Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Cudownie z brameczką na koncie
0
Nie oglądałem meczu Legii patrzę na mecz, wynik i widzę dwie czerwone dla Legii, Serio?
0
Na TVP Sport jakiś e-sport leci?
1
Pierwszy sklad super ale jak wejdą wychowankowie to klapa totalna.
0
Manolas po włoskim winie sędziego przytula.
2
Musielibysmy wygrywac z 10:0 zeby wychowankowie tego nie popsuli :/
2
Nie po to wstawalem o 3 rano. Ogarnąć sie chlopaki
Ciekawe co myśli sobie Malcom zszedł jak wygrywali A teraz klapa :P
0
Cillesen zawinil troche juz mial pilke na ręce
0
Ta spuchnie.....
5
Abel dzisiaj kiepsćiutko :(
6
Co ta 14 odwala!!!!!Monchu
0
Były nieźle szansę Barcy na 3-1 szkoda...
0
Kurde!!!!!!! Już było tak dobrze
0
Muszę się pochwalić, też to znam.
2
Xd przyszedł rachunek.
0
Meczyk wrócił
9
Mecz nom złodzieje ukrodli
0
Po meczu oglądne skrót MU z Realem.
0
Kiedy nasz Niemiec pontonie?
Ps. Tabla i Ruiz mieli 100% okazję na gola.
1
Jak to pięknie wygladą jak młodzi wychowankowie ogrywali jeszcze przed chwilą doświadczonych piłkarzy Romy :)
1
Malcom strzelił Romie marzenia się spelniają
0
Ale my mamy farta nic w obronie nie gramy.
Wychowankowie mogliby wchodzić tak w 60 minucie na przykład:/
0
Juz wyszli na boisko
0
Mnie bo oglądam mecz. Wiem ze to nie LM czy LL ale chyba każdy interesuje się grą zawodników i wynikiem jezeli oglada mecz.
0
Wynik 1-1 przy wychowankach to niezbyt bezpieczny wynik, ale licze ze sobie poradzą.
17
Za takie strzały Vidala to Valverde już powinien zadzwonić po samolot dla niego.
0
To było pewne. Jak wejdą wychowanki to może być jeszcze gorzej.
0
Przydałby się Messi na ten wolny
1
Arthur to będzie kocur z Cou!!!
0
Brakuje mi tu strzały Arthura czy Malcoma z przed pola karnego. Obaj uderzają tak precyzyjnie niech któryś spróbuje!