0

Dzięki ziomek, bo już miałem telefon wyrzucić przez okno.

0

Połączenie.

28

MARCO błagam, żebyś pisała prawdę!

0

Na pewno nikogo nie śmieszą żarty o wybuchaniu, gdy mamy obecną sytuację w Europie...

1

Nie śmieszne.

2

Ktoś ma złe info xddd

24

Co? xd Oni chyba sobie żarty stroją xdd

0

Klopp? ;P

8

Niby nic nowego, ale widać, że na razie wszystko co o Verrattim, to albo PSG musi coś zrobić, albo Verratti... Czy nasz zarząd na prawdę go chce?

Marco Verratti flies into France to force Barcelona move [Calciomercato]

Marco Verratti leci do Francji, aby zmusić Barcelone do wykonania ruchu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Verratti has made it clear to Unai Emery (coach) and Antero Henrique (sporting director) that he wants to join FC Barcelona. [SPORT]

Verratti wyjaśnił Unai'owi Emery (trener) i Antero Henrique (dyrektor sportowy), że chce dołączyć się do FC Barcelona.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PSG want to sign Philippe Coutinho Liverpool want 100M for him. PSG could sell Verratti to Barcelona to make the deal easier [telefoot]

PSG chce zakontraktować Philippe Coutinho. Liverpool chce 100 mln. PSG mógłby sprzedać Verrattiego Barcelonie, aby ułatwić transakcję

0

Było już ze 20 razy ;p Ale jeszcze raz nie zaszkodzi ;P

12

Ten Suarez taki trochę "niepodobny" lekko mówiąc xddd
a Neymar jak Mboula wygląda xddd

4

Cały poprzedni sezon się wyróżniał, ale teraz to udowodnil dopiero na euro u21+ przemawia za nim niska cena

1

Jest łatwiej o dysproporcje. Jak ćwiczysz wolnymi ciężarami, (hantle) to wtedy obie łapy wykonują ten sam zakres ruchu, a jak używasz maszyn to gdy jedna ręka jest słabsza to wtedy inicjatywę przejmuje druga i bardziej ją wtedy trenujesz przez co masz dysproporcje. Nie wiem czy o to chodziło.

0

Brawo Marc!!!

0

Barcelona przelewa 100 mln za Verratiiego, PSG przelewa 100 mln za Coutinho i wszyscy zadowoleni ;P

1

Podobno Milan dopina transfer Çalhanoğlu za.... 20 mln (+4 mln zmiennych)...

Çalhanoğlu za 20 mln a Paulinho za 30-40 mln? xd No chyba nie..

0

Lepiej niech trenuje i nie robi problemów. Jakby się nie stawiał na treningu to szejk mógłby mu zrobić na złość i do nas nie puścić.

0

Jak dla mnie to pytanie retoryczne... oczywiście, że powinna. Mimo tych dziecinnych wpisów, musimy go ściągnąć. Każdy jak był młody wypisywał głupie rzeczy.

5

Za 80 to jego nogi kupisz xddd Mam nadzieję, że za 105 mln max go puszczą, będzie dobra cena.

0

6 najlepiej według mnie. Ale każdy numer będzie dobry.

0

Onda Cero: Real porozumiał się z Sandro

4 dni temu ;P

1

Kowal, kręcidło

0

Pamiętam jak parę miesięcy temu jak była mowa o tym, że Barca chce Cedrica, to połowa strony: "WTF, kto to jest z nie potrzeba nam drewna"

0

Miał podpisać kontrakt z Realem? Xd

3

Zdecydowanie. Ja mam prawie 16lat i nie tknąłem jeszcze alkoholu, i nie mam zamiaru, natomiast to co widzę po moich rówieśnikach... Niektórzy rok młodsi to to jest dla nich rzecz normalna.

0

Pewnie się bawią xd;P

0

Może przypakował xd

0

Młodszy o 10 lat xdd a tak na serio to wygląda jakby był po kilkuanstu drinkach xddd

0

Co xdddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?