0

Typowa LR

0

Fulham tak blisko!

0

Widzę Chelsea to taka Chievo Verona tylko Angielska :D

1

Fajnie będzie takiego Sessegnona czy Schürrle w Fulham :)

0

Messi wallpapers.

0

Tak ale nie każdy mierzy od razu w LM

0

Ja to mam ciężkie życie (kanonier)

0

A tak przy okazji jeżeli ktoś po zakupie fify 19 będzie zastanawiał się jaki klub poprowadzić to proponuję jakąś drużynę z PL które awansowały do ligi Angielskiej np. Wolves, Fulham - powinno wystarczyć na Ligę Europy :D

1

Go Fulham!!!

0

Dziś chyba będę w PL za drużynami które awansowały np. Cardiff, Fulham. Chociaż dla LR meczem dnia będzie spotkanie Wolves - Everton w którym być może zobaczymy Mine i Gomesa

1

Ale Njukasl ciśnie, zaraz coś strzelo.

1

2-1, Alli.

0

Kod do FPL? Bo trochę się spóźniłem
Ps. Zapomniałem że teraz jest PL:
Newcastle strzela Totkom na 1-1

0

Kiedy wstajesz rano z myślą:

"Nareszcie mecz mojej ulubionej drużyny i to w dodatku Superpuchar Hiszpani i mój ulubiony zawodnik może pobić samodzielny rekord" a potem przypominasz sobie ze dzisiaj 11 i sobota :/

2

No i? Nie mogę się cieszyć z bramki legendy FCB bo strzelił ją rodakowi :)
Litości

0

Vissel już 2-0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Piękny obrót Andresa

72

Gooooooooooooool! Andres Iniesta strzela pierwszego gola dla Vissel Kobe na 1-0!!!!!!!
Asystowal Podolski :D
Wspaniała wiadomość.

0

Podrzucisz?

0

Gdzie?

2

Właśnie zaczął się mecz J1 ligi Vissel Kobe - Jubilo Iwata. Andres i Podolski w wyjściowej jedenastce Kobe. Ale bym sobie taki meczyk obejrzał :D

0

Takie cos ze chodzą jak kaczki :D

0

Wydawalo mi sie ze numer obowiązkowy

0

Wiecie czemu nie mogę zrobić sobie składu w FPL?
Wpisuje swój prawidłowy numer telefonu, nawet sprawdziłem parę razy czy nie było błędu ale nie ma. Ja wpisuje dobry numer A i tak pisze że nieprawidłowy, No nic :/

4

Ja bym go na razie wogole nie sprzedawal :)
Przyszli nowi zawodnicy A wy już chcecie się pozbyć gracza który rozegrał tak dużo minut w klubie i jest podstawowym zawodnikiem.

1

Messi na 1-0 sito Courtoisowi w meczu LM. Nie film ale wspomnienie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie oglądałem biegu. Serio tak mało zabrakło jak niektórzy tu piszą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?