WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witajcie. Potrzebuję zdjęć dużego rozmiaru: Camp Nou lub jakiś zawodnik, na obraz około 120x50 w poziomie. Najlepiej jak największy, żeby podczas drukowania była dobra jakość. Poratuje ktoś?
4
Alves odchodzi to Juve próbuje ściągnąć solidnego PO jakim jest Bellerin. Oni się znają, nie tak jak niektórzy na tej stronie.
2
Swój chłop z tego Pepe xddd
0
To chyba w Białorusii? Jak się nazywa ten stadion :D
0
-przygodowy: Hobbit, Władca Pierścieni
-komediowy: Didier
-Wojenny: przełęcz ocalonych, szeregowiec ryan
-thriller: połączenie
3
To chyba jedyny ważniejszy błąd na naszą korzyść w tamtym sezonie.
1
Zależy jakie błędy, bo spalone 20 cm rozumiem... Ale nie uznanie bramki 0,7m za linią? to już jest przesada.
1
Pele: "Najlepszy piłkarz, najlepszy strzelec i najlepszy napastnik na świecie to Cristiano Ronaldo"
Oj Pele, Pele :P Chyba boli, Leoś ;P tak jak Maradonę ;p
0
Taka prawda. Dobrze, że ktoś to ujawnia.
0
zależy od trackerów. i ilości peerów/seedów
2
Czy wam też Owca z WK* przypomina Lucasa Digne'a?
WK* - Warszawski Koks
1
Z całym szacunkiem dla Rakiticia. Może i zrobił dla nas dużo, ale przy takiej kadrze wg mnie lepiej go sprzedać, zanim można jeszcze za niego sporo wyciągnąć. Kasa byłaby potrzebna wtedy na Dembele i Bellerina. Ale to wszystko jest wtedy uzależnione od transferu Verrattiego.
0
Najlepszy PO za 6M :)
0
Szkoda, że ten Arab nam tego nie ułatwia...
0
Ma, ma ;p Spokojnie :)
0
Dla nas to lepiej :D Nie będą mieć tego kocura na bramce :D
2
Bez sensu. Niech ten co to wymyśla pierdzielnie się mocno w głowię, o ile już tego nie zrobił... Co oni chcą zrobić z najpiękniejszym sportem???
0
Właśnie po to byłby Dembele, ale niektórzy uważają, że jest zbyteczny... (czyt. @Hellrider)
0
Leo: "Po melo pora spać..."
https://www.instagram.com/p/BVdRGsUFUlk/?taken-by=leomessi&hl=pl
0
No jak Messi gra na prawym skrzydle... to ja nie wiem...
2
Według mnie na koniec, tylko wtedy nie będzie tak najtaniej jak chcesz. Alr jakbyś zaczynał od początku to potem ktoś Cie może łatwo przebić
0
Bo bo jak szejk coś mówi to jest to trudno zmienić tym bardziej że Marco ma kontrakt podpisany niecaly rok temu.
4
Jak oceniacie szanse na transfer Verrattiego do Barcy? Ja myślę że obecnie jest to maksymalnie 23%, szkoda bo jakby przyszedł to mógłby być truskawką na torcie, która by dawała bardzo życzliwe piłki do innych ;/
0
Didier.
1
Fiasko pewne na 98%... Czytaj ze zrozumieniem
0
Co sądzicie o Renato Sanchesie? Bo była mowa o tym, że jest alternatywą w przypadku fiaska (już na 98% pewnego) transferu Verrattiego. Jak on gra?
1
Piłka nożna bez dwóch zdań. To najpiękniejszy sport.
0
O kurde, zaraz będzie wywalczanie kontraktu itp.
1
Messi wygląda jak po kilku kielonach xd ale reszta spk wg mnie
0
Robię ss i trzymam cię za słowo.