0

To by był lek na wszystkie problemy Barcy obecnie :o

0

Witajcie. Na TVN leci ostatnio reklama Hobbita i Włady Pierścieni zna ktoś piosenkę z tej reklamy?

3

Za te wpisy? Owszem chciałbym ale jakby się Barca dowiedziała to by było tak jak kiedyś że po 1 dniu wywołają zawodnika

1

Verratti wants to move to Barcelona this summer. PSG will offer him a new contract & try to keep him [@DiMarzio]

Dawaj Marco, nie daj się skusić

0

Co wpis to info o Verrattim ;))))))) to cieszy i widać że coś jest na rzeczy :)))))

1

Talenty które tam grsja: Marlon, Alena, Santiago Bueno, Cucurella, Palenia, Gumbau więc trochę tego jest

19

Budżet 60 mln Verratti 100 mln. Whattt ? ;D oby to była jednak prawda

0

Polecam. Byłem tam na wycieczce. Ale jeśli masz zamiar kupować jakieś pamiątki to radzę wcześniej wygrać w totka xdd. Co do zoo to najlepsze jest chyba to Afrykarium.

0

Dawaj Marco!!!!

0

Podobno obecnie zarabia 6 mln w PSG więc jeśli leci na kasę to musi to przyjąć!!

3

Obys mial rację

7

Verratti has told PSG that he wishes to quit the club, with Barcelona favourites for his signature [L'Equipe]

Marco Verratti has told Florentino Perez to bring him to Real Madrid. [Diario Gol]

i w co tu wierzyć?

3

W tym sezonie Verratti, Bellerin, ŚO, a na przyszły Dembele i Cou i jedziemy !!! :) to by było coś pięknego ;P

0

Gerardromeo to chyba dobre info? Oby to była prawda!!!

0

Od kiedy Neymar gra na szpicy? XD

1

Mam kilka pytań do was ;P

1. Czy wolicie aby np Barca miała najlepszych piłkarzy na świecie, ale kupionych przez korupcję, która nie wychodzi na jaw, czy aby mieć gorszy zespół ale wszystko w pełni legalne?

2. Co sądzicie o finansowym wspieraniu klubów? Np: klubowi brakuje kasy na wydatki, transfery, organizuje międzynarodową zbiórkę, w której każdy może pomóc w jakimś stopniu? Czy w ogóle takie coś by przeszło?

8

Tak tak tak tak tak tak Błagam Barco zrób to !!!

0

o tej pierwszej części słyszałem, ale o tym, że będzie uzgadniał warunki kontraktu z Barcą to nie. To musi być jakaś ściema. Nie wierzę o.O

0

No to podaj kogoś kto się może równać z Verrattim?

0

Każdy miał chyba taki przypał xddd

2

;D

0

Jeżeli chce wygrywać trofea to Barca jest do tego najlepszym zespołem.

1

To DansTesRêves znaczy coś w stylu "w twoich snach"

0

Panowie macie jakieś podobne nutki do tej ? ;p 1.


lub
2.

7

Na EURO niefortunnie odpadliśmy przez karne. Też uważam, że mamy teraz kadrę zdolną do wielkich rzeczy.

1

Link to uwierzę.

2

Znowu sobie robisz jaja tak jak kolega kiedyś? Jeszcze ten sarkastyczny uśmieszek na końcu

9

Ter Stegen w wyjściowym składzie Niemiec na San Marino.

0

Xiaomi ;P Odradzam Ci Samsungi i iPhone'y ;p

6

I dobrze :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?