0

Iniesta zadebiutował dzisiaj w meczu Vissel Kobe - Shonan Bellmare w 59 minucie przy wyniku 0-2 dla Shanon. Niestety mecz zakonczyl sie porazką Kobe 0-3 :/

24

A ja mam nadzieję że skończy jak Odegaard

1

1-2 Hlousek dla Legii

26

Suchar wieczorny:

Milioner mógł kupić D. Villę albo klub piłkarski

Kupił sevillę :D xddd

0

Zagłębie strzela Legii

0

PSG 1-0 Bayern strzelił Weah

6

Nazario to już sam nie wie co mówić

0

Słyszeliście że kibice Napoli sprzedają w Neapolu papier toaletowy z wizerunkiem CR7. Teraz miło im sie będzie podcierac cztery xd

2

Messi wrzuci niedawno na insta film z swoimi synami który miał chyba 20 mln polubień.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lech xd

5

Moim zdaniem wygranie La ligi i PK są tak wartosciowe jak wygranie jednej LM. Ale LM się chyba bardziej liczy.

52

Reporter:

Myślisz że Asensio jest lepszy niż Messi?

Zlatan:

"Asensio lepszy od Messiego? Rozśmieszasz mnie,
Nawet mój nos jest większy od kariery Asensio". Xd

Zlatan wie jak zgasić każdego reportera.

Źrodlo: strona Barcy na Instagramie.

0

Najlepszy Żart MŚ

0

23 lipca

4

To super

0

Tam? Gdzie? Xd
No nie wiem czemu ludzie się nim zachwycają ale on nie dorówna tej dwójce.

0

Dokładnie

6

Przypadkowa? Ok xd

0

Tak xd

12

Idealne zakończenie tego jakże pięknego dnia :D

0

Socjopata zmieni avatar na Żiru który całuje puchar xd

0

Co Pogba zrobił?

1

A mówili że Afryka najsłabsza na MŚ xd

0

Ta ale 4 gole Kane'a są z karnych :D

1

I wraca pilka klubowa!!!
Pooglądam sobie jak otrzymują medale obie drużyny

0

Mimo wszystko Dembuś powinien wejść.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Prawie wszystkim nie podoba się ten final i narzekają A później będzie płacz że trzeba będzie czekać 4 lata.

0

Do najwyższego wyniku w finale w historii MŚ brakuje 2 goli, uda się?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?