1

Spowiadać.

1

Jestem po kościele ale widzę że nie było fisiado ;)

1

Myślałem że lepiej potoczy się jego kariera.

0

Zgadzam się z Tobą oczywiście tylko dziwnie to zabrzmiało.

0

Szkoda że sfaulował Diego. W tamtych latach był legendą i mógłby zagrać u nas dłużej niż 2 lata.

0

"Pomoc sędziów" :P

0

Moze jest po treningu tylko wrzucił to co robił wcześniej.

2

Shazam.

0

Wygląd średni. Ja czekam na Cruyyfa ale Badżio też super.

0

Kiedyś to było :/

0

Ironia nie ironia, po prostu głupota :/

0

Komentarz usunięty

3

Najlepszy piłkarz na świecie, Suarez, Coutinho, Malcom, Dembele, Arthur i Bramkarz w obecnie top 5. I jak tu nie wygrać LM :)

0

Mi by się przydało :(

0

Ja nie widziałem jeszcze oficjalki Wague ;)

1

Na poczatku myslalem ze chodzi o Lyon ;)

0

Fajny wierszyk.Myślałem że jestem dobry z Geografii ale nie wiem gdzie leży "Nyon" :(

1

"Nie lubię Barcy od kiedy Messi" i dalej nie chce czytac. Icardi sam sobie zawinił braku miejsca w Argentynie.

10

Wague to na razie na drugą drużynę.

0

I usunęli?

3

Murowanie zostawmy United :D

0

Tak ale Valdek pewnie najpierw da szansę Cucurelli albo Mirandzie.

1

Wague narazie w drugim zespole.

2

Dobry i tani ;D

1

I jak ten Vidal? bo mnie trochę nie bylo

0

Nie było oficjalki?

0

Nie ważne jak nie lubiany piłkarz przejdzie do Barcy ja i tak go polubie. No może oprócz CR7 ale jego transfer jest niemożliwy.

0

Moze jakieś zdjęcie Vidala po treningu z Bayernem?

5

Jedno trzeba mu przyznać jest bykiem który walczy o każdą piłkę ale coś mi mówi że ilość kartek w przyszłym sezonie na koncie Barcelony wzrośnie za sprawą Vidala xd

1

Segura nie chciał Thiago to dał mam Vidal :I

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?