WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam pojęcia xddd
EDIT; Możliwe bo jak się przypatrzysz to pisze : "[...] doweidział [...]"
21
Tu nie chodzi o gole i asysty tu chodzi o umiejętności. Możemy wygrać 10-0 a Marco każde podanie będzie miał np. przez pół boiska ale zaasystuje ktoś inny. Tutaj nie chodzi o statystyki, tylko o możliwość udźwignięcia ciężaru gry.
1
Idąc tokiem myślenia, że skoro Verratti nie był ani na plakacie promującym turnee ani na przedstawieniu strojów to z tego zdjęcia wynika, że Mbappe zostanie w Monaco
http://static.fangol.pl/content/e/e/2/ee2e43505dcbdcfbca81761ccfa8b12f-598.jpg
24
http://static.fangol.pl/content/3/6/f/36fc7bdc0e98279d0f70a9a938c95d01-598.jpg
XDDD
0
VERRATTI se EXPONE a un GRAN RIESGO en su ÓRDAGO para poder FICHAR por el BARCELONA [Fichajes]
Potrafi ktoś to przetłumaczyć?
W translate.google przetłuamczyło Marco Verratti ma ogromne ryzyko na podpisanie kontraktu z Barcelona xddd
0
Verratti fichado ? ;DDD
6
Co jak co, ale według mnie Andres powinien zostać jeszcze chociaż na jeden sezon. Byłby takim Asem w rękawie
2
Same dobre wiadomości;) mimo tych wpisów Ceballos na TT to chętnie bym go u nas zobaczył ;)
1
Co sądzicie jakby w tym okienku przyszedł Mere i Ceballos? Co o nich dwóch sądzicie?
1
Brać tego Mere!!!!!
0
Fajny nick ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
O tym samym pomyślałem xdd
1
Powiedz to niektórym xddd
62
http://static.fangol.pl/content/2/9/d/29d284fcd996163a2a38cf5d66adb385-598.jpg
Z dystansem ;p
5
Taki Villarreal trochę ;P
1
Błagam, żeby to była prawda.
0
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR8Uljz4_HE-EV6awRrkxdg_ZDHv0IwgmVhQaKB6aENk1skSz8FicJYPw
0
Dzięki, tego szukałem !
0
Macie jakieś podobne nuty ? ;p
0
Myślę, że 1, Cancelo może nie byłby gorszy od Bellerina.
2
Przyjdzie za 12 mln ti za 30-40 spokojnie może odejść.
0
Jest tam dalej? :p Może za godzinę tam dojadę xddd
3
Piłkarze którymi interesuje się Barca
http://static.fangol.pl/content/0/2/f/02f73fdc19368f321a5aea684bb6362b-598.jpg
4
Ale wy macie problem do tego BarcaInfo. To jest La Rambla i każdy tutaj pisze o czym CHCE. Mi się podoba, ponieważ też nie lubię Cristano, a skoro wam się nie podoba to po prostu to ignorujcie... Ludzie.....
0
Raczej fake xxxxdd
6
Brawo Chile, Brawo Bravo!!!! Crisek się pewnie pożali w szatni hahah. Jak ja nie cierpię tego typa. Dobrze mu tak. Tylko fart i fart...
0
Witajcie siłacze. Mam do was kilka pytań.
1. Czy istotna jest godzina treningu? Ja cwicze o 20 ponieważ nie mam za bardzo wcześniej czasu
2. Co najlepiej jeść przed treningiem?
3. Co najlepiej jeść po treningu? (Teraz jem ryż z kurczakiem i ketchupem, czy to dobry przykład dania?)
4. Czy w wieku 16 lat polecacie zacząć brać białko ( w postaci shake)?
5. Co najlepiej pić, zwykłą wodę? Czy np. Smakową (truskawkową, saguaro)
1
Z Chapecoense chyba
1
Największego*
4
"W związku z obecnym brakiem ofert za Thomasa Vermaelena od klubów z Serie A bądź Premier League, Barcelona rozważa zatrzymanie Belga na następny sezon. Piłkarz miałby pełnić rolę czwartego stopera. Ostateczną decyzję podejmie Ernesto Valverde " [SPORT]