątpliwe.