WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najpierw redukcja :)
0
No ale 35 mln za takiego kogoś? ten rynek schodzi na psy.. już lepiej odpuścić..
0
Pisało, że Barca mu zaoferuje 10 mln.
0
Al-Khelaifi pewnie walnie 20mln za sezon i Marco już zapomni, że chce odejść do Barcy :(
0
Niby, tak. Ale jak człowiek w ciągu jednego dnia słyszy takie plotki "PSG zaproponuje Verrattiemu..." lub "Al-Khelaifi nie puści Marco..." to normalnie człowiek, aż traci nadzieję, i krew go zalewa...
1
kto to kur*a znowu jest jakiś Yeferson Soteldo
4
No i tyle było z naszej podniety ;/
0
Dopiero pierwsze info o nim, a już, że wybiera? Jak jest dobry, to niech przychodzi na zmiennika.
0
Czy macie tak, że jak się wam spodoba jedna piosenka danego artysty, to jego inne utwory też się wam podobają, czy to kompletnie losowe i słuchacie innych np po 1 piosence każdego?
0
Rano człowiek zaspany, to nawet nie wie co robi ;p
0
http://www.fcbarca.com/77554-poranny-przeglad-prasy-fcbarcacom.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
0
Kompletnie zapomniałem dzieki xddd obejrzę jeszcze raz xd
0
tak myślałem, że ktoś zaproponuje szeregowca :P Widzę, że to dobry film i chyba się skuszę :)
0
Ktoś poleci jakiś film? Lubię filmy typu: Harry Potter, Hobbit, Władca pierścieni, przełęcz ocalonych. Co polecicie?
4
Tiempo de Juego: "[...]Cristiano bardziej boli wielka plama jaka pojawiła się na jego wizerunku, niż pieniądze, które będzie musiał zwrócić. Jest zniesmaczony tym, że media robią z niego przestępcę, podczas gdy według niego wszystko odbywało się legalnie i on sam zrobił bardzo dużo dla klubu i generalnie dla Hiszpanii[...]"
0
Dopiero u Ciebie? :d U mnei była jakieś 2h temu :)
3
Te ceny są chore...
http://static.fangol.pl/content/7/5/4/754889a6c0b46ec4e03263c3e0f07050-598.jpg
Kiedyś Ronaldinho kosztował 24 mln...
0
Miałem to pisać
0
Barca chce zapłacić klauzulę, ale ten pieprzony szejk nie chce puścić Verrattiego.
0
z tego co wyczytałem to ostatni kontrakt podpisał 2 sierpnia 2016 roku i obowiązuje do 2021.
1
Lepiej nie. Cristiano przez 3/4 sezonu był piątym kołem u wozu realu, dopiero pod koniec odpalił i zamydlił niektórym oczy.
0
Colorado Caribous, Bilbao 2004, Ad Caracava według mnie. Ciężko wybrać tą jedyną.
0
Trochę głupio to napisane. Czyli może, czy nie ?
0
14707 :)
1
Seri 20 mln. Gomes 35 :DDD
0
Gra :D
9
http://static.fangol.pl/content/1/5/6/156602fd547c56f3ba8f4c9a9c6d4c2b-598.png Sezonowcy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
0
Gimnazjaliści jak tam wyniki z egzaminów? ;D