1

TO samo chciałem napisać xd

4

ZP dla CR7?

3

Witsel - Karma wraca szybko xd

0

Szkoda Cou, Marcelo i reszty drużyny brazylijskiej której nie zawsze coś wychodzi ale się starają A Neymar .... cóż to nie jest jego dobry występ.

0

Brazylia powinna mieć już 2 bramy.

0

Brazylia wcisnie a Belgia spuchnie ....

1

Wejdź w gościa 2 wyprostowanymi nogami i nie ma karnego.

0

Nie myślałem że to powiem ale: Dobry Jesus.

0

Firmino!!! Ale nie za późno?

5

Neymar odpada = złota piłka dla Ronaldo.
Neymar wygrywa np. MŚ = szansę Neya na ZP wzrastają o 80%

0

Felek z bańki i Dobranoc!!!

3

Niemcy lubią to ....

1

Jak Brazylia odpadnie to będę już bezstresowcem.

0

Jesus!!!! Nie zasługujesz na to nazwisko

0

Vamos Brazil - ja nadal wierzę

4

" To jak Belgia rozwala kanarki ( Brazylię), aż pióra lecą xd

0

Dokładnie. Jestem pod wrazeniem jego "formy".

0

" Na wózku"?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Polska, Argentyna, Hiszpania, Urugwaj i Brazylia?

Czy to ja mam złe wybory komu kibicować czy to te drużyny nie zachwycają na tym mundialu.

0

Pele jest na trybunach? Bo jakoś go nie widzę. Taki Maradona był na stadionach bo mu płacili ( FIFA) ale Pele?

0

Boski Neymar wykonał już ze 3 dryblingi i 2 razy głupio stracił piłkę.

0

Spokojnie Cou ja pier****ie z dystansu to nawet taki długi Courtois nie wyciągnie.

4

To jak to było że Fernandinho lepszy niż Casemiro..

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Neymar juz zaczyna?

0

Coutinho schodzi często na lewą stronę z której strzelił super bramkę z dystansu w meczu ze Szwajcarią ....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Fajnie że Cou gra w tym meczu bardziej z przodu niż w meczu z Meksykiem

2

Super ciekawostka. Ale na MŚ w 1950 nie było ani jednej czerwonej bo w ogole nie dawano wtedy kartek. Kartki na MŚ są od 1970r.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?