Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ewidentnie słychać kogo jest na trybunach więcej.
3
Tomaszewski czasami gada głupoty ale teraz bardzo dobrze wypowiedział się na temat Pogby:
" Kiedyś Pogba był odpowiedzialniejszy".
0
" El Maestro " - myślicie że ten swietny trener nadal poprowadzi Urugwaj?
14
Włączam TVP 1 i 2 potem TVP Sport a na końcu uswiadamiam sobie że nie ma dzisiaj meczy.
0
Najlepszy początek tego hymnu.
0
Kto MOTM? Yerry?
1
Revisa a mi amigo - Yerry :(
4
Kurde
0
Vamosssss Colombia
0
Cały czas w lewo
19
Ktoś jeszcze za Kolumbią?
1
Oby Mina nie strzelał karnego. Chyba że ostatniego dającego awans.
4
Geiger gwiżdże tylko dla Anglików.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Wytrzymać Kolumbia 6 minut
0
O co chodzi?
0
Jak myślę o zawodniku który strzelał bramki przy użyciu głowy to myślę o finale MŚ 1998r. I o Zidanie. Ale jak pomyślę o tym ( mundialu) myślę o Yerrym.
0
I z tym się zgadzamy na 100%
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja myślę na odwrót ale chcę aby Kolumbia awansowała.
0
To o ile teraz wzrasta klauzula Yerrego?
0
Chciałbym żeby doszło do karnych bo mimo nazwisk reprezentacji Anglii to " Synom Albionu " zawsze nie wychodziły karne w 1/8.
1
Mina to król strzelców jeżeli chodzi obrońców. W 3 meczach 3 gole z bańki.
1
Niech pokażą te kudły Valderramy i Higuity
0
Kiedy juz myślałem że kibicowanie w tym meczu Kolumbii to głupota Cuadrado dał mi cień nadziei ale jak zwykle spier****ł
0
Cuadrado to była wasza pilka meczowa xd
0
Pekerman dostrzegł nareszcie że D.Sanchez jest dla Kolumbii potrzebny jak piąte koło u wozu.
3
Najgorzej sedziowany mecz tych MŚ ?
9
Wrzutka na Mine w 90+5 min i 1:1
2
Geiger to dla mnie jak narazie najgorszy sędzia MŚ co akcje żółta dla Kolumbii. Trochę przesadza, bo przez te żółte zaraz czerwo ktoś obejrzy.