0

Gdyby. Gdyby. Gdyby sędziowie sędziowali normalnie, sprawiedliwie to teraz real byłby na 3,4 miejscu

0

To jest jakiś dramat... Tebas to... Samo sobie wypełnijcie luke...

0

Cały czas jak myślę o porażce Realu to nam w głowie to co napisałeś.

0

W rubryce ulubiony klub, daj Real Madryt bo to widać że jesteś ich kibicem. Do 80 minuty Real nie istniał...

0

Czy zasłużone to bym się kłócił.

1

Po prostu w to nie wierzę... Niech ten sezon się skończy. Te prześcieradła to jest jakiś dramat... Ile można drukować??? Od 1 do 38 kolejki?

2

Na pocieszenie to by było gdyby Lech wygrywał.

0

I le Celcie.

3

Ale mają partnerki ;d

18

Jeśli tebas ma honor, to powinien się podać do dymisji...

0

Dobrze mówi, Malaga zagra na najwyżej na remis... Wiadomo dlaczego.

1

Nie chcę nikomu złe życzyć, ale jakby ten Vinicjus JR tak skończył to by fajnie było ;)

2

Był artykuł, że piłkarze Celty chcą wygrać aby się pożegnać z kibicami

1

Halo. Jest tu kto ;D?

15

1

Nawet spoko scenariusz ;P Na pewno nie jest lepszy niż Dembele, ale też by się nadał.

0

Jakby Sevilla, Celta były w formie, a Malaga nie dostawałaby za mistrzostwo Realu 1mln to oni by się w każdym z tych meczy potykali, no ale cóż, piłkarze to tylko ludzie, pod koniec sezonu mają zadyszkę.

0

Koleś, co Ciebie tak na Rosję wzięło ? xddd Już 2 koment z tego widzę xddd

3

I można poznać fajne osoby :) (Pozdrawiam jeśli to czytasz:) )

1

Humory dopisują:D

0

Palencia do pierwszego :) Trzeba mu dać szansę.

0

Pewnie trener madridista go nie wystawi....

0

10 ręką zagrała xxd

0

No to trzymam Cię za słowo ;)

2

Napisane w takim normalnym stylu, ale chyba tam jest jakiś ukryty śmieszek ;P

0

Nie słyszałeś wypowiedzi trenera czy kogoś tam?

0

Ktoś tam pisał, że będzie gorąco w Madrycie i w BARCELONIE.

1

WTF? Co on zrobił o.O Co za patałach...

13

Sevilla strzelcie coś! Tyle setek!!!!!11

2

Na 2 streamy oglądam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?