0

Pracują tam idioci, ponieważ wola 65 mln euro od Bayernu niż 100 mln euro od Barcy za Verrattiego....

0

P$G

0

marca i a bola też tak piszą

10

Mam rozumieć że to troll? ;X

4

Wydaje mi się że tak, bo to jest powiązane ze sobą

1

O kurde, ale się spasł xd

0

Dobre pytanie xddd

1

Niektórzy i tak mają z tym problem ;)

0

Nawet jeśliby to było 150 mln to Barto nie powinien się nawet zastanawiać.

0

Czas ucieka. Hector zastanawiaj się!

0

Chyba za każdym razem miał z tego co pamiętam ;p

0

Ma tam jakąś swoją loszkę przecież.

14

Ślub Ronaldo: X miesiąca odbędzie się ślub Cristiano Ronaldo. Zawodnik poinformował gości, aby w ramach prezentu ślubnego przynieśli dowolną sumę pieniędzy na spłatę długu

Z dystansem proszę :)))

0

Trochę logiczne. Nie chcą się spotykać w ciągu dnia, żeby media za szybko nie pisały "Fichado" więc spotykają się w nocy. #MarcoMusisz

1

Polecam też Bloons TD ;P może nie broni się wieży, ale broni się wyjścia ;pbl

0

Może ta strzałka ukazuje kierunek w którym unosi się jego dym xddd

8

Super! Paco ostatnio świetnie gra, a Gomes wydaje mi się, że przy Ernesto odpali ;P

7

Nowe Barca Emojis z Gerardem :D

1

Ciekawe czy to tylko "koleżeńska" fotka czy coś jest na rzeczy.

0

Może Fabregas z Suarezem byli na kolacji z Verrattim :D

0

PSG go podobno chce. Ale lepiej żeby o nim nie było głośno w naszym kontekście.

0

Bo Borussia będzie za niego chciała więcej, jak się jeszcze bardziej rozwinie.

0

Kolega uprzedził ;p

11

No to za rok za 200 mln sobie go kupimy :P

0

Brawo :D

7

Tak jest Paolo! Widać, że się zna :) Dawaj Marco do nas!

0

Znacie jakieś miasta, państwa które można zapisać rebusem lub czymś podobnym?
Ode mnie coś łatwego ;P
Co to za miasto?: http://www.fotosik.pl/zdjecie/0be763fc8d72a60f

Zaczynamy zabawę :D

0

Trzymamy wszyscy kciuki :)

1

Chodzi Ci, że jest spuchnięty i obrzmiały? Jak tak, to myślę, że Altacet powinien wystarczyć.

0

Ok. Dzięki :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?