Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spowiadać.
1
Jestem po kościele ale widzę że nie było fisiado ;)
1
Myślałem że lepiej potoczy się jego kariera.
0
Zgadzam się z Tobą oczywiście tylko dziwnie to zabrzmiało.
0
Szkoda że sfaulował Diego. W tamtych latach był legendą i mógłby zagrać u nas dłużej niż 2 lata.
0
"Pomoc sędziów" :P
0
Moze jest po treningu tylko wrzucił to co robił wcześniej.
2
Shazam.
0
Wygląd średni. Ja czekam na Cruyyfa ale Badżio też super.
0
Kiedyś to było :/
0
Ironia nie ironia, po prostu głupota :/
0
Komentarz usunięty
3
Najlepszy piłkarz na świecie, Suarez, Coutinho, Malcom, Dembele, Arthur i Bramkarz w obecnie top 5. I jak tu nie wygrać LM :)
0
Mi by się przydało :(
0
Ja nie widziałem jeszcze oficjalki Wague ;)
1
Na poczatku myslalem ze chodzi o Lyon ;)
0
Fajny wierszyk.Myślałem że jestem dobry z Geografii ale nie wiem gdzie leży "Nyon" :(
1
"Nie lubię Barcy od kiedy Messi" i dalej nie chce czytac. Icardi sam sobie zawinił braku miejsca w Argentynie.
10
Wague to na razie na drugą drużynę.
0
I usunęli?
3
Murowanie zostawmy United :D
0
Tak ale Valdek pewnie najpierw da szansę Cucurelli albo Mirandzie.
1
Wague narazie w drugim zespole.
2
Dobry i tani ;D
1
I jak ten Vidal? bo mnie trochę nie bylo
0
Nie było oficjalki?
0
Nie ważne jak nie lubiany piłkarz przejdzie do Barcy ja i tak go polubie. No może oprócz CR7 ale jego transfer jest niemożliwy.
0
Moze jakieś zdjęcie Vidala po treningu z Bayernem?
5
Jedno trzeba mu przyznać jest bykiem który walczy o każdą piłkę ale coś mi mówi że ilość kartek w przyszłym sezonie na koncie Barcelony wzrośnie za sprawą Vidala xd
1
Segura nie chciał Thiago to dał mam Vidal :I