WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zarząd nie może zmarnować Roberto, Denisa, Sampera i Aleny. Strasznie podoba mi się ich dzisiejsza gra.
0
2 szklanki na boisku
0
Neymar cały czas o kasie od PSG myśli i się nie może na meczu skupić.
0
Prezi strzela ;-);-) w idealnym meczu.
0
"paulina może......" Jak pisze Paulinho to też mi na Paulina przerabia ;p
3
Telefon i autokorekta? ;-)
4
Neymar bardzo dobry piłkarz ale wkurza mnie trochę jego zachowanie. Już nie chodzi o to że cały czas milczy, ale to za kogo się uważa. Tu mnie kostka boli to sobie siądę i czekajcie tu mu się sznurówka rozwiązała a to sobie poczekajcie.
6
Według mnie widać większy pressing.
0
Na pewnej stronie wymawiaja się tym, że jest to mecz charytatywny, nic nie znaczy, Barca jest spięta jak w finale lm. Boli tyłek xD
0
Hahah Barco jesteś wielka.
0
I to jest gracz niezastąpiony a nie jakaś gwiazdeczka.
0
Haha xd ja mam Real Madrid coin up xd Oczywiście Barca musi wygrać, ale jakby się zdarzył jakiś wypadek przy pracy to 12k zawsze wpadnie ;p
0
Hmmm może Neymar ogłosi decyzję po oficjalce z Cou ;)
0
Bezkonkurencyjny xd
1
Ciii... ;) Ale jest "Best saves" ;p
1
Jeżeli ktoś ma czas, nudzi się, lub czeka na mecz to zapraszam ;P
Dzięki dla użytkownika "fart" za podesłanie pomysłu na filmik ;)
0
http://static5.redcart.pl/templates/images/thumb/19316/1500/1500/pl/0/templates/images/products/19316/44621ff113dc5450199d70dc661c70ed.png w tym ;)
0
Kolejne $$$ wpadną ;)
0
Już jeden taki był xd
7
0
Ja otworzyłem i go na szczęście nie było ;p
3
http://ovh.cdn.fangol.pl/content/e/4/f/e4fc6dd71d5928bdf3300c5f055050d9-x264.mp4
Na rozluźnienie.
1
I teraz co o tym sądzić? Jest bardzo szczęśliwy bo wpadnie kaska po transferze do P$G czy co?
0
Rozwiązne
1
Masz rację. Miałem nie odświeżoną stronę.
2
Słyszeliście co Tebas planuje zrobić? Pozwać PSG za transfer Neymara do PSG najpierw do UEFA a potem nawet do Szwajcarii czy Brukseli. Za łamanie FFP.
0
Nie wiem na ile wikipedia jest rzetelna ale pisze na niej, że Semedo waży 69kg a Neymar 68kg ;)
0
B też ostatnio Marca lub AS nie pamiętam nazwała Benzemę "nietykalnym" i, że niebawem podpisze nowy kontrakt.
0
Ma ktoś link do zdjęcia jak Marco Verratti całuje herb klubu PSG? Bo kolega mówił, że tak ostatnio zrobił, a ja nic o tym nie słyszałem.
1
Dokładnie nie raz tak miałem że komuś po piszczelu skrobnąłem albo przydeptalem. Ale nikt się nie rzucał, piona na zgodę i gramy dalej.