1

Takashi Inui jak ty mnie w tym momencie zaimponowaleś. Viva Japan!!!

1

Do boju Japonia

1

Japier..le dobrze Japonia dobrze

0

Dobrze panie Tomaszewski

0

Oho Diabły się wsieknęły xd

0

Xddddd BRAWO Japonia

0

Mi się podoba

3

Spokojnie, Belgia spuchnie. Właściwie to już spuchła.

0

Courtois na bramkarza MŚ xd

0

a jesteś za J?

0

Gmoch jak ja ciebie słuchac lubie

1

Belgia czy Japonia? Na kogo się zdecydować?

0

Dzięki

6

Firmino robi więcej w 3 minuty niż Jesus przez cały mecz.

0

Zmień obywatelstwo na meksykańskie xd

0

Neymar leży

0

Xd

1

Dobry ten Oczoa!!!

0

Czemu Paulinho? Czemu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda że Messi już Neya nie przegoni

9

Szkoda że Ney

0

Ale ta boczna obrona ( i w ogole obrona ) kuleje bez Marcela

0

Wszystkiego najlepszego xd

0

Cou zaraz zapiedzieli jakąś bombę z dystansu

0

Co by Coutinho nie zrobił na tych czy innych MŚ dla Brazylii najjaśniejszą gwiazdeczką ( niestety ) zawsze będzie Neymar.

1

Ale Coutinho mało brakuje do tego gola. Niech wyprzedzi Neya jeszcze bardziej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zwracam honor, wiem o co chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?