WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby i teraz zadziałało !
0
z Bellerinem prawda, ale co do tego ma Rakitic?
0
I bardzo dobrze, najlepszy możliwy kandydat. Ciekawe czy by się sprawdziło 4-2-3-1 jest kilka ciekawych opcji na tę formację..
0
My mamy 5 LM a oni 11 La Decim ;P
6
Tak jest w każdym meczu xd
0
bramka i 2 asysty, całkiem nieźle.
3
Oby to była nazwa dzisiejszego zwycięzcy ;P
0
Miało tak być, ale Tebasek tylko 2 najważniejsze mecze dał o 20 xd...
0
Cud to rzecz która może uczynić Bóg. Więc jeśli Bóg będzie chciał mistrzostwa dla Barcy to sprawi ten cud. Trzeba się pomodlić.
0
Widzę że nie jestem sam ;)
0
Od Sancheza to Ty się odczep... Takiego nam potrzeba właśnie.
0
Polecam ProMods, różne rozwinięcia tras np do Rosji, nowe naczepy itp itd.
10
Michel (trener Malagi): "No ciekawe, czy Real Madryt zostanie mistrzem Hiszpanii, bo pozwoli mu na to Malaga. Nic z tego. Moi piłkarze chcą wygrać wszystkie spotkania i nie obchodzi ich kto jest przeciwnikiem"
To chyba jest zasłona dymna przez zbliżającym się wpierdzielem xd Ale jeżeli mówi to na prawdę to szacun. Co o tym sądzicie?
0
No, to Ci odpowiedzieli :D
1
FC Barcelona B przegrywa 0-1 z Culturalem Leonesa
0
:D Dziękuję :)
10
Xavi się zna, powinni go zatrudnić jako dyrektora ds. transferów ;P
0
Co on kur*a zrobił ? o.O Kolejny arab się bawił czy co?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Całe szczęście.
0
Zależy. Jak bym chciał byś związany z czymś więcej niż siłownią to tak, ale nie planuję takiego czegoś, więc wystarczyłoby mi takie coś https://68.media.tumblr.com/5fcc214cde63d8992c94bc63e155c61b/tumblr_ol4l4qdnrj1vnvl33o1_500.jpg
1
Jaki awans? ;p Chyba miało być "sukces" ;P
0
Znaczy obie formy są chyba poprawne, ale zawsze nam tak mówiła, że zaczyna się zdanie od "Mnie" więc nie wiem.
http://www.jezykowedylematy.pl/2011/07/mnie-czy-mi-kiedy-ktora-forma/
0
Dobry gracz. Rok starszy ode mnie, a już tak wymiata. Fajnie by było go kiedyś u nas zobaczyć.
0
Nie żebym się czepiał czy coś (podziękuj mojej polonistce). Na początku zdania powinno być "Mnie" . Sorki ;P
0
Super wiadomość, ale 42 mln jeszcze funtów to jednak chyba trochę za dużo ;/
0
Co powiecie o tych butach? https://footdistrict.com/en/media/catalog/product/cache/2/image/1200x795/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/_/d/16998815752378b257fec3c5d1dc8c4a/adidas-tubular-runner-b25526-33.jpg
http://sneakerstudio.pl/pol_pl_BUTY-MESKIE-SNEAKERSY-ADIDAS-ORIGINALS-TUBULAR-RUNNER-B25526-8941_3.jpg
0
Ogólnie mało filmów oglądam :P
2
Przełęcz ocalonych, film który musi obejrzeć każdy. Gorąco polecam! Dzisiaj oglądałem i lepszego filmu nie widziałem(No może jeszcze Hobbit, bardzo mi się podobał). Tak można chwalić i chwalić póki ktoś się sam nie przekona. Jeszcze raz Gorąco polecam
0
Wystarczyło też z betisem zaliczyć gola. Tak wiem i tak tracilibysmy jeden punkt