0

Dokładnie. Nie napisałem że chce aby grał w podstawowym składzie w Barcelonie. Narazie niech się rozwija jeszcze trochę w Barcy B a na drużyny ze słabszymi drużynami dac mu zagrać.

3

Podniecają się niektórzy tak tym Puigiem że za niedługo uniosą się w powietrze. Dla mnie z Arthurem najlepszy na boisku, świetny mecz zagrał co nie ulega wątpliwości, dokładne i dalekie podania i destrukcja Eriksena i niektórzy już go awansują do pierwszego zespołu. On ma 18 lat i jest ciągle w fazie rozwoju ludzie.No ale lepiej się nim podniecać i go zachwalać niż go wyzywać i obrażac

3

Czekam aż z klubu odejdzie jakiś zawodnik i zwolni się miejsce dla wychowanka. Przykładowo chciałbym zobaczyć Cucurelle za ( mam nadzieję ) sprzedanego Digne

11

Współczuję tym co zasneli, ja osobiście świetnie się bawiłem.

0

Zgadzam się super mecz, lobik nad Ericksenem ale też bez przesady chłopak ma 18 lat i nie najlepsze warunki fizyczne A wielu by już go widziało w pierwszym składzie.

0

Dwóch najlepszych dzisiaj

0

Dla mnie najlepszy wychowanek dziś na boisku :D

0

Arthur - 4,5/5 strzelił gola z dystansu, super dokładnie podawał

Lenglet - 4/5 dobry mecz, świetne podania, starannie pracował w obronie

Cucu - 3/5 Nie zagrał wspaniale ale odciągał od siebie przeciwników, parę odbiorów

Malcom 3,5/5 liczyłem na trochę więcej, ale szybki drybling i 1 groźny strzał z dystansu zagroziły bramce rywali

Collado 3/5 nie przeglądałem się dużo Collado ale myślę że zagrał podobnie do Cucurelli. Parę odbiorów, szybka i dokładna gra ale niewidoczny na boisku.

Dodam jeszcze Puiga 4,5/5 chyba najlepszy wychowanek dziś na boisku, dużo dalekich i dokladnych przeżutow, dokładna gra, nie popełniał błędów, budował akcje kolegom i wracał się do defensywy

12

Ronaldo też 33 A fizycznie 20

5

Puig to co gościu dziś zagrał nikt mu nie odbierze

0

Jasper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Liczę na Ciebie Jasper!!!

7

Malcom się nam przyda ale nie ma okazji wykazania się w tym meczu. Powinien grać od pierwszej minuty z Arthurem.

0

Tez to zauwazylem

2

A myślałem że to Malcom taki kozaczek

1

Malcom skiller szkoda że się nie udało

0

My nie istniejemy w ataku jak na razie, jednak musimy pamiętać że to tylko mecz towarzyski i to BEZ największych gwiazd.

0

Malcom szkoda mi Cię, pierwszy mecz, gra z młodymi

0

Mówiłem 2-2

0

Rzeczywiście 2-0 to nie był bezpieczny wynik

0

Jasper

3

Monchu dzisiaj tak średnio :/

0

Ajajajaj Malcom

0

Fajnie że weszły świeżaki ale Totenham niestety gra coraz dokładniej.

0

Brakuje mi trochę strzałów na bramkę ( szczególnie MalcoLMa

3

Puig to jest kozak

0

Chciałbym zobaczyc jakis strzał MalcoLMa

0

Zszedł Arthu?

0

Malcom na boisku :)

0

Już się wydostali :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?