WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To by był lek na wszystkie problemy Barcy obecnie :o
0
Witajcie. Na TVN leci ostatnio reklama Hobbita i Włady Pierścieni zna ktoś piosenkę z tej reklamy?
3
Za te wpisy? Owszem chciałbym ale jakby się Barca dowiedziała to by było tak jak kiedyś że po 1 dniu wywołają zawodnika
1
Verratti wants to move to Barcelona this summer. PSG will offer him a new contract & try to keep him [@DiMarzio]
Dawaj Marco, nie daj się skusić
0
Co wpis to info o Verrattim ;))))))) to cieszy i widać że coś jest na rzeczy :)))))
1
Talenty które tam grsja: Marlon, Alena, Santiago Bueno, Cucurella, Palenia, Gumbau więc trochę tego jest
19
Budżet 60 mln Verratti 100 mln. Whattt ? ;D oby to była jednak prawda
0
Polecam. Byłem tam na wycieczce. Ale jeśli masz zamiar kupować jakieś pamiątki to radzę wcześniej wygrać w totka xdd. Co do zoo to najlepsze jest chyba to Afrykarium.
0
Dawaj Marco!!!!
0
Podobno obecnie zarabia 6 mln w PSG więc jeśli leci na kasę to musi to przyjąć!!
3
Obys mial rację
7
Verratti has told PSG that he wishes to quit the club, with Barcelona favourites for his signature [L'Equipe]
Marco Verratti has told Florentino Perez to bring him to Real Madrid. [Diario Gol]
i w co tu wierzyć?
3
W tym sezonie Verratti, Bellerin, ŚO, a na przyszły Dembele i Cou i jedziemy !!! :) to by było coś pięknego ;P
0
Gerardromeo to chyba dobre info? Oby to była prawda!!!
0
Od kiedy Neymar gra na szpicy? XD
1
Mam kilka pytań do was ;P
1. Czy wolicie aby np Barca miała najlepszych piłkarzy na świecie, ale kupionych przez korupcję, która nie wychodzi na jaw, czy aby mieć gorszy zespół ale wszystko w pełni legalne?
2. Co sądzicie o finansowym wspieraniu klubów? Np: klubowi brakuje kasy na wydatki, transfery, organizuje międzynarodową zbiórkę, w której każdy może pomóc w jakimś stopniu? Czy w ogóle takie coś by przeszło?
8
Tak tak tak tak tak tak Błagam Barco zrób to !!!
0
o tej pierwszej części słyszałem, ale o tym, że będzie uzgadniał warunki kontraktu z Barcą to nie. To musi być jakaś ściema. Nie wierzę o.O
0
No to podaj kogoś kto się może równać z Verrattim?
0
Każdy miał chyba taki przypał xddd
2
0
Jeżeli chce wygrywać trofea to Barca jest do tego najlepszym zespołem.
1
To DansTesRêves znaczy coś w stylu "w twoich snach"
0
Panowie macie jakieś podobne nutki do tej ? ;p 1.
lub
2.
7
Na EURO niefortunnie odpadliśmy przez karne. Też uważam, że mamy teraz kadrę zdolną do wielkich rzeczy.
1
Link to uwierzę.
2
Znowu sobie robisz jaja tak jak kolega kiedyś? Jeszcze ten sarkastyczny uśmieszek na końcu
9
Ter Stegen w wyjściowym składzie Niemiec na San Marino.
0
Xiaomi ;P Odradzam Ci Samsungi i iPhone'y ;p
6
I dobrze :P