5

Cudownie z brameczką na koncie

0

Nie oglądałem meczu Legii patrzę na mecz, wynik i widzę dwie czerwone dla Legii, Serio?

0

Na TVP Sport jakiś e-sport leci?

1

Pierwszy sklad super ale jak wejdą wychowankowie to klapa totalna.

0

Manolas po włoskim winie sędziego przytula.

2

Musielibysmy wygrywac z 10:0 zeby wychowankowie tego nie popsuli :/

2

Nie po to wstawalem o 3 rano. Ogarnąć sie chlopaki
Ciekawe co myśli sobie Malcom zszedł jak wygrywali A teraz klapa :P

0

Cillesen zawinil troche juz mial pilke na ręce

0

Ta spuchnie.....

5

Abel dzisiaj kiepsćiutko :(

6

Co ta 14 odwala!!!!!Monchu

0

Były nieźle szansę Barcy na 3-1 szkoda...

0

Kurde!!!!!!! Już było tak dobrze

0

Muszę się pochwalić, też to znam.

2

Xd przyszedł rachunek.

0

Meczyk wrócił

9

Mecz nom złodzieje ukrodli

0

Po meczu oglądne skrót MU z Realem.

0

Kiedy nasz Niemiec pontonie?
Ps. Tabla i Ruiz mieli 100% okazję na gola.

1

Jak to pięknie wygladą jak młodzi wychowankowie ogrywali jeszcze przed chwilą doświadczonych piłkarzy Romy :)

1

Malcom strzelił Romie marzenia się spelniają

0

Ale my mamy farta nic w obronie nie gramy.
Wychowankowie mogliby wchodzić tak w 60 minucie na przykład:/

0

Juz wyszli na boisko

0

Mnie bo oglądam mecz. Wiem ze to nie LM czy LL ale chyba każdy interesuje się grą zawodników i wynikiem jezeli oglada mecz.

0

Wynik 1-1 przy wychowankach to niezbyt bezpieczny wynik, ale licze ze sobie poradzą.

17

Za takie strzały Vidala to Valverde już powinien zadzwonić po samolot dla niego.

0

To było pewne. Jak wejdą wychowanki to może być jeszcze gorzej.

0

Przydałby się Messi na ten wolny

1

Arthur to będzie kocur z Cou!!!

0

Brakuje mi tu strzały Arthura czy Malcoma z przed pola karnego. Obaj uderzają tak precyzyjnie niech któryś spróbuje!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?