0

Ku****, trudno!!!

0

Vidal u nas?

0

Fisiado Vidala za 3,2,1 ...........

1

Messiego w Barcelonie nikt nigdy nie zastąpi. On ma swój niepowtarzalny styl i nie da się go zastąpić dla mnie.

1

Mogę wiedzieć kto tu jest znany? :D

0

Teraz tylko czekać na fisiado :(

1

Wszystko tylko nie to.

0

Jest podobno 3 kandydatów. Jeden Polak Nawałka i to podobna właśnie on zrezygnował. Więc pewność że Legia będzie miała trenera z poza Polski jest bliska 98,9 %

0

Cruyyfowi to ty daj spokój.

1

Tylko że chyba transfer na temat Vidala miał polegać na jego sprzedaży a nie kupna ;D

0

Jak przychodził PAWlinho to była masa komentarzy:
- Kurła jaki łon stary. A okazał się dobrym mimo wieku piłkarzem.

9

Ten dzień pewnie skończymy na oficjalce że Vidal odchodzi i Vidal przychodzi.

0

Widzę że PAWlinho się rozkrecą co mecz to bramka lub asysta.

0

Może utonę za chwile przez "tsunami" hejtów ale ja bym nikogo na razie nie kupował tylko zaczął sprzedawać żeby tą kadrę trochę odchudzić bo zostaniemy za niedługo z 30 zawodnikami w składzie. Dał bym szansę komuś z La Masii np. Mirandzie czy Cucu

1

To teraz nagle wszyscy zapomną o Pogbie.

0

Mogę zapytać czemu Sociedad?

0

Z ciekawości, czemu Getafe?

0

Macie jakieś top 3 najbardziej lubiane i najbardziej znienawidzone drużyny w La Lidze?
Oczywiście możecie podawać drużyny także z innych Lig.

0

Gdybyście mieli wybrać zawodnika/ków z Realu których chcielibyście zobaczyć w Realu to kto by to był? Ja wahał bym się między Isco a Modriciem.

1

U mnie w końcu słońce

0

Dla mnie wycenienie OBECNEJ gry Pogby to jakieś 60-80 mln a nie więcej. Nie ma co się dziwić z takim trenerem jak Mourinho czy Autobusinho kazdy traci na wartosci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co by było gdyby w naszym Bałtyku coś takiego odkryto ;D

0

Nie oglądałem drugiej połowy Arsenal - Chelsea. Arsenal zasłużenie wygrał w karnych? Kto dominował i kogo gra podobała wam się bardziej?

9

Mam nadzieję że z opcją wykupu.

2

Powiedział oczywistą rzecz

0

Powinno byc 1-1 ale Arsenal nadal spi.

0

Özil majstersztyk

0

Ale Bellerín teraz zjadł Alonso na skrzydle

0

Chyba około 15 sierpnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?