Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie. Nie napisałem że chce aby grał w podstawowym składzie w Barcelonie. Narazie niech się rozwija jeszcze trochę w Barcy B a na drużyny ze słabszymi drużynami dac mu zagrać.
3
Podniecają się niektórzy tak tym Puigiem że za niedługo uniosą się w powietrze. Dla mnie z Arthurem najlepszy na boisku, świetny mecz zagrał co nie ulega wątpliwości, dokładne i dalekie podania i destrukcja Eriksena i niektórzy już go awansują do pierwszego zespołu. On ma 18 lat i jest ciągle w fazie rozwoju ludzie.No ale lepiej się nim podniecać i go zachwalać niż go wyzywać i obrażac
3
Czekam aż z klubu odejdzie jakiś zawodnik i zwolni się miejsce dla wychowanka. Przykładowo chciałbym zobaczyć Cucurelle za ( mam nadzieję ) sprzedanego Digne
11
Współczuję tym co zasneli, ja osobiście świetnie się bawiłem.
0
Zgadzam się super mecz, lobik nad Ericksenem ale też bez przesady chłopak ma 18 lat i nie najlepsze warunki fizyczne A wielu by już go widziało w pierwszym składzie.
0
Dwóch najlepszych dzisiaj
0
Dla mnie najlepszy wychowanek dziś na boisku :D
0
Arthur - 4,5/5 strzelił gola z dystansu, super dokładnie podawał
Lenglet - 4/5 dobry mecz, świetne podania, starannie pracował w obronie
Cucu - 3/5 Nie zagrał wspaniale ale odciągał od siebie przeciwników, parę odbiorów
Malcom 3,5/5 liczyłem na trochę więcej, ale szybki drybling i 1 groźny strzał z dystansu zagroziły bramce rywali
Collado 3/5 nie przeglądałem się dużo Collado ale myślę że zagrał podobnie do Cucurelli. Parę odbiorów, szybka i dokładna gra ale niewidoczny na boisku.
Dodam jeszcze Puiga 4,5/5 chyba najlepszy wychowanek dziś na boisku, dużo dalekich i dokladnych przeżutow, dokładna gra, nie popełniał błędów, budował akcje kolegom i wracał się do defensywy
12
Ronaldo też 33 A fizycznie 20
5
Puig to co gościu dziś zagrał nikt mu nie odbierze
0
Jasper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Liczę na Ciebie Jasper!!!
7
Malcom się nam przyda ale nie ma okazji wykazania się w tym meczu. Powinien grać od pierwszej minuty z Arthurem.
0
Tez to zauwazylem
2
A myślałem że to Malcom taki kozaczek
1
Malcom skiller szkoda że się nie udało
0
My nie istniejemy w ataku jak na razie, jednak musimy pamiętać że to tylko mecz towarzyski i to BEZ największych gwiazd.
0
Malcom szkoda mi Cię, pierwszy mecz, gra z młodymi
0
Mówiłem 2-2
0
Rzeczywiście 2-0 to nie był bezpieczny wynik
0
Jasper
3
Monchu dzisiaj tak średnio :/
0
Ajajajaj Malcom
0
Fajnie że weszły świeżaki ale Totenham niestety gra coraz dokładniej.
0
Brakuje mi trochę strzałów na bramkę ( szczególnie MalcoLMa
3
Puig to jest kozak
0
Chciałbym zobaczyc jakis strzał MalcoLMa
0
Zszedł Arthu?
0
Malcom na boisku :)
0
Już się wydostali :D