0

Witajcie. Potrzebuję zdjęć dużego rozmiaru: Camp Nou lub jakiś zawodnik, na obraz około 120x50 w poziomie. Najlepiej jak największy, żeby podczas drukowania była dobra jakość. Poratuje ktoś?

4

Alves odchodzi to Juve próbuje ściągnąć solidnego PO jakim jest Bellerin. Oni się znają, nie tak jak niektórzy na tej stronie.

2

Swój chłop z tego Pepe xddd

0

To chyba w Białorusii? Jak się nazywa ten stadion :D

0

-przygodowy: Hobbit, Władca Pierścieni
-komediowy: Didier
-Wojenny: przełęcz ocalonych, szeregowiec ryan
-thriller: połączenie

3

To chyba jedyny ważniejszy błąd na naszą korzyść w tamtym sezonie.

1

Zależy jakie błędy, bo spalone 20 cm rozumiem... Ale nie uznanie bramki 0,7m za linią? to już jest przesada.

1

Pele: "Najlepszy piłkarz, najlepszy strzelec i najlepszy napastnik na świecie to Cristiano Ronaldo"

Oj Pele, Pele :P Chyba boli, Leoś ;P tak jak Maradonę ;p

0

Taka prawda. Dobrze, że ktoś to ujawnia.

0

zależy od trackerów. i ilości peerów/seedów

2

Czy wam też Owca z WK* przypomina Lucasa Digne'a?



WK* - Warszawski Koks

1

Z całym szacunkiem dla Rakiticia. Może i zrobił dla nas dużo, ale przy takiej kadrze wg mnie lepiej go sprzedać, zanim można jeszcze za niego sporo wyciągnąć. Kasa byłaby potrzebna wtedy na Dembele i Bellerina. Ale to wszystko jest wtedy uzależnione od transferu Verrattiego.

0

Najlepszy PO za 6M :)

0

Szkoda, że ten Arab nam tego nie ułatwia...

0

Ma, ma ;p Spokojnie :)

0

Dla nas to lepiej :D Nie będą mieć tego kocura na bramce :D

2

Bez sensu. Niech ten co to wymyśla pierdzielnie się mocno w głowię, o ile już tego nie zrobił... Co oni chcą zrobić z najpiękniejszym sportem???

0

Właśnie po to byłby Dembele, ale niektórzy uważają, że jest zbyteczny... (czyt. @Hellrider)

0

0

No jak Messi gra na prawym skrzydle... to ja nie wiem...

2

Według mnie na koniec, tylko wtedy nie będzie tak najtaniej jak chcesz. Alr jakbyś zaczynał od początku to potem ktoś Cie może łatwo przebić

0

Bo bo jak szejk coś mówi to jest to trudno zmienić tym bardziej że Marco ma kontrakt podpisany niecaly rok temu.

4

Jak oceniacie szanse na transfer Verrattiego do Barcy? Ja myślę że obecnie jest to maksymalnie 23%, szkoda bo jakby przyszedł to mógłby być truskawką na torcie, która by dawała bardzo życzliwe piłki do innych ;/

0

Didier.

1

Fiasko pewne na 98%... Czytaj ze zrozumieniem

0

Co sądzicie o Renato Sanchesie? Bo była mowa o tym, że jest alternatywą w przypadku fiaska (już na 98% pewnego) transferu Verrattiego. Jak on gra?

1

Piłka nożna bez dwóch zdań. To najpiękniejszy sport.

0

O kurde, zaraz będzie wywalczanie kontraktu itp.

1

Messi wygląda jak po kilku kielonach xd ale reszta spk wg mnie

0

Robię ss i trzymam cię za słowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?