0

Siemanko!
Gra ktoś z was w FIFĘ Mobile? ;P

Co dropneliście w tej paczce "Bastille Day"
Ja dropnąłem Kimpembe 84 OVR

0

Dziwne. Miała być w środę.

0

Miejmy nadzieję, że 2

2

I dobrze. Lepiej dostać skargę niż sprowadzić Paulinho.

9

Niejaki @LuisSalvano nadal w to wierzy.

0

Też tam uważam.

1

W głowie: "Co ja tutaj ku*wa robię" xd

0

Rozumiem perfekcyjnie ;)

0

Nie gadaj xddd.

1

Nieeeee :(.

26

Myślałem że overall xD

0

po co Azpi? ;D

0

Ten wymyśliłem, bo nic bardziej kreatywnego nie mogę wymyśleć ;P

0

Jak dla mnie zbyt ofensywny, ale nie pogardziłbym takim grajkiem :D

1

Z tych -inho można by całą drużynę skompletować ;P

8

Szkoda... bardzo na niego zawsze liczyłem.

12

Marlon będzie 4 stoperem ;)

3

Albo zrobi ostateczny krok i definitywnie przekaże władzom, chęć odejścia.

0

Chciałbym, żeby tak dzisiaj się zaczęli Eriksenem interesować i jutro bummm... bomba transferowa :)

0

Jak wszyscy to wszyscy xd :)

Nelson Semedo fichado! Świetna wiadomość :)

0

45 mln € za Alliego? xd To tak jakby Messiego sprzedać za 500 mln € (bezcenny)
Bardzo niska cena i wątpię aby włodarze Tottenhamu ją przyjęli.

0

Super!!! Ja wierzę w Ernesto, że będzie wprowadzał młodych i znów będziemy mieć świetnych zawodników że szkółki.

3

No i dobrze. Ale mam nadzieję, że to nie ten bombowy transfer, tylko zarząd nas czymś zaskoczy.

0

Ten Pan musi w przyszłym sezonie grać w środku pola ;)

0

1. Barcelona
2. Athletic Bilbao/Celta Vigo
3. Real Betis
4. Levante/Getafe
5. Suarez/Messi

0

Coś pisało że jak schodził z wagi to kostkę skręcił.

Z dystansem ;p

0

Semedo, Lima, Paulinho.

9

Dani Alves: "Przyszedłem tu, żeby w jednej drużynie grać z Marco Verrattim. To moja wiadomość, którą chciałbym mu przekazać."

0

Wyprzedziłeś mnie ;_; :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?