Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ku****, trudno!!!
0
Vidal u nas?
0
Fisiado Vidala za 3,2,1 ...........
1
Messiego w Barcelonie nikt nigdy nie zastąpi. On ma swój niepowtarzalny styl i nie da się go zastąpić dla mnie.
1
Mogę wiedzieć kto tu jest znany? :D
0
Teraz tylko czekać na fisiado :(
1
Wszystko tylko nie to.
0
Jest podobno 3 kandydatów. Jeden Polak Nawałka i to podobna właśnie on zrezygnował. Więc pewność że Legia będzie miała trenera z poza Polski jest bliska 98,9 %
0
Cruyyfowi to ty daj spokój.
1
Tylko że chyba transfer na temat Vidala miał polegać na jego sprzedaży a nie kupna ;D
0
Jak przychodził PAWlinho to była masa komentarzy:
- Kurła jaki łon stary. A okazał się dobrym mimo wieku piłkarzem.
9
Ten dzień pewnie skończymy na oficjalce że Vidal odchodzi i Vidal przychodzi.
0
Widzę że PAWlinho się rozkrecą co mecz to bramka lub asysta.
0
Może utonę za chwile przez "tsunami" hejtów ale ja bym nikogo na razie nie kupował tylko zaczął sprzedawać żeby tą kadrę trochę odchudzić bo zostaniemy za niedługo z 30 zawodnikami w składzie. Dał bym szansę komuś z La Masii np. Mirandzie czy Cucu
1
To teraz nagle wszyscy zapomną o Pogbie.
0
Mogę zapytać czemu Sociedad?
0
Z ciekawości, czemu Getafe?
0
Macie jakieś top 3 najbardziej lubiane i najbardziej znienawidzone drużyny w La Lidze?
Oczywiście możecie podawać drużyny także z innych Lig.
0
Gdybyście mieli wybrać zawodnika/ków z Realu których chcielibyście zobaczyć w Realu to kto by to był? Ja wahał bym się między Isco a Modriciem.
1
U mnie w końcu słońce
0
Dla mnie wycenienie OBECNEJ gry Pogby to jakieś 60-80 mln a nie więcej. Nie ma co się dziwić z takim trenerem jak Mourinho czy Autobusinho kazdy traci na wartosci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co by było gdyby w naszym Bałtyku coś takiego odkryto ;D
0
Nie oglądałem drugiej połowy Arsenal - Chelsea. Arsenal zasłużenie wygrał w karnych? Kto dominował i kogo gra podobała wam się bardziej?
9
Mam nadzieję że z opcją wykupu.
2
Powiedział oczywistą rzecz
0
Powinno byc 1-1 ale Arsenal nadal spi.
0
Özil majstersztyk
0
Ale Bellerín teraz zjadł Alonso na skrzydle
0
Chyba około 15 sierpnia