Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę przesadzam ale nie tylko mnie irytuje chłopak dzisiaj ;)
0
Adam Smith 61' Bournemouth - czerwona
0
Dziękuję.
0
Nie wiem czy kojarzysz. Jasło - tak ze 2-3 godziny do Rzeszowa.
0
Głenduzi kolejna strata. Wzięli jakieś "drzewo" z drugiej ligi francuskiej które potyka się o własne "korzenie" :)
1
Pozdrawiam, mieszkaniec Podkarpacia!!!
0
I może zobaczymy ale za parę lat.
1
Mam nadzieję że Torreira wejdzie i wygryzie że składu Palmę. Ale Głenduzi to chyba pupilek Emery'iego.
0
Współczuję.
0
Matteo "Palma" Guendouzi
0
Gdyby był VAR to i City i Arsenal mieli by po karnym.
0
Richarlison czerwona!!! Xd
0
Dokładnie. Brakuje im tylko dobrego trenera. Wiem ze to nie realne ale z takim Guardiolom czy Kloppem może powrócili by na szczyt.
0
Brawo Arsenal 1-1, teraz po zwycięstwo
0
Niektórzy tu za Tobą płakali że dostałeś bana xd
0
Naturalnie. Liverpool na miszcza Anglii A my Hiszpanii
5
Razem: Liverpool na miszcza!!!
0
Ale Valladolid to ty dzisiaj nie kibicuje xd
0
Kto za Wilkami? Xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co tam Sane odwala bo nie ogladam?
Ale chyba nie warto twierdząc po komentarzach.
0
Ja chciałbym żeby Wilki się utrzymały ;)
Ale nie tak że strzelają ze spalonego i po ręce.
0
Wróciłem z treningu patrzę a tu Wolves 1-1 City
Wtf?
1
Z tym Malcomem, niestety nie ma szans.
1
Nie obserwuje go tylko natknałem sie na to na Instagramie.
7
https://www.instagram.com/p/BmvE3t3Atpn/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ssuw07j7hfpt
Tak będzie się od dzisiaj ustawiało mury, jak Messi będzie podchodził do wolnego ;)
1
Polakom nie dogodzisz :)
0
Okej napisze ÷)
0
Oby MD się nie pomyliło :)
0
Jak nie powołali Leo Suareza to nie wygrają :)