4

Z tego co mówi Iwański to Alabę

0

Brakuje nam ostatniego podania

3

Rafa zostań!!!!!!!

0

A ja ze Barca ma jasniejsze

1

I ta szybkosc Malcoma :)

0

Trzeba szybko strzelic bo wejdą młodzi ;) .......

0

Milan z wlasnej połowy nie potrafi wyjść

0

Kłoszulki Barcy takie bardziej fioletowe

0

Vamossssss Panowie!!!!!!! :D

0

Kogo widzicie w jutrzejszej jedenastce?

0

6-8 mln chyba.

0

Kiedy są eliminacje do Pucharu Narodów Afryki 2019?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dla mnie Real bez Ronaldo to po prostu Real. Ludzie skreslają ich bo nie mają Ronaldo a przecież ile trofeów wygrał Real bez niego? ;)

0

Hiszpański.

0

W takim razie wszystkiego naj!!!!!

0

Ja rozumiem że nasz klub ma wysoki budżet ale jakby niektórzy z naszej strony zarządzali FCB, to przez ten nadmiar transferów by nam klub zbankrutował ;D

1

Kupienie 31 letniego byka do pomocy i to jeszcze (chyba) za tylko 18+3 mln. Grzech nie skorzystać ;)
Teraz posprzedawac bo się ciasno robi i będzie git.

1

Real Madrid would accept a deal worth €60m for Inter target Modric ( II Giornale )
Czyli Inter interesuje się Modriciem. Myślałem że już koniec "podkradania" transferów włoskim klubom ;)

3

Mamy takiego Walczaka że jak Ramos będzie kozaczył do naszych w El Clasico, to będzie mu miał kto wp.....ić w paje. Mowa o tobie Vidal :)

1

Dziś swoje urodziny obchodzi (były) prezydent Stanów Zjednoczonych Barrack Obama!!!

3

Widzę że Arturo fichado!!!!!!!!
Bo przegapiłem :)

0

Kojarzy ktoś grę Sensible World of Soccer wydaną w 1994? Widziałem ją w internecie i spodobała mi się.
Ma taki fajny klimat i pixelową grafikę.

5

Jak ktoś chce Vidala w FCB niech się skontaktuje z naszym skautem Michałem, przywiezie go chłopak na rowerze z Monachium ;D

0

Pana Boga zapytaj

2

Dzięki też się zastanawiałem xd

1

Dzięki. Chciałem mieć pewność.

0

Wague Senegalczyk?

2

Tak. Wague.

2

Welcome Wague!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?