Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
TO samo chciałem napisać xd
4
ZP dla CR7?
3
Witsel - Karma wraca szybko xd
0
Szkoda Cou, Marcelo i reszty drużyny brazylijskiej której nie zawsze coś wychodzi ale się starają A Neymar .... cóż to nie jest jego dobry występ.
0
Brazylia powinna mieć już 2 bramy.
0
Brazylia wcisnie a Belgia spuchnie ....
1
Wejdź w gościa 2 wyprostowanymi nogami i nie ma karnego.
0
Nie myślałem że to powiem ale: Dobry Jesus.
0
Firmino!!! Ale nie za późno?
5
Neymar odpada = złota piłka dla Ronaldo.
Neymar wygrywa np. MŚ = szansę Neya na ZP wzrastają o 80%
0
Felek z bańki i Dobranoc!!!
3
Niemcy lubią to ....
1
Jak Brazylia odpadnie to będę już bezstresowcem.
0
Jesus!!!! Nie zasługujesz na to nazwisko
0
Vamos Brazil - ja nadal wierzę
4
" To jak Belgia rozwala kanarki ( Brazylię), aż pióra lecą xd
0
Dokładnie. Jestem pod wrazeniem jego "formy".
0
" Na wózku"?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Polska, Argentyna, Hiszpania, Urugwaj i Brazylia?
Czy to ja mam złe wybory komu kibicować czy to te drużyny nie zachwycają na tym mundialu.
0
Pele jest na trybunach? Bo jakoś go nie widzę. Taki Maradona był na stadionach bo mu płacili ( FIFA) ale Pele?
0
Boski Neymar wykonał już ze 3 dryblingi i 2 razy głupio stracił piłkę.
0
Spokojnie Cou ja pier****ie z dystansu to nawet taki długi Courtois nie wyciągnie.
4
To jak to było że Fernandinho lepszy niż Casemiro..
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Neymar juz zaczyna?
0
Coutinho schodzi często na lewą stronę z której strzelił super bramkę z dystansu w meczu ze Szwajcarią ....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Fajnie że Cou gra w tym meczu bardziej z przodu niż w meczu z Meksykiem
2
Super ciekawostka. Ale na MŚ w 1950 nie było ani jednej czerwonej bo w ogole nie dawano wtedy kartek. Kartki na MŚ są od 1970r.