0

Xiaomi ;P Odradzam Ci Samsungi i iPhone'y ;p

6

I dobrze :P

0

Cucurella

0

Jeśli pewne będzie to, że Verratti tego lata do nas nie dołączy, to chyba nie muszę mówić co zarząd powinien zrobić... Brać Christiana!

0

Takie info zawsze cieszy ;)

Nie chce mi się wierzyć, że wszyscy przyjdą ale jak tak będzie to będziemy maszyną nie do zatrzymania.

1

Kolejna rzecz, która przemawia za dymisją obecnego zarządu... Nie potrafią wynegocjować transferu, to od razu zawodnik ma im pomagać? Rozumiem w jakimś stopniu, ale Barca powinna chociaż trochę okazywać, że go chce, a nie od razu ułatwiać to sobie zawodnikiem.

1

Dembele 90 mln
Bellerin 50-60 mln

a i jeszcze Rakieta. Z naszym zarządem to za 60 mln to my Suareza możemy sprzedać.

0

Priorytet ŚP i PO a jak zostanie kasy, to niech przychodzi.

0

Real musi obronić mistrzostwo ;P

4

To kibice Realu xd

3

Nie śmieszny ten "żarcik" -,-

0

Miejmy nadzieję ;)

3

- przeciętny
- Verratti

Wybierz jedno

0

Może i tak ale Barcelona jest jeszcze bardziej atrakcyjna;)

0

To jest Marschmello. Bo to jest taki Unboxall o ile wiesz o kogo chodzi. On też nie ujawnia twarzy

1

Koserwatyzm xd ale polityką to ja się nie interesuję.

1

Kup Eriksena za 40-50 mln to Ci gratuluję.

1

Co jest złego w podwinietych nogawkach, rurkach, czy dekoltach.

2

Oby oby

17

Mogła by Barca tam zagrać ;)

0

Chciałbym Williamsa ale pewnie Bilbao sobie za niego zaśpiewa dużo

0

Ostatnio coś pisało że Manu z nim nie przedłuży kontraktu

1

Nie ma co gdybać. Bellerin jest najlepszą opcją na PO z plotek.

0

"Zarząd Barcy chciał sprzedać Iniestę w letnim okienku.." Czy można coś głupszego zrobić? Nasz zarząd to jakaś patologia.

0

Trochę to mało powiedziane :D

0

Zarząd zrozumiałe. Widać, że mu się nie podoba. A co do sztabu trenerskiego, to ktoś niżej pisał, że Valverde jest za krótko, a z kolei jakby zaprosił Enrique to by musiał też zaprosić Pepa itd.

0

Z takim składem spokojnie tryplet zgarniamy.

Wróćć....

Zarząd...

1

Z Lacazettem też tak było ;/ Oby jednak coś było na rzeczy.

0

Potwierdzam. Świetny film.

0

I co będzie jak będzie więcej%? Do dymisji pójdzie czy jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?