0

Oby i teraz zadziałało !

0

z Bellerinem prawda, ale co do tego ma Rakitic?

0

I bardzo dobrze, najlepszy możliwy kandydat. Ciekawe czy by się sprawdziło 4-2-3-1 jest kilka ciekawych opcji na tę formację..

0

My mamy 5 LM a oni 11 La Decim ;P

6

Tak jest w każdym meczu xd

0

bramka i 2 asysty, całkiem nieźle.

3

Oby to była nazwa dzisiejszego zwycięzcy ;P

0

Miało tak być, ale Tebasek tylko 2 najważniejsze mecze dał o 20 xd...

0

Cud to rzecz która może uczynić Bóg. Więc jeśli Bóg będzie chciał mistrzostwa dla Barcy to sprawi ten cud. Trzeba się pomodlić.

0

Widzę że nie jestem sam ;)

0

Od Sancheza to Ty się odczep... Takiego nam potrzeba właśnie.

0

Polecam ProMods, różne rozwinięcia tras np do Rosji, nowe naczepy itp itd.

10

Michel (trener Malagi): "No ciekawe, czy Real Madryt zostanie mistrzem Hiszpanii, bo pozwoli mu na to Malaga. Nic z tego. Moi piłkarze chcą wygrać wszystkie spotkania i nie obchodzi ich kto jest przeciwnikiem"

To chyba jest zasłona dymna przez zbliżającym się wpierdzielem xd Ale jeżeli mówi to na prawdę to szacun. Co o tym sądzicie?

0

No, to Ci odpowiedzieli :D

1

FC Barcelona B przegrywa 0-1 z Culturalem Leonesa

0

:D Dziękuję :)

10

Xavi się zna, powinni go zatrudnić jako dyrektora ds. transferów ;P

0

Co on kur*a zrobił ? o.O Kolejny arab się bawił czy co?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Całe szczęście.

0

Zależy. Jak bym chciał byś związany z czymś więcej niż siłownią to tak, ale nie planuję takiego czegoś, więc wystarczyłoby mi takie coś https://68.media.tumblr.com/5fcc214cde63d8992c94bc63e155c61b/tumblr_ol4l4qdnrj1vnvl33o1_500.jpg

1

Jaki awans? ;p Chyba miało być "sukces" ;P

0

Znaczy obie formy są chyba poprawne, ale zawsze nam tak mówiła, że zaczyna się zdanie od "Mnie" więc nie wiem.

http://www.jezykowedylematy.pl/2011/07/mnie-czy-mi-kiedy-ktora-forma/

0

Dobry gracz. Rok starszy ode mnie, a już tak wymiata. Fajnie by było go kiedyś u nas zobaczyć.

0

Nie żebym się czepiał czy coś (podziękuj mojej polonistce). Na początku zdania powinno być "Mnie" . Sorki ;P

0

Super wiadomość, ale 42 mln jeszcze funtów to jednak chyba trochę za dużo ;/

0

Ogólnie mało filmów oglądam :P

2

Przełęcz ocalonych, film który musi obejrzeć każdy. Gorąco polecam! Dzisiaj oglądałem i lepszego filmu nie widziałem(No może jeszcze Hobbit, bardzo mi się podobał). Tak można chwalić i chwalić póki ktoś się sam nie przekona. Jeszcze raz Gorąco polecam

0

Wystarczyło też z betisem zaliczyć gola. Tak wiem i tak tracilibysmy jeden punkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?