Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komuś się Neymar włączył
0
Nasz skład trzeba "odchudzić" jak najszybciej
1
Piłka nożna z roku na rok się zmienia, to już nie radość z gry tylko hajs,hajs i hajs
0
Piszecie że to z czego słynela Barca czyli od wprowadzania wychowanków umiera. Ale to nie do końca prawda bo do składu ma ich paru trafić np. Cucu
0
Czy mamy wsrod Cules takze Kanonierów?
Chciałbym wiedzieć jakie transfery dokonał Arsenal.
0
Jeszcze tylko sprzedaż lub wypożyczenie - Vidal, Paco, Gomes, Mina i będę wniebowzięty
0
Słodki zemsta za 1/4
0
Trochę niżej.......xd
0
Jeżeli Messi gdzieś odejdzie to do Newell's Ile Boys za 2-4 lata
0
Jaką stronę Romy polecacie żeby się pośmiać?
0
A myślałem że dzisiaj niczym mnie już nie zaskoczysz Bartek :)
0
Jeżeli ktoś myśli że jest w błędzie czytając Malcom - Malkom to się myli.
0
My naprawdę powinniśmy w tym sezonie powalczyć o LM:
- kupiliśmy wielu młodych i utalentowanych - Coutinho, Arthur, Lenglet czy Malcom
- możemy sprzedać tych starszych i mniej utalentowanych np. Vidal, Paco itd.
- największy rywal w osłabieniu - brak CR7
24
Arthur - 31 mln, 21 lat
Lenglet - 35 mln, 23 lata
Malcom - 41 mln, 21 lat
A my chcieliśmy kupić jakiegoś 30 latka za prawie 70 mln
3
Najczęściej wpisywana wypowiedź kibiców Barcy po transferze Malcoma:
- Strona kibiców Romy xd
2
Niby już był na badaniach medycznych w Romie a my "ukradlismy" im go w ostatniej chwili.
BRAWO!!!
0
Malcom ma mało czasu na adaptacje i poznanie stylu Barcy, oby się wpasował
0
Jak tam Roma??? Xdd
1
Wyczuwam szczyptę sarkazmu xd
0
Z taką ofensywą to my możemy góry podnosić
0
Bartek ..... jak ty mnie w tym momencie zaimoponowałeś.
1
Ach.... No to teraz tylko zobaczyć na stronę Romy i patrzeć jak im puchnie dupa xd
1
La Rambla się tak podnieca z radości ( ja też ) że za chwile wzleci xd
1
Chyba "lag"ikę xd
0
La Rambla jest o Barcelonie A mi chodzi ogólnie
3
Niby prawda ale ten 33 latek jest porównywany do najlepszego piłkarza na świecie :D
0
Jakaś dobra apka o lidze hiszpańskiej?
0
Chelsea się chyba w głowie poprzewracało żeby aż 75 mln płacić za 30 latka i to nie jakiegoś światowej klasy xd
0
Właśnie oglądam
0
Klub Andresa przegrał