0

Wiadomo o co poszło? Bo za wiele nie widać.

0

No kto by pomyślał? ;D

0

Pomoże ktoś? Na kompie internet działa, jednak z niewiadomych przyczyn od ok. 2h temu nie działa wi-fi. Jestem połączony z siecią, zasięg pełny ale nie działa.

8

Spoczywaj w pokoju Mateusz.

1

Tak samo jak ja ;P

0

Co sądzicie o Quebonafide, i jakie są wasze ulubione utwory od niego?
Dla mnie najlepsze "Między słowami", "Half dead" oraz "Zorza"

0

Zdecydowanie Tobey Maguire

1

Ekipa nie jest jakaś mega ;p po prostu Klasa B i okręgówka, ale trener uważa mnie za najlepszego z juniorów i mnie bardzo motywuje bo chce, żebym grał gdzieś wyżej. Ekipa to Sygnał Włosienica.

3

Nie chcę się chwalić ale jestem zadowolony po powrocie ze sparingu seniorów, mimo przegranej, udało mi się strzelić bramkę :) (16 lat)

14

Życzcie mi powodzenia :) Jadę na sparing z seniorami ;)

1

"Nietykalny" :)))

1

Tutaj widzimy rzadki okaz kiedy dziecko podczas zabawy z piłką drybluje z drzewem.

14

Po pierwsze: XD
Po drugie: PSG jakoś nie negocjowało z nami ceny za Verrattiego
Po trzecie: XD
Po czwarte: Jeśli już ma odejść to albo klauzula 222mln albo 170 mln + Verratti
Po piąte: XD
Po szóste: do widzenia.

1

Kurna. Spać mi się chce a ten 4 minuty dolicza xd

0

Oby nic nie było Sergiemu.

3

Turan, Fellaini xddddddd

1

Nie, nie zagrał.

0

Valverde to nie Enrique. Mam nadzieję że będzie mu dawał szanse.

0

Ale przecież Valverde to nie trener dla Barcelony :P

0

Albo chce pokazać jak będzie grał w przyszłym sezonie, albo co Barca straci jak on odejdzie.

10

Po komentarzach wnioskuje, że Rakiticia, Busquetsa i Albe

0

To chyba nie na serio? O.o

1

Semedo, solidnie, ładną połowa. Podoba mi się też pressing. No i oczywiście Alena.

0

Mógłby mi ktoś wyjaśnić różnicę pomiędzy rapem i hip-hopem? ;p

6

Zaraz ktoś Ci powie, że to brak szacunku bo koszulka leży na ziemi ;p

0

Ale pisałeś, że ledwo elity trafiasz ;p to na pewno grasz xd

0

Ile masz OVR? w pierwszej 11? ;p

21

Neymar: "[...]No i nagle czytam, że ja niby w PSG"

MSN: "hahahahha"

0

Może nie ma tak dobrych. Ale patrząc obiektywnie to mogą nimi być Cavani, Lewandowski, Aubameyang, Aguero, Griezmann, czy nawet Dybala,

1

Co sądzicie o sytuacji z Neymarem? Według mnie dużo osób nie chce jego sprzedaży ponieważ jest jedyny w swoim rodzaju i potrafi pociągnąć grę. Według mnie gdyby to Suarez odwalał taką szopkę, to klub by go nie błagał na kolanach ponieważ jest wiele ciekawych alternatyw na rynku. A w przypadku Neymara nie ma właśnie dobrych alternatyw i jego odejście obniżyloby poziom klubu. Mam nadzieję że Ney w końcu przerwie milczenie i zostanie z nami bo jest graczem niebywałym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?