Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4-2 Schurrle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS. Newcastle też strzelilo
0
Ale Schurrle huknąl w poprzeczkę.
Go Fulham!!!
0
Messi najlepszy z Barcy a niektórzy narzekali na niego
0
Czekamy na meczyk!!!
0
Pisałem na szybko
1
1. Messiego nie da się zastąpić.
2. NIE możliwe
3. Don Balon to nasz polski odpowiednik Bravo Sport.
0
I ten komentarz na dole, reakcja Brzęczka na pytanie:
- Powolujesz kogoś z Legii? Xd
0
Fulam- Barnli
Njukasl- Czelsi
Jak obstawiacie?
1
Nowy filmik Lehmanna o Messim:
0
Słyszałem to heh :)
6
Mam nadzieję że dzisiaj nie będzie deszczu w Polsce.
0
Ja na jego miejscu też bym wzruszyl :)
Piękne
3
A nie ty? Są ludzie którzy są od siebie w związku o 10-15 a nawet więcej lat starsi.
0
Tu masz wycie wilków, ucz się od najlepszych:
21
Przyjdź do niej w nocy przez okno i przez drabinę, zaśpiewaj serenadę.
Możesz też zaspiewac:
0
Co ty nie powiesz :D Xd
0
Se queda
4
Gdzieś w Wenecji na gondoli pewna para się.....
kołysze i zakłóca nocną ciszę. Przed bocianem leci mucha bocian zaraz ją wy....przedzi, bo ją 3 godziny śledzi. Borem, lasem idą zbóje, wiszą im do kolan.....miecze, bo to było sredniowiecze. Leci bocian ciemnym lasem wymachując swym ....ogonem przywołuje swoją żonę. Polną drogą pelznie glizda, mówi że ją boli.... głowa chociaż była całkiem zdrowa :D
2
Ok bedę
0
Już wiemy przez kogo murawa stadionu w Valladolid była w takim złym stanie:
https://goo.gl/images/gXgL8Q
Xd
0
Jedyne kartoflisko w La Lidze jeżeli pamietam
5
https://x.com/neurophate_/status/1033637732390760448
No VAR!!! ;)
12
Reporter: Czy czegos brakowalo FC Barcelonie w dzisiejszym meczu?
Ter Stegen: Tak, dobrego boiska.
https://x.com/eBarca_pl/status/1033673302580097024
Pewnie widzieliście ale tu z perspektywy piłkarzy.
0
Kiedyś to się podskakiwalo wymachujac ręką na przód, fikołki, bieg z rospostartymi rękami a teraz daby, take The "L" Griezmanna itd.
9
Uffff Myślałem że się nie doczekam, pozytywnego komentarza. Cały czas tylko narzekania i pisanie jaki to Suarez bezużyteczny itd.
0
Może chociaż będzie asystowal.
2
A ja nie będę narzekał i sobie pomarze :)
3
Estadio "Kretowisko" Jose Zorilla - stadion Valladolid
0
Xavi by powiedział że nie da się grać na tej murawie.
0
Wiadomo że serio