WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siemanko!
Gra ktoś z was w FIFĘ Mobile? ;P
Co dropneliście w tej paczce "Bastille Day"
Ja dropnąłem Kimpembe 84 OVR
0
Dziwne. Miała być w środę.
0
Miejmy nadzieję, że 2
2
I dobrze. Lepiej dostać skargę niż sprowadzić Paulinho.
9
Niejaki @LuisSalvano nadal w to wierzy.
0
Też tam uważam.
1
W głowie: "Co ja tutaj ku*wa robię" xd
0
Rozumiem perfekcyjnie ;)
0
Hoho ten to ma...
http://static.fangol.pl/content/d/0/7/d07be46ec27dcf51036210c8a3619a95-598.jpg
;)
0
Nie gadaj xddd.
1
Nieeeee :(.
26
Myślałem że overall xD
0
po co Azpi? ;D
0
Ten wymyśliłem, bo nic bardziej kreatywnego nie mogę wymyśleć ;P
0
Jak dla mnie zbyt ofensywny, ale nie pogardziłbym takim grajkiem :D
1
Z tych -inho można by całą drużynę skompletować ;P
8
Szkoda... bardzo na niego zawsze liczyłem.
12
Marlon będzie 4 stoperem ;)
3
Albo zrobi ostateczny krok i definitywnie przekaże władzom, chęć odejścia.
0
Chciałbym, żeby tak dzisiaj się zaczęli Eriksenem interesować i jutro bummm... bomba transferowa :)
0
Jak wszyscy to wszyscy xd :)
Nelson Semedo fichado! Świetna wiadomość :)
0
45 mln € za Alliego? xd To tak jakby Messiego sprzedać za 500 mln € (bezcenny)
Bardzo niska cena i wątpię aby włodarze Tottenhamu ją przyjęli.
0
Super!!! Ja wierzę w Ernesto, że będzie wprowadzał młodych i znów będziemy mieć świetnych zawodników że szkółki.
3
No i dobrze. Ale mam nadzieję, że to nie ten bombowy transfer, tylko zarząd nas czymś zaskoczy.
0
Ten Pan musi w przyszłym sezonie grać w środku pola ;)
0
1. Barcelona
2. Athletic Bilbao/Celta Vigo
3. Real Betis
4. Levante/Getafe
5. Suarez/Messi
0
Coś pisało że jak schodził z wagi to kostkę skręcił.
Z dystansem ;p
0
Semedo, Lima, Paulinho.
9
Dani Alves: "Przyszedłem tu, żeby w jednej drużynie grać z Marco Verrattim. To moja wiadomość, którą chciałbym mu przekazać."
0
Wyprzedziłeś mnie ;_; :P