WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo o co poszło? Bo za wiele nie widać.
0
No kto by pomyślał? ;D
0
Pomoże ktoś? Na kompie internet działa, jednak z niewiadomych przyczyn od ok. 2h temu nie działa wi-fi. Jestem połączony z siecią, zasięg pełny ale nie działa.
8
Spoczywaj w pokoju Mateusz.
1
Tak samo jak ja ;P
0
Co sądzicie o Quebonafide, i jakie są wasze ulubione utwory od niego?
Dla mnie najlepsze "Między słowami", "Half dead" oraz "Zorza"
0
Zdecydowanie Tobey Maguire
1
Ekipa nie jest jakaś mega ;p po prostu Klasa B i okręgówka, ale trener uważa mnie za najlepszego z juniorów i mnie bardzo motywuje bo chce, żebym grał gdzieś wyżej. Ekipa to Sygnał Włosienica.
3
Nie chcę się chwalić ale jestem zadowolony po powrocie ze sparingu seniorów, mimo przegranej, udało mi się strzelić bramkę :) (16 lat)
14
Życzcie mi powodzenia :) Jadę na sparing z seniorami ;)
1
"Nietykalny" :)))
1
Tutaj widzimy rzadki okaz kiedy dziecko podczas zabawy z piłką drybluje z drzewem.
14
Po pierwsze: XD
Po drugie: PSG jakoś nie negocjowało z nami ceny za Verrattiego
Po trzecie: XD
Po czwarte: Jeśli już ma odejść to albo klauzula 222mln albo 170 mln + Verratti
Po piąte: XD
Po szóste: do widzenia.
1
Kurna. Spać mi się chce a ten 4 minuty dolicza xd
0
Oby nic nie było Sergiemu.
3
Turan, Fellaini xddddddd
1
Nie, nie zagrał.
0
Valverde to nie Enrique. Mam nadzieję że będzie mu dawał szanse.
0
Ale przecież Valverde to nie trener dla Barcelony :P
0
Albo chce pokazać jak będzie grał w przyszłym sezonie, albo co Barca straci jak on odejdzie.
10
Po komentarzach wnioskuje, że Rakiticia, Busquetsa i Albe
0
To chyba nie na serio? O.o
1
Semedo, solidnie, ładną połowa. Podoba mi się też pressing. No i oczywiście Alena.
0
Mógłby mi ktoś wyjaśnić różnicę pomiędzy rapem i hip-hopem? ;p
6
Zaraz ktoś Ci powie, że to brak szacunku bo koszulka leży na ziemi ;p
0
Ale pisałeś, że ledwo elity trafiasz ;p to na pewno grasz xd
0
Ile masz OVR? w pierwszej 11? ;p
21
Neymar: "[...]No i nagle czytam, że ja niby w PSG"
MSN: "hahahahha"
0
Może nie ma tak dobrych. Ale patrząc obiektywnie to mogą nimi być Cavani, Lewandowski, Aubameyang, Aguero, Griezmann, czy nawet Dybala,
1
Co sądzicie o sytuacji z Neymarem? Według mnie dużo osób nie chce jego sprzedaży ponieważ jest jedyny w swoim rodzaju i potrafi pociągnąć grę. Według mnie gdyby to Suarez odwalał taką szopkę, to klub by go nie błagał na kolanach ponieważ jest wiele ciekawych alternatyw na rynku. A w przypadku Neymara nie ma właśnie dobrych alternatyw i jego odejście obniżyloby poziom klubu. Mam nadzieję że Ney w końcu przerwie milczenie i zostanie z nami bo jest graczem niebywałym.