WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pracują tam idioci, ponieważ wola 65 mln euro od Bayernu niż 100 mln euro od Barcy za Verrattiego....
0
P$G
0
marca i a bola też tak piszą
10
Mam rozumieć że to troll? ;X
4
Wydaje mi się że tak, bo to jest powiązane ze sobą
1
O kurde, ale się spasł xd
0
Dobre pytanie xddd
1
Niektórzy i tak mają z tym problem ;)
0
Nawet jeśliby to było 150 mln to Barto nie powinien się nawet zastanawiać.
0
Czas ucieka. Hector zastanawiaj się!
0
Chyba za każdym razem miał z tego co pamiętam ;p
0
Ma tam jakąś swoją loszkę przecież.
14
Ślub Ronaldo: X miesiąca odbędzie się ślub Cristiano Ronaldo. Zawodnik poinformował gości, aby w ramach prezentu ślubnego przynieśli dowolną sumę pieniędzy na spłatę długu
Z dystansem proszę :)))
0
Trochę logiczne. Nie chcą się spotykać w ciągu dnia, żeby media za szybko nie pisały "Fichado" więc spotykają się w nocy. #MarcoMusisz
1
Polecam też Bloons TD ;P może nie broni się wieży, ale broni się wyjścia ;pbl
0
Może ta strzałka ukazuje kierunek w którym unosi się jego dym xddd
8
Super! Paco ostatnio świetnie gra, a Gomes wydaje mi się, że przy Ernesto odpali ;P
7
Nowe Barca Emojis z Gerardem :D
1
Ciekawe czy to tylko "koleżeńska" fotka czy coś jest na rzeczy.
0
Może Fabregas z Suarezem byli na kolacji z Verrattim :D
0
PSG go podobno chce. Ale lepiej żeby o nim nie było głośno w naszym kontekście.
0
Bo Borussia będzie za niego chciała więcej, jak się jeszcze bardziej rozwinie.
0
Kolega uprzedził ;p
11
No to za rok za 200 mln sobie go kupimy :P
0
Brawo :D
7
Tak jest Paolo! Widać, że się zna :) Dawaj Marco do nas!
0
Znacie jakieś miasta, państwa które można zapisać rebusem lub czymś podobnym?
Ode mnie coś łatwego ;P
Co to za miasto?: http://www.fotosik.pl/zdjecie/0be763fc8d72a60f
Zaczynamy zabawę :D
0
Trzymamy wszyscy kciuki :)
1
Chodzi Ci, że jest spuchnięty i obrzmiały? Jak tak, to myślę, że Altacet powinien wystarczyć.
0
Ok. Dzięki :))