1

Największego*

4

"W związku z obecnym brakiem ofert za Thomasa Vermaelena od klubów z Serie A bądź Premier League, Barcelona rozważa zatrzymanie Belga na następny sezon. Piłkarz miałby pełnić rolę czwartego stopera. Ostateczną decyzję podejmie Ernesto Valverde " [SPORT]

0

prawie 200 mln za Ronaldo i tylko 200 mln za Neymara? Z tymi cenami to 400 mln to by była wg mnie optymalna cena...

0

No Verratti = Rakitić + 50 mln przykładowo, chętnie bym przyjął.

0

Osobiście bym Ci polecił FBW, daje na pewno dużo większe efekty niż SPLIT który wyżej opisałeś. No chyba, że jesteś zawodowym kulturystą, ale jak nie, to odpuść sobie i spróbuj FBW. Ja robię ten trening i bardzo Ci go polecam:

0

Oby Bellerin przyszedł do nas jak najszybciej.

1

Myślę że tak :) poszukaj na kanale u tego gościa co ci wysłałem. Polecam ci jego filmiki. Chyba tam jest nawet trening z jedną hantla o ile się nie mylę. Albo z talerzem z hantli xdd

1

No i jeden z głowy. Świetnie

9

Wiem że to może być intymne pytanie, ale co ci dolega? Szacunek, że napisałeś tak po prostu na forum, bo inni by to pewnie ukrywali. No chyba że nie chcesz o tym mówić to po prostu nie odpisuj na komentarz.

0

Czemu pusty komentarz xxd???

0

kickasstorrents.to/
thepiratebay.se
3dm-games.com
skidrowreloaded.com

0

ja kupiłem 16 gb za 30-40 zł chyba około.

1

Polecam FBW, przysiady, podskoki, wykroki, różne podciąganie, dipy, kombinacje pompek, no i oczywiście dieta, :D Efekty przyjdą :P

Jak będziesz miał jakieś hantle, to możesz zrobić ten trening, jest świetny, pompa niesamowita:

0

4 zawodników z Brazylii? wtf? Mam nadzieję, że chodzi o Barcę B lub jakieś inne.. byle nie BARCAAA...

0

A co ktoś pomyślał, że to Alen? :D

5

A co to się porobiło :OOO

Halilović w Wiśle :OOOO

http://static.fangol.pl/content/f/a/d/faddb01fe8d8f6a5a34e4e3d5c7b2469-598.jpg
:D

10

Jedna dobra wiadomość. Jeszcze by Paulinho mógł zaprzeczyć xd

0

Jak oni go kupią za te 40 mln to nie wiem co bym zrobił Bartkowi na miejscu Cules.

0

O kurde xd ja mam 45-46 i mi jest ciężko znależć xddd

0

3 sety po 5 serii po 8-12x
1 Set: Zakroki plus modyfikacja dzień dobry
2 Set: Pompki i rozpiętki plus wiosłowanie i odwrotne rozpiętki
3 Set: Ugięcia ramion z wyciskaniem hantli nad głowe plus wyprost łokcia z hantlą w pochyleniu do przodu.



Co sądzicie o tym treningu FBW?

0

Stare xdddd.

6

Jakoś muszą wydać hajs za Verrattiego xdd

0

Wzajemnie;D.

0

I to jest właśnie kupowanie z Brazylii........

0

Krotko, zwięźle i na temat xDDDDDD

0

Dzięki wielkie :D takiej odpowiedzi mi potrzeba było ;D

0

Staż około 8 miesięcy. FBW 3 razy w tygodniu czy SPLIT 4 razy ? co polecicie?

0

Na pewno zobaczę, dzięki ;p

0

Właśnie nie xdd Szukam podobnej i lipa na razie ;P

0

Macie jakieś piosenki z ... nie wiem jak to za bardzo nazwać xd Bass, drop, beat? jak kto woli



chodzi mi o fragment od 2:48 do 3:00 (z naciskiem na 2:48 i 2:54, mam nadzieję, że zrozumiecie :P wtedy jest takie pieprznięcie xd )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?