Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta zadebiutował dzisiaj w meczu Vissel Kobe - Shonan Bellmare w 59 minucie przy wyniku 0-2 dla Shanon. Niestety mecz zakonczyl sie porazką Kobe 0-3 :/
24
A ja mam nadzieję że skończy jak Odegaard
1
1-2 Hlousek dla Legii
26
Suchar wieczorny:
Milioner mógł kupić D. Villę albo klub piłkarski
Kupił sevillę :D xddd
0
Zagłębie strzela Legii
0
PSG 1-0 Bayern strzelił Weah
6
Nazario to już sam nie wie co mówić
0
Słyszeliście że kibice Napoli sprzedają w Neapolu papier toaletowy z wizerunkiem CR7. Teraz miło im sie będzie podcierac cztery xd
2
Messi wrzuci niedawno na insta film z swoimi synami który miał chyba 20 mln polubień.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lech xd
5
Moim zdaniem wygranie La ligi i PK są tak wartosciowe jak wygranie jednej LM. Ale LM się chyba bardziej liczy.
52
Reporter:
Myślisz że Asensio jest lepszy niż Messi?
Zlatan:
"Asensio lepszy od Messiego? Rozśmieszasz mnie,
Nawet mój nos jest większy od kariery Asensio". Xd
Zlatan wie jak zgasić każdego reportera.
Źrodlo: strona Barcy na Instagramie.
0
Najlepszy Żart MŚ
0
23 lipca
4
To super
0
Tam? Gdzie? Xd
No nie wiem czemu ludzie się nim zachwycają ale on nie dorówna tej dwójce.
0
Dokładnie
6
Przypadkowa? Ok xd
0
Tak xd
12
Idealne zakończenie tego jakże pięknego dnia :D
0
Socjopata zmieni avatar na Żiru który całuje puchar xd
0
Co Pogba zrobił?
1
A mówili że Afryka najsłabsza na MŚ xd
0
Ta ale 4 gole Kane'a są z karnych :D
1
I wraca pilka klubowa!!!
Pooglądam sobie jak otrzymują medale obie drużyny
0
Mimo wszystko Dembuś powinien wejść.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Prawie wszystkim nie podoba się ten final i narzekają A później będzie płacz że trzeba będzie czekać 4 lata.
0
Do najwyższego wyniku w finale w historii MŚ brakuje 2 goli, uda się?