WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xiaomi ;P Odradzam Ci Samsungi i iPhone'y ;p
6
I dobrze :P
0
Cucurella
0
Jeśli pewne będzie to, że Verratti tego lata do nas nie dołączy, to chyba nie muszę mówić co zarząd powinien zrobić... Brać Christiana!
0
Takie info zawsze cieszy ;)
Nie chce mi się wierzyć, że wszyscy przyjdą ale jak tak będzie to będziemy maszyną nie do zatrzymania.
1
Kolejna rzecz, która przemawia za dymisją obecnego zarządu... Nie potrafią wynegocjować transferu, to od razu zawodnik ma im pomagać? Rozumiem w jakimś stopniu, ale Barca powinna chociaż trochę okazywać, że go chce, a nie od razu ułatwiać to sobie zawodnikiem.
1
Dembele 90 mln
Bellerin 50-60 mln
a i jeszcze Rakieta. Z naszym zarządem to za 60 mln to my Suareza możemy sprzedać.
0
Priorytet ŚP i PO a jak zostanie kasy, to niech przychodzi.
0
Real musi obronić mistrzostwo ;P
4
To kibice Realu xd
3
Nie śmieszny ten "żarcik" -,-
0
Miejmy nadzieję ;)
3
- przeciętny
- Verratti
Wybierz jedno
0
Może i tak ale Barcelona jest jeszcze bardziej atrakcyjna;)
0
To jest Marschmello. Bo to jest taki Unboxall o ile wiesz o kogo chodzi. On też nie ujawnia twarzy
1
Koserwatyzm xd ale polityką to ja się nie interesuję.
1
Kup Eriksena za 40-50 mln to Ci gratuluję.
1
Co jest złego w podwinietych nogawkach, rurkach, czy dekoltach.
2
Oby oby
17
Mogła by Barca tam zagrać ;)
0
Chciałbym Williamsa ale pewnie Bilbao sobie za niego zaśpiewa dużo
0
Ostatnio coś pisało że Manu z nim nie przedłuży kontraktu
1
Nie ma co gdybać. Bellerin jest najlepszą opcją na PO z plotek.
0
"Zarząd Barcy chciał sprzedać Iniestę w letnim okienku.." Czy można coś głupszego zrobić? Nasz zarząd to jakaś patologia.
0
Trochę to mało powiedziane :D
0
Zarząd zrozumiałe. Widać, że mu się nie podoba. A co do sztabu trenerskiego, to ktoś niżej pisał, że Valverde jest za krótko, a z kolei jakby zaprosił Enrique to by musiał też zaprosić Pepa itd.
0
Z takim składem spokojnie tryplet zgarniamy.
Wróćć....
Zarząd...
1
Z Lacazettem też tak było ;/ Oby jednak coś było na rzeczy.
0
Potwierdzam. Świetny film.
0
I co będzie jak będzie więcej%? Do dymisji pójdzie czy jak?