0

Komuś się Neymar włączył

0

Nasz skład trzeba "odchudzić" jak najszybciej

1

Piłka nożna z roku na rok się zmienia, to już nie radość z gry tylko hajs,hajs i hajs

0

Piszecie że to z czego słynela Barca czyli od wprowadzania wychowanków umiera. Ale to nie do końca prawda bo do składu ma ich paru trafić np. Cucu

0

Czy mamy wsrod Cules takze Kanonierów?
Chciałbym wiedzieć jakie transfery dokonał Arsenal.

0

Jeszcze tylko sprzedaż lub wypożyczenie - Vidal, Paco, Gomes, Mina i będę wniebowzięty

0

Słodki zemsta za 1/4

0

Trochę niżej.......xd

0

Jeżeli Messi gdzieś odejdzie to do Newell's Ile Boys za 2-4 lata

0

Jaką stronę Romy polecacie żeby się pośmiać?

0

A myślałem że dzisiaj niczym mnie już nie zaskoczysz Bartek :)

0

Jeżeli ktoś myśli że jest w błędzie czytając Malcom - Malkom to się myli.

0

My naprawdę powinniśmy w tym sezonie powalczyć o LM:

- kupiliśmy wielu młodych i utalentowanych - Coutinho, Arthur, Lenglet czy Malcom

- możemy sprzedać tych starszych i mniej utalentowanych np. Vidal, Paco itd.

- największy rywal w osłabieniu - brak CR7

24

Arthur - 31 mln, 21 lat
Lenglet - 35 mln, 23 lata
Malcom - 41 mln, 21 lat
A my chcieliśmy kupić jakiegoś 30 latka za prawie 70 mln

3

Najczęściej wpisywana wypowiedź kibiców Barcy po transferze Malcoma:
- Strona kibiców Romy xd

2

Niby już był na badaniach medycznych w Romie a my "ukradlismy" im go w ostatniej chwili.
BRAWO!!!

0

Malcom ma mało czasu na adaptacje i poznanie stylu Barcy, oby się wpasował

0

Jak tam Roma??? Xdd

1

Wyczuwam szczyptę sarkazmu xd

0

Z taką ofensywą to my możemy góry podnosić

0

Bartek ..... jak ty mnie w tym momencie zaimoponowałeś.

1

Ach.... No to teraz tylko zobaczyć na stronę Romy i patrzeć jak im puchnie dupa xd

1

La Rambla się tak podnieca z radości ( ja też ) że za chwile wzleci xd

1

Chyba "lag"ikę xd

0

La Rambla jest o Barcelonie A mi chodzi ogólnie

3

Niby prawda ale ten 33 latek jest porównywany do najlepszego piłkarza na świecie :D

0

Jakaś dobra apka o lidze hiszpańskiej?

0

Chelsea się chyba w głowie poprzewracało żeby aż 75 mln płacić za 30 latka i to nie jakiegoś światowej klasy xd

0

Właśnie oglądam

0

Klub Andresa przegrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?