1

Dokładnie dwa miesiące temu (patrząc na dzień) Barcelona dokonała niemożliwego :)

0

Ma ktoś z was te buciki? Co o nich powiecie? Wygodne, przewiewne? Dobre na lato? Może za późno troszkę na opinie bo buty już jadą kurierem, ale zawsze warto dopytać ;P



http://www.ducksoupstyle.com/wp-content/uploads/2016/05/Screen-Shot-2016-05-12-at-10.33.09-AM.png

2

Brawo Ney!!! A tak naprawdę to źle, że doszło do takiego zdarzenia ale dobrze, bo Unzue ma małe szanse żeby zostać trenerem.

0

Jest błąd redakcjo.
Sobota, 13 maja
Niedziela, 13 maja

0

Oglądaliście może

Bottle-Goal Challenge? ;P Brawo Samuel

EDIT: Ktoś mnie uprzedził ;P

0

Nieeee ;/ ja już miałem takie nadzieje :X

0

Florentino nie chciał aby mu kolejny talent przeszedł koło nosa (czy. Neymar). Chociaż nie wiadomo co wyniknie z tego talentu, wiadomo jak skończył Odeegard czy jak może skończyć Halilović.

1

Jak tak oglądam co ten Theo Hernandez wyczynia na boku obrony Alaves, to coraz bardziej przekonuje mnie jego transfer ;P

0

Jest o tym artykuł.

0

Maria Gaspar? Może nie jest najmłodszy, ale podobno dobry. i chyba tylko on na miarę najlepszego klubu świata.

0

Alena, Palencia i może Marc Cucurella

1

Świetna wiadomość ;P

0

Ale Arda nie będzie chciał iść do Chin według mnie.

0

Ceny, które podałeś to tylko wyceny trsnsfermarktu. Davidson nie odejdzie poniżej 20 mln, ale to i tak promocja na jego umiejętności. Eriksen i Dembele to wydatek ok 60-70 mln za jednego. A Walker około 40 mln. A tak apropo jak Tura n odejdzie za 20 mln to będzie dobrze.

0

Może i tak, ale ten jeden mecz może być kluczowy dla sezonu. Swoją drogą Real też miał wiele meczy w których powinien przegrać a jednak udało mu się zdobyć punkty.

3

Sędziowie mogli zauważać bramki które przekroczyły 0,5m linie bramkową.

0

Może i tak, ale bramkarz pomagał Matuidiemu, więc nie był w stanie zorientować się co się dzieje na boisku, i Verratti powinien przerwać grę.

0

Z tego co widziałem to jeden strzał mieli na pustaka z 16 ale gościu przestrzelił a więcej nie pamiętam ale wydaje mi się, że coś tam jeszcze było.

24

http://static.fangol.pl/content/9/c/5/9c5a7dd9b7e41841fa2097c374d80836-598.jpg Neymar i Kristaps Porzingis. Trochę cm jest różnicy xd

0

Tymczasem Juve przegrywa, ale skład totalnie rezerwowy więc nic dziwnego.

0

Benzema wchodzi xd

0

A wy się martwicie o zgranie w fifie xd

1

Zidane chyba zajarzył, że rezerwy są lepsze niż to śmieszne BBC

1

A mnie słońce xddd czemu nie ma go u nas? Heheh

0

Brawo Neyyy.

0

Może i nie strzela wielu bramek, ale widać jak wiele robi dla drużyny, a mimo to jest to rzadko zauważalne.

0

Zależy od taktyki, bo gdybyśmy zagrali 4-2-3-1 to miałoby to sens. Aczkolwiek na PS wolę Dembele

2

Panie Rexach, dziękujemy za odkrycie najlepszego piłkarza tego świata.

0

Na pewno lepsze niż jakby Unzue, albo Blanc i inne wynalazki zostali trenerami.

0

Wyciągnij Allegriego, raczej wątpliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?