WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Największego*
4
"W związku z obecnym brakiem ofert za Thomasa Vermaelena od klubów z Serie A bądź Premier League, Barcelona rozważa zatrzymanie Belga na następny sezon. Piłkarz miałby pełnić rolę czwartego stopera. Ostateczną decyzję podejmie Ernesto Valverde " [SPORT]
0
prawie 200 mln za Ronaldo i tylko 200 mln za Neymara? Z tymi cenami to 400 mln to by była wg mnie optymalna cena...
0
No Verratti = Rakitić + 50 mln przykładowo, chętnie bym przyjął.
0
Osobiście bym Ci polecił FBW, daje na pewno dużo większe efekty niż SPLIT który wyżej opisałeś. No chyba, że jesteś zawodowym kulturystą, ale jak nie, to odpuść sobie i spróbuj FBW. Ja robię ten trening i bardzo Ci go polecam:
0
Oby Bellerin przyszedł do nas jak najszybciej.
1
Myślę że tak :) poszukaj na kanale u tego gościa co ci wysłałem. Polecam ci jego filmiki. Chyba tam jest nawet trening z jedną hantla o ile się nie mylę. Albo z talerzem z hantli xdd
1
No i jeden z głowy. Świetnie
9
Wiem że to może być intymne pytanie, ale co ci dolega? Szacunek, że napisałeś tak po prostu na forum, bo inni by to pewnie ukrywali. No chyba że nie chcesz o tym mówić to po prostu nie odpisuj na komentarz.
0
Czemu pusty komentarz xxd???
0
kickasstorrents.to/
thepiratebay.se
3dm-games.com
skidrowreloaded.com
0
ja kupiłem 16 gb za 30-40 zł chyba około.
1
Polecam FBW, przysiady, podskoki, wykroki, różne podciąganie, dipy, kombinacje pompek, no i oczywiście dieta, :D Efekty przyjdą :P
Jak będziesz miał jakieś hantle, to możesz zrobić ten trening, jest świetny, pompa niesamowita:
0
4 zawodników z Brazylii? wtf? Mam nadzieję, że chodzi o Barcę B lub jakieś inne.. byle nie BARCAAA...
0
A co ktoś pomyślał, że to Alen? :D
5
A co to się porobiło :OOO
Halilović w Wiśle :OOOO
http://static.fangol.pl/content/f/a/d/faddb01fe8d8f6a5a34e4e3d5c7b2469-598.jpg
:D
10
Jedna dobra wiadomość. Jeszcze by Paulinho mógł zaprzeczyć xd
0
Jak oni go kupią za te 40 mln to nie wiem co bym zrobił Bartkowi na miejscu Cules.
0
O kurde xd ja mam 45-46 i mi jest ciężko znależć xddd
0
3 sety po 5 serii po 8-12x
1 Set: Zakroki plus modyfikacja dzień dobry
2 Set: Pompki i rozpiętki plus wiosłowanie i odwrotne rozpiętki
3 Set: Ugięcia ramion z wyciskaniem hantli nad głowe plus wyprost łokcia z hantlą w pochyleniu do przodu.
Co sądzicie o tym treningu FBW?
0
Stare xdddd.
6
Jakoś muszą wydać hajs za Verrattiego xdd
0
Wzajemnie;D.
0
I to jest właśnie kupowanie z Brazylii........
0
Krotko, zwięźle i na temat xDDDDDD
0
Dzięki wielkie :D takiej odpowiedzi mi potrzeba było ;D
0
Staż około 8 miesięcy. FBW 3 razy w tygodniu czy SPLIT 4 razy ? co polecicie?
0
Na pewno zobaczę, dzięki ;p
0
Właśnie nie xdd Szukam podobnej i lipa na razie ;P
0
Macie jakieś piosenki z ... nie wiem jak to za bardzo nazwać xd Bass, drop, beat? jak kto woli
chodzi mi o fragment od 2:48 do 3:00 (z naciskiem na 2:48 i 2:54, mam nadzieję, że zrozumiecie :P wtedy jest takie pieprznięcie xd )