0

Drugi raz

0

Wiem ze spalony ale czego on nie grał do Szterlinga?
Bal się Kane że na pustą kolega nie trafi ;) xd

0

Sterling przynajmniej coś biega za piłką.

0

- It's coming home, it's coming home, Football it's coming home !!!
A nie jeszcze za wcześnie, sory :D

0

A teraz się przyznawać kto obstawil gol Trippiera?

0

Pierwszy ale jakże ważny gol Trippiera w reprze :)

0

Messi by sobie strzelił z wolniaka

0

Obstawilem: Pierwszy gol okolo 17 minuta, Kane
Uda się?

0

Czytasz mi w myślach? :)

0

Za co Southgate'a wyrzucili na trybuny xd

0

Szkoda że nie w futbolu

0

Sodówa daje radę

0

Nie pytam, zobacz pierwszy komentarz

4

Dzięki szukałem tej odpowiedzi

0

Co robi Del Potro to ja nie mam pytań :)

0

O k**** Del Potro!!! :)

0

Dzięki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pobralem sobie wlasnie Livescore na telefon i zastanawiam sie jakie ligi dodac do ulubionych oczywiscie mam juz:
1.Premier League
2. La Liga
3. Serie A
4. Bundesliga
5. Ekstraklasa
Jakieś pomysły?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No I jak przełamał? Xd

0

W meczu Anglia - Chorwacja nie będę kibicował chyba jednej drużynie bardziej niż drugiej. Obstawilem że pierwszą bramkę strzeli Kane w około 17 minucie. Jak myślicie jest szansa?

1

Dobry ten Anderson dzisiaj

1

No wlasnie

4

Lepsza bez masła ;)
Pierwszy raz jak zjadłem z masłem był jednocześnie moim ostatnim.

0

Chciałbym żeby w meczu Chorwacji z Anglią byly karne ale po ciekawym meczu, np. jakiś wysoki remis ;|

1

Myślicie że Leo będzie kontynuował karierę w reprezentacji? Ma duże wsparcie od kibiców ale ci fani Argentyny raz to krytykują a później proszą żeby został. Mam nadzieję że jeszcze pogra dla Albiceleste.


0

Dzięki

0

Konferencja Arthura to dzisiaj? I o której?

0

O której dziś prezentacja i konferencja Arthura?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?