0

Trochę przesadzam ale nie tylko mnie irytuje chłopak dzisiaj ;)

0

Adam Smith 61' Bournemouth - czerwona

0

Dziękuję.

0

Nie wiem czy kojarzysz. Jasło - tak ze 2-3 godziny do Rzeszowa.

0

Głenduzi kolejna strata. Wzięli jakieś "drzewo" z drugiej ligi francuskiej które potyka się o własne "korzenie" :)

1

Pozdrawiam, mieszkaniec Podkarpacia!!!

0

I może zobaczymy ale za parę lat.

1

Mam nadzieję że Torreira wejdzie i wygryzie że składu Palmę. Ale Głenduzi to chyba pupilek Emery'iego.

0

Współczuję.

0

Matteo "Palma" Guendouzi

0

Gdyby był VAR to i City i Arsenal mieli by po karnym.

0

Richarlison czerwona!!! Xd

0

Dokładnie. Brakuje im tylko dobrego trenera. Wiem ze to nie realne ale z takim Guardiolom czy Kloppem może powrócili by na szczyt.

0

Brawo Arsenal 1-1, teraz po zwycięstwo

0

Niektórzy tu za Tobą płakali że dostałeś bana xd

0

Naturalnie. Liverpool na miszcza Anglii A my Hiszpanii

5

Razem: Liverpool na miszcza!!!

0

Ale Valladolid to ty dzisiaj nie kibicuje xd

0

Kto za Wilkami? Xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co tam Sane odwala bo nie ogladam?
Ale chyba nie warto twierdząc po komentarzach.

0

Ja chciałbym żeby Wilki się utrzymały ;)
Ale nie tak że strzelają ze spalonego i po ręce.

0

Wróciłem z treningu patrzę a tu Wolves 1-1 City
Wtf?

1

Z tym Malcomem, niestety nie ma szans.

1

Nie obserwuje go tylko natknałem sie na to na Instagramie.

7

https://www.instagram.com/p/BmvE3t3Atpn/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ssuw07j7hfpt
Tak będzie się od dzisiaj ustawiało mury, jak Messi będzie podchodził do wolnego ;)

1

Polakom nie dogodzisz :)

0

Okej napisze ÷)

0

Oby MD się nie pomyliło :)

0

Jak nie powołali Leo Suareza to nie wygrają :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?