0

Ewidentnie słychać kogo jest na trybunach więcej.

3

Tomaszewski czasami gada głupoty ale teraz bardzo dobrze wypowiedział się na temat Pogby:

" Kiedyś Pogba był odpowiedzialniejszy".

0

" El Maestro " - myślicie że ten swietny trener nadal poprowadzi Urugwaj?

14

Włączam TVP 1 i 2 potem TVP Sport a na końcu uswiadamiam sobie że nie ma dzisiaj meczy.

0

Najlepszy początek tego hymnu.

0

Kto MOTM? Yerry?

1

Revisa a mi amigo - Yerry :(

4

Kurde

0

Vamosssss Colombia

0

Cały czas w lewo

19

Ktoś jeszcze za Kolumbią?

1

Oby Mina nie strzelał karnego. Chyba że ostatniego dającego awans.

4

Geiger gwiżdże tylko dla Anglików.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Wytrzymać Kolumbia 6 minut

0

O co chodzi?

0

Jak myślę o zawodniku który strzelał bramki przy użyciu głowy to myślę o finale MŚ 1998r. I o Zidanie. Ale jak pomyślę o tym ( mundialu) myślę o Yerrym.

0

I z tym się zgadzamy na 100%

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja myślę na odwrót ale chcę aby Kolumbia awansowała.

0

To o ile teraz wzrasta klauzula Yerrego?

0

Chciałbym żeby doszło do karnych bo mimo nazwisk reprezentacji Anglii to " Synom Albionu " zawsze nie wychodziły karne w 1/8.

1

Mina to król strzelców jeżeli chodzi obrońców. W 3 meczach 3 gole z bańki.

1

Niech pokażą te kudły Valderramy i Higuity

0

Kiedy juz myślałem że kibicowanie w tym meczu Kolumbii to głupota Cuadrado dał mi cień nadziei ale jak zwykle spier****ł

0

Cuadrado to była wasza pilka meczowa xd

0

Pekerman dostrzegł nareszcie że D.Sanchez jest dla Kolumbii potrzebny jak piąte koło u wozu.

3

Najgorzej sedziowany mecz tych MŚ ?

9

Wrzutka na Mine w 90+5 min i 1:1

2

Geiger to dla mnie jak narazie najgorszy sędzia MŚ co akcje żółta dla Kolumbii. Trochę przesadza, bo przez te żółte zaraz czerwo ktoś obejrzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?