Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolumbia bez Jamesa to nie Kolumbia ....
2
Valderrama wylysieje xd
0
Sypią się żółte
0
Anglia spuchnie. VAMOS COLUMBIA!!!
0
Anglicy robią ciuchcię
1
Szterling ale z niego brutal, przewrócił niewinnego Mine xd
0
Mina to jest goryl
0
Kolejny zawodnik Barcelony który dotknął piłkę reką
0
Jest jeszcze Chorwacja albo Rosja
1
Vamos Columbia!!!
0
Mam nadzieję
2
Nie wiem czemu ale wydaje mi się że nawet bez Jamesa, Kolumbia może pokonać Anglików.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jeżeli Ronaldo przejdzie do Juve to transfer Neymara jest bliski 99,99%
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ci Szwedzi już 3-0 by wygrywali jakby wykorzystali okazję.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Poniżej czytam wasze komentarze o przejściu Ronaldo do: Chin, Ameryki itp. Według mnie zrobi to co kiedyś Ramos, czyli zagroził że odejdzie do innego klubu jeżeli nie dostanie podwyżki a później powie słowa typu: " Nigdy nie chciałem stąd odchodzić". Ronaldo przejdzie pewnie do np. takiej ligi w której będzie więcej zarabiał ale to pewnie za 2-4 lata
6
Dziekujemy Nawałka za te cudowne 5 lat!!!
3
Gdyby wtedy była lepsza pogoda to największym sukcesem Polski byłoby albo 2 miejsce albo nawet wygrana MŚ z holendrami.
2
Teraz jak pomyślę Belgia to przed oczami mam tą bramkę Vertonghena
1
Dobre :p
0
Kawashima king
0
Szkoda Japonii mogli pierwszy raz w historii zagrać w ćwierćfinale a tu wyrosły dwa drzewa ( Vertonghen i Fellaini ) i wszystko popsuły.
9
Drzewo wypuściło korzenie xd
0
Do cholery, ale mecz!!!
0
Przepraszam ale - Karius style
1
O Cię panie....
2
To jak to było - " Nudny mundial, mało goli!!" XDDD