0

Dzięki.

0

Nigdy tego nie wiedziałem. Co to znaczy "przyp. red"???

0

Brawoooo.

3

30 mln jak na nasz zarząd to nawet spoko, ale patrząc na obecny rynek to powinien kosztować 50-60mln (czyt. Gomes)

4

Szkoda tylko, że tak mało jest w tej formie ;/

1



Ten to jednak kozak.

2

Ronaldo, Floro czy Zidan(e)
Pewnie mają dziś plan
Nurek pewnie basen chciał ,
A to niezły nawet plan,
Floro pewnie bulić chciał
Ale im to mało da,
Gigi jest na bramce
Więc o wynik spokój bracie
Gonzalo brzuszek pusty ma,
Hamburgery zje ze dwa,
Dybala dziś ich wszystkich zje
Bo ma talent, ja to wiem.

Ponosi mnie wena twórcza xddd

0

Witajcie, już kiedyś pytałem, ale zapytam jeszcze raz. Co sądzicie o Tubular Runner? Może ktoś miał?

http://www.ducksoupstyle.com/wp-content/uploads/2016/05/Screen-Shot-2016-05-12-at-10.33.09-AM.png

0

Ale my potrzebujemy teraz nie talentów tylko kogoś solidnego, aby uzupełnił lukę na PO. Jak zapewnimy tę pozycję to wtedy możemy szukać talentów, którzy wypalą lub nie.

0

Dembele młodszy, i lepszy, Inaki mógłby być jego zmiennikiem w przypadku 4-2-3-1

0

Hah, jeżeli to prawda, to mamy zarąbisty zarząd.... kolejny no name...

34

Każdy ma swój ulubiony klub, któremu kibicuje. Szanuję jego wybór, ale po prostu nie wiem jak można kibicować Realowi. Ja cały czas Bogu dziękuję, że wprowadził mnie na dobra drogę.

0

Świetnie to wymyśliłes ;)

0

Jak masz dużo kasy to czemu nie;)

1

Doczekałem się ;) Forza Juve!!!

1

Obecnie jest jedną z lepszych 9 więc jednak to chyba dobrze. Wiadomo że trudno zapomnieć jego pudła, ale teraz jest skuteczny

2

Poszło ;P

0

Nie wiem czy widzieliście, ale to jest świetne :)

0

Dobre.

0

Verratti proszę przyjdź do nas

0

Mam dziwne przeczucie że jednak tak będzie. Valverde według mnie jest bardziej rozsądny bo nie wiem jak to inaczej nazwać

0

Świetnie. Wolę Davinsona Sancheza ale Inigo tez może być.

27

Marnacja? Jest takie słowo xD?

0

Byłem na tak, ale 25-30 mln maxxx a nie 50 omg

0

Zawsze był, jest i będzię. Leo król!

6

Valverde, bierz się za robotę. Oni nie mogą odejść! Jedne z największych talentów La Masii

1

Nie można mieć każdego najlepszego na danej pozycji. Bramkarz jest solidny, to co trzeba to broni, tylko czasem mu odbija, ale to jest do poprawy. Nasz środek pola nie istnieje więc jeśli chcemy wygrywać trofea musimy wzmocnić tę pozycję.

1

ŚP - /Eriksen ;))

0

Rozumiem, że nie lubisz Marca ale weź xddddddddd

16

Złota piłka dopiero na 6 ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?