1

Kolumbia bez Jamesa to nie Kolumbia ....

2

Valderrama wylysieje xd

0

Sypią się żółte

0

Anglia spuchnie. VAMOS COLUMBIA!!!

0

Anglicy robią ciuchcię

1

Szterling ale z niego brutal, przewrócił niewinnego Mine xd

0

Mina to jest goryl

0

Kolejny zawodnik Barcelony który dotknął piłkę reką

0

Jest jeszcze Chorwacja albo Rosja

1

Vamos Columbia!!!

0

Mam nadzieję

2

Nie wiem czemu ale wydaje mi się że nawet bez Jamesa, Kolumbia może pokonać Anglików.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jeżeli Ronaldo przejdzie do Juve to transfer Neymara jest bliski 99,99%

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ci Szwedzi już 3-0 by wygrywali jakby wykorzystali okazję.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Poniżej czytam wasze komentarze o przejściu Ronaldo do: Chin, Ameryki itp. Według mnie zrobi to co kiedyś Ramos, czyli zagroził że odejdzie do innego klubu jeżeli nie dostanie podwyżki a później powie słowa typu: " Nigdy nie chciałem stąd odchodzić". Ronaldo przejdzie pewnie do np. takiej ligi w której będzie więcej zarabiał ale to pewnie za 2-4 lata

6

Dziekujemy Nawałka za te cudowne 5 lat!!!

3

Gdyby wtedy była lepsza pogoda to największym sukcesem Polski byłoby albo 2 miejsce albo nawet wygrana MŚ z holendrami.

2

Teraz jak pomyślę Belgia to przed oczami mam tą bramkę Vertonghena

1

Dobre :p

0

Kawashima king

0

Szkoda Japonii mogli pierwszy raz w historii zagrać w ćwierćfinale a tu wyrosły dwa drzewa ( Vertonghen i Fellaini ) i wszystko popsuły.

9

Drzewo wypuściło korzenie xd

0

Do cholery, ale mecz!!!

0

Przepraszam ale - Karius style

1

O Cię panie....

2

To jak to było - " Nudny mundial, mało goli!!" XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?