Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typowa LR
0
Fulham tak blisko!
0
Widzę Chelsea to taka Chievo Verona tylko Angielska :D
1
Fajnie będzie takiego Sessegnona czy Schürrle w Fulham :)
0
Messi wallpapers.
0
Tak ale nie każdy mierzy od razu w LM
0
Ja to mam ciężkie życie (kanonier)
0
A tak przy okazji jeżeli ktoś po zakupie fify 19 będzie zastanawiał się jaki klub poprowadzić to proponuję jakąś drużynę z PL które awansowały do ligi Angielskiej np. Wolves, Fulham - powinno wystarczyć na Ligę Europy :D
1
Go Fulham!!!
0
Dziś chyba będę w PL za drużynami które awansowały np. Cardiff, Fulham. Chociaż dla LR meczem dnia będzie spotkanie Wolves - Everton w którym być może zobaczymy Mine i Gomesa
1
Ale Njukasl ciśnie, zaraz coś strzelo.
1
2-1, Alli.
0
Kod do FPL? Bo trochę się spóźniłem
Ps. Zapomniałem że teraz jest PL:
Newcastle strzela Totkom na 1-1
0
Kiedy wstajesz rano z myślą:
"Nareszcie mecz mojej ulubionej drużyny i to w dodatku Superpuchar Hiszpani i mój ulubiony zawodnik może pobić samodzielny rekord" a potem przypominasz sobie ze dzisiaj 11 i sobota :/
2
No i? Nie mogę się cieszyć z bramki legendy FCB bo strzelił ją rodakowi :)
Litości
0
Vissel już 2-0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Piękny obrót Andresa
72
Gooooooooooooool! Andres Iniesta strzela pierwszego gola dla Vissel Kobe na 1-0!!!!!!!
Asystowal Podolski :D
Wspaniała wiadomość.
0
Podrzucisz?
0
Gdzie?
2
Właśnie zaczął się mecz J1 ligi Vissel Kobe - Jubilo Iwata. Andres i Podolski w wyjściowej jedenastce Kobe. Ale bym sobie taki meczyk obejrzał :D
0
Takie cos ze chodzą jak kaczki :D
0
Wydawalo mi sie ze numer obowiązkowy
0
Wiecie czemu nie mogę zrobić sobie składu w FPL?
Wpisuje swój prawidłowy numer telefonu, nawet sprawdziłem parę razy czy nie było błędu ale nie ma. Ja wpisuje dobry numer A i tak pisze że nieprawidłowy, No nic :/
4
Ja bym go na razie wogole nie sprzedawal :)
Przyszli nowi zawodnicy A wy już chcecie się pozbyć gracza który rozegrał tak dużo minut w klubie i jest podstawowym zawodnikiem.
1
Messi na 1-0 sito Courtoisowi w meczu LM. Nie film ale wspomnienie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie oglądałem biegu. Serio tak mało zabrakło jak niektórzy tu piszą?