0

Nie mam pojęcia xddd
EDIT; Możliwe bo jak się przypatrzysz to pisze : "[...] doweidział [...]"

21

Tu nie chodzi o gole i asysty tu chodzi o umiejętności. Możemy wygrać 10-0 a Marco każde podanie będzie miał np. przez pół boiska ale zaasystuje ktoś inny. Tutaj nie chodzi o statystyki, tylko o możliwość udźwignięcia ciężaru gry.

1

Idąc tokiem myślenia, że skoro Verratti nie był ani na plakacie promującym turnee ani na przedstawieniu strojów to z tego zdjęcia wynika, że Mbappe zostanie w Monaco

http://static.fangol.pl/content/e/e/2/ee2e43505dcbdcfbca81761ccfa8b12f-598.jpg

0

VERRATTI se EXPONE a un GRAN RIESGO en su ÓRDAGO para poder FICHAR por el BARCELONA [Fichajes]

Potrafi ktoś to przetłumaczyć?

W translate.google przetłuamczyło Marco Verratti ma ogromne ryzyko na podpisanie kontraktu z Barcelona xddd

0

Verratti fichado ? ;DDD

6

Co jak co, ale według mnie Andres powinien zostać jeszcze chociaż na jeden sezon. Byłby takim Asem w rękawie

2

Same dobre wiadomości;) mimo tych wpisów Ceballos na TT to chętnie bym go u nas zobaczył ;)

1

Co sądzicie jakby w tym okienku przyszedł Mere i Ceballos? Co o nich dwóch sądzicie?

1

Brać tego Mere!!!!!

0

Fajny nick ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

O tym samym pomyślałem xdd

1

Powiedz to niektórym xddd

5

Taki Villarreal trochę ;P

1

Błagam, żeby to była prawda.

0

Dzięki, tego szukałem !

0

Macie jakieś podobne nuty ? ;p

0

Myślę, że 1, Cancelo może nie byłby gorszy od Bellerina.

2

Przyjdzie za 12 mln ti za 30-40 spokojnie może odejść.

0

Jest tam dalej? :p Może za godzinę tam dojadę xddd

3

4

Ale wy macie problem do tego BarcaInfo. To jest La Rambla i każdy tutaj pisze o czym CHCE. Mi się podoba, ponieważ też nie lubię Cristano, a skoro wam się nie podoba to po prostu to ignorujcie... Ludzie.....

0

Raczej fake xxxxdd

6

Brawo Chile, Brawo Bravo!!!! Crisek się pewnie pożali w szatni hahah. Jak ja nie cierpię tego typa. Dobrze mu tak. Tylko fart i fart...

0

Witajcie siłacze. Mam do was kilka pytań.

1. Czy istotna jest godzina treningu? Ja cwicze o 20 ponieważ nie mam za bardzo wcześniej czasu

2. Co najlepiej jeść przed treningiem?

3. Co najlepiej jeść po treningu? (Teraz jem ryż z kurczakiem i ketchupem, czy to dobry przykład dania?)

4. Czy w wieku 16 lat polecacie zacząć brać białko ( w postaci shake)?

5. Co najlepiej pić, zwykłą wodę? Czy np. Smakową (truskawkową, saguaro)

1

Z Chapecoense chyba

1

Największego*

4

"W związku z obecnym brakiem ofert za Thomasa Vermaelena od klubów z Serie A bądź Premier League, Barcelona rozważa zatrzymanie Belga na następny sezon. Piłkarz miałby pełnić rolę czwartego stopera. Ostateczną decyzję podejmie Ernesto Valverde " [SPORT]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?