2

Zarząd nie może zmarnować Roberto, Denisa, Sampera i Aleny. Strasznie podoba mi się ich dzisiejsza gra.

0

2 szklanki na boisku

0

Neymar cały czas o kasie od PSG myśli i się nie może na meczu skupić.

0

Prezi strzela ;-);-) w idealnym meczu.

0

"paulina może......" Jak pisze Paulinho to też mi na Paulina przerabia ;p

3

Telefon i autokorekta? ;-)

4

Neymar bardzo dobry piłkarz ale wkurza mnie trochę jego zachowanie. Już nie chodzi o to że cały czas milczy, ale to za kogo się uważa. Tu mnie kostka boli to sobie siądę i czekajcie tu mu się sznurówka rozwiązała a to sobie poczekajcie.

6

Według mnie widać większy pressing.

0

Na pewnej stronie wymawiaja się tym, że jest to mecz charytatywny, nic nie znaczy, Barca jest spięta jak w finale lm. Boli tyłek xD

0

Hahah Barco jesteś wielka.

0

I to jest gracz niezastąpiony a nie jakaś gwiazdeczka.

0

Haha xd ja mam Real Madrid coin up xd Oczywiście Barca musi wygrać, ale jakby się zdarzył jakiś wypadek przy pracy to 12k zawsze wpadnie ;p

0

Hmmm może Neymar ogłosi decyzję po oficjalce z Cou ;)

0

Bezkonkurencyjny xd

1

Ciii... ;) Ale jest "Best saves" ;p

1

Jeżeli ktoś ma czas, nudzi się, lub czeka na mecz to zapraszam ;P



Dzięki dla użytkownika "fart" za podesłanie pomysłu na filmik ;)

0

Kolejne $$$ wpadną ;)

0

Już jeden taki był xd

7

Patrzcie co spada na Neymara ;P 2:29

0

Ja otworzyłem i go na szczęście nie było ;p

1

I teraz co o tym sądzić? Jest bardzo szczęśliwy bo wpadnie kaska po transferze do P$G czy co?

0

Rozwiązne

1

Masz rację. Miałem nie odświeżoną stronę.

2

Słyszeliście co Tebas planuje zrobić? Pozwać PSG za transfer Neymara do PSG najpierw do UEFA a potem nawet do Szwajcarii czy Brukseli. Za łamanie FFP.

0

Nie wiem na ile wikipedia jest rzetelna ale pisze na niej, że Semedo waży 69kg a Neymar 68kg ;)

0

B też ostatnio Marca lub AS nie pamiętam nazwała Benzemę "nietykalnym" i, że niebawem podpisze nowy kontrakt.

0

Ma ktoś link do zdjęcia jak Marco Verratti całuje herb klubu PSG? Bo kolega mówił, że tak ostatnio zrobił, a ja nic o tym nie słyszałem.

1

Dokładnie nie raz tak miałem że komuś po piszczelu skrobnąłem albo przydeptalem. Ale nikt się nie rzucał, piona na zgodę i gramy dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?