WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby. Gdyby. Gdyby sędziowie sędziowali normalnie, sprawiedliwie to teraz real byłby na 3,4 miejscu
0
To jest jakiś dramat... Tebas to... Samo sobie wypełnijcie luke...
0
Cały czas jak myślę o porażce Realu to nam w głowie to co napisałeś.
0
W rubryce ulubiony klub, daj Real Madryt bo to widać że jesteś ich kibicem. Do 80 minuty Real nie istniał...
0
Czy zasłużone to bym się kłócił.
1
Po prostu w to nie wierzę... Niech ten sezon się skończy. Te prześcieradła to jest jakiś dramat... Ile można drukować??? Od 1 do 38 kolejki?
2
Na pocieszenie to by było gdyby Lech wygrywał.
0
I le Celcie.
3
Ale mają partnerki ;d
18
Jeśli tebas ma honor, to powinien się podać do dymisji...
0
Dobrze mówi, Malaga zagra na najwyżej na remis... Wiadomo dlaczego.
1
Nie chcę nikomu złe życzyć, ale jakby ten Vinicjus JR tak skończył to by fajnie było ;)
2
Był artykuł, że piłkarze Celty chcą wygrać aby się pożegnać z kibicami
1
Halo. Jest tu kto ;D?
15
Haha dobre :DD Kto co lubi :) http://e5.pudelek.pl/dcaae4cfc04f6f39526e582e6b395398998f00d1.jpg :)
1
Nawet spoko scenariusz ;P Na pewno nie jest lepszy niż Dembele, ale też by się nadał.
0
Jakby Sevilla, Celta były w formie, a Malaga nie dostawałaby za mistrzostwo Realu 1mln to oni by się w każdym z tych meczy potykali, no ale cóż, piłkarze to tylko ludzie, pod koniec sezonu mają zadyszkę.
0
Koleś, co Ciebie tak na Rosję wzięło ? xddd Już 2 koment z tego widzę xddd
3
I można poznać fajne osoby :) (Pozdrawiam jeśli to czytasz:) )
1
0
Palencia do pierwszego :) Trzeba mu dać szansę.
0
Pewnie trener madridista go nie wystawi....
0
10 ręką zagrała xxd
0
No to trzymam Cię za słowo ;)
2
Napisane w takim normalnym stylu, ale chyba tam jest jakiś ukryty śmieszek ;P
0
Nie słyszałeś wypowiedzi trenera czy kogoś tam?
0
Ktoś tam pisał, że będzie gorąco w Madrycie i w BARCELONIE.
1
WTF? Co on zrobił o.O Co za patałach...
13
Sevilla strzelcie coś! Tyle setek!!!!!11
2
Na 2 streamy oglądam.