WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro PSG szuka już piłkarzy za Verrattiego to musi to być jakiś znak.
0
zgapiłeś. już ktoś podobne dawał.
0
https://scr.hu/p9lOzn
0
I prawidłowa decyzja PSG :) W sumie szejki mają tyle kasy, że mogą sobie każdego kupić. Nam Verrattiego oddają a oni kupują w zamian Modricia za 200 mln (Real by się na pewno zgodził ) ;P
0
Jak "skóra" śledzia xddd
2
http://static.fangol.pl/content/b/8/0/b80eef48ac22e4f5b2276f67f075c638-598.png
1
XDDDDDDDDDDD?????
0
Które Deportivo?
1
Ależ wy macie ludzie problemy. Po co to czytscie skoro się wam to nie podoba
0
Ale żadna gazeta by nie napisała "z kosmosu" ;)
0
"... Z kosmosu" i wiedziałem że to dla beki xd
0
http://dinoanimals.pl/wp-content/uploads/2014/11/Szczur_4.jpg
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/02/16/12/30FB224B00000578-0-image-m-48_1455625887152.jpg
Coś w tym jest xddd te uszy xd
2
5
Obyś miał rację :D Ale to co napisałeś, jest bardziej prawdopodobne niż "Verratti fichado" w tym tygodniu.
0
od 5 do ktorej?
http://mp3cut.net/pl/ tu maszynka do obrabiania xd
P.S. Gratuluję, że nie ma nic o Verrattim xd ;p
14
(V) bo (E) każdy (R) go (R) tutaj (A) chce (T) bo (T) jest (I) bardzo dobry. Verratti
1
jakiś no name.
2
Super!!! Mam wrażenie, że Ernesto będzie mądrze zarządzał drużyną i nie zabraknie miejsca dla Aleixa!
1
Verratti wart każdych pieniędzy. Sami wpadliśmy do tego dołka więc jakoś się musimy wygrzebać.
0
To chyba normalne. Każdy go chce, i każda nawet najmniejsza informacja jest tutaj powielana.
0
Dzięki :)))
4
Verratti rejected a new deal worth €15m net on May 27.He may refuse to participate in PSG's pre season retreat
Gorąco się robi :))
0
Ktoś przetłumaczy?
In arrivo l'offerta del FC Barcelona per Marco Verratti. Se ne parlerà
0
Nie ma szans xd Photoshop
0
za 100 mln zł to ja bym chciał Verrattiego ;P
0
Może szejk też woli aby przeszedł do Barcy i dla Marci (czyt. madryckiej gazety) udaj, że nie jest na sprzedaż xd żeby Real sobie nie robił nadziei :)
0
Ładny triceps na pierwszym zdjęciu xD
1
W Paryżu 22, w Barcelonie 27. Myślę, że lepiej byłoby mu u nas :P
0
Dzięki ;D
37
Patrząc na to jak gra Suarez to 86 mln sie wydaje śmieszną ceną.