Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z tego co mówi Iwański to Alabę
0
Brakuje nam ostatniego podania
3
Rafa zostań!!!!!!!
0
A ja ze Barca ma jasniejsze
1
I ta szybkosc Malcoma :)
0
Trzeba szybko strzelic bo wejdą młodzi ;) .......
0
Milan z wlasnej połowy nie potrafi wyjść
0
Kłoszulki Barcy takie bardziej fioletowe
0
Vamossssss Panowie!!!!!!! :D
0
Kogo widzicie w jutrzejszej jedenastce?
0
6-8 mln chyba.
0
Kiedy są eliminacje do Pucharu Narodów Afryki 2019?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dla mnie Real bez Ronaldo to po prostu Real. Ludzie skreslają ich bo nie mają Ronaldo a przecież ile trofeów wygrał Real bez niego? ;)
0
Hiszpański.
0
W takim razie wszystkiego naj!!!!!
0
Ja rozumiem że nasz klub ma wysoki budżet ale jakby niektórzy z naszej strony zarządzali FCB, to przez ten nadmiar transferów by nam klub zbankrutował ;D
1
Kupienie 31 letniego byka do pomocy i to jeszcze (chyba) za tylko 18+3 mln. Grzech nie skorzystać ;)
Teraz posprzedawac bo się ciasno robi i będzie git.
1
Real Madrid would accept a deal worth €60m for Inter target Modric ( II Giornale )
Czyli Inter interesuje się Modriciem. Myślałem że już koniec "podkradania" transferów włoskim klubom ;)
3
Mamy takiego Walczaka że jak Ramos będzie kozaczył do naszych w El Clasico, to będzie mu miał kto wp.....ić w paje. Mowa o tobie Vidal :)
1
Dziś swoje urodziny obchodzi (były) prezydent Stanów Zjednoczonych Barrack Obama!!!
3
Widzę że Arturo fichado!!!!!!!!
Bo przegapiłem :)
0
Kojarzy ktoś grę Sensible World of Soccer wydaną w 1994? Widziałem ją w internecie i spodobała mi się.
Ma taki fajny klimat i pixelową grafikę.
5
Jak ktoś chce Vidala w FCB niech się skontaktuje z naszym skautem Michałem, przywiezie go chłopak na rowerze z Monachium ;D
0
Pana Boga zapytaj
2
Dzięki też się zastanawiałem xd
1
Dzięki. Chciałem mieć pewność.
0
Wague Senegalczyk?
2
Tak. Wague.
2
Welcome Wague!!!