Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak i co w tym dziwnego
2
Dzisiaj Chorwacja wywali Rosję do domu ( mam nadzieje).
0
Nigeria
5
Zlatan się chyba o coś z Beckhamem założył, Nie?
0
Ale Szwedzi miejsca teraz zostawiają
0
Jeszcze po jednej dla obu drużyn i sprawdzi się mój typ.
8
Pickford to kozak
0
Dokładnie
0
2 gole z karnych nie czynią z niego najlepszego śr. obrońcy ale może masz rację.
0
Wiem :(
0
Sterling - 42 spotkania w reprezentacji i 2 gole. (BRAWO!!!)
Coutinho 41 spotkań i 12 goli.
0
Kurła "Ale ta defensywa Szwecji jest dobra".
0
Czy wie ktoś ile Coutinho strzelił w reprezentacji i ile w niej już zagrał?
0
Szwedzi teraz się Maguairerowi nie dali ruszyć.
1
Wiem ze Sterling był na spalonym ale on już powinien chociaż 1 gola mieć w tym meczu.
0
Jakoś sobie poradzą ;)
Rosja dziś odpadnie mam nadzieję ale jej nie krytykuje.
0
Mecz narazie nuda. Może Rosja - Chorwacją będzie ciekawszy. Dwie świetne drużyny jak narazie na tych MŚ, szczególnie Chorwacja.
0
Anglia strzeliła razem 4 gole na tych MŚ z główek.
Yerry Mina z Kolumbi sam strzelił 3 gole z bańki :)
1
Komentator mowi ze hymn Szwecji bedzie trwał 2 minuty i 4 sekundy. Rzeczywiscie bardzo mnie to interesuje :/
0
Liczę dzisiaj na wysoką wygraną Anglików. Chciałbym finał Francja - Anglia a mecz o 3 miejsce Chorwacja - Belgia. A wy jak typujecie?
0
Lukaku, Kane i Modric.
0
A może Claesson ( czyt. Klasen)
0
Sory, mój błąd.
0
Gdyby ktoś 4 lata temu powiedziałby mi że na MŚ 2018 nie będzie Włochów, Niemcy nie wyjdą z grupy a w 1/4 nie zagra np.Brazylia to bym Ho wyśmiał.
PS. Chciałbym zobaczyć finał Francja - Anglia
0
Jakby Cou był kolumbijczykiem to ja bym się bał na jego miejscu
0
Już po Brazylii :(
Ale dziwny mundial bo nie ma: Włochów,Holendrów czy Hiszpanów
1
Ale się Coutinho będzie przeklinał o tą sytuację :(
0
Belgowie 3 minuty już ukradli
2
Coutinho dlaczego?
1
Paulinho na ławie: "A może by tak wyjechać w Bieszczady ".