Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Te kułeczka,widzimy styl Hazarda - l Gilewicz xd
1
Żiru jak dzisiaj wkopie to wszystkim japy pozamyka.
Prawda Socjopata?
0
Uważaj bo Socjopata ci odpisze
2
Żiru to jednak koksu
0
Chyba w przyszłym sezonie bardziej zacznę się interesować włoską Serie A
7
Ten Mbappe jest jak lamborghini xd
0
Kibice Realu myslą że bez CR7 nic nie osiągnął ale moim zdaniem to że to nie będą mieli nie znaczy że nie mogą wygrać ligi czy LM
0
Mogli pokazać wcześniej Henry'ego jak był hymn Francji ;)
0
Ile by Francja pokonała Belgię, albo Belgia Francję to najważniejszą informacją dnia a może miesiąca będzie transfer Ronaldo.
0
Kiedy ostatnio Barcelona załatwiła coś " po cichutku"?xd
15
Na boisku jest z porcelany a w szatni taki kozak?
0
Ci kibice Juve myslą tylko w to że jak Ronaldo do nich przejdzie to Juventus będzie wygrywał wszystko wraz z LM? :/
21
Po raz pierwszy od 88 lat w półfinale nie będzie ani Niemców ani Brazylii.
0
Wiem
0
Jakbym wiedział że dostanie bana to bym nie pisał tego komentarzu ale trochę przesadził.
1
Mógł nie pisać "ku**ą rzucilo".
Szkoda :(
0
To za co?
0
Za ten mój kom? Xd
0
Ja tez jestem bardzo krótko z 60-70 dni A miałem 2 razy. Dostałem bana za podawanie nieprawdziwych informacji o transferach xd
0
Ile razy mieliście/dostajecie bana i co Ile? Xd
2
Nie powiedziałbym
1
Większość osób cieszy się że Paulinho raczej odejdzie za 50 baniek ( wiem że jest na wypożyczeniu) bo to dobre rozwiązanie i dla klubu i dla niego. Ale ten jego pierwszy sezon dobry w jego wykonaniu: 9 goli, tyle samo miał Neymar w jego pierwszym sezonie
0
Skisłem jak pokazywali przed meczem Rosja - Chorwacja kibiców którzy mają na ręce wytatuowanego Dzyube. Strzelił 3 gole na MŚ i nic poza tym. Tatuaż robi się na całe życie a Dzyube mieć na całe życie na ręce tylko dlatego że strzelił 3 gole? I niewiadomo czy zagra jeszcze kiedyś na mundialu. Rozumiem np. wytatuowac takiego Akinfeeva który dla mnie jest jednym z najlepszych z tej reprezentacji i w dodatku gdyby nie obronił 2 karnych to Ruski nie osiągnelyby wygranej z Hiszpanią, ale Dzyube?
0
Jakaś gra na telefon?
0
Xd
0
Może Enrique?
0
A myślałeś że (przetłumacz) Coutinho hojas?
0
Thiago jest większy niż myślałem.
Fajnie byłoby zobaczyć jakiegoś potomka Messiego z nazwiskiem taty.
0
Wie ktoś czy będę mógł jeszcze wejść na Wikipedię?
1
Nie tylko moze kogos to interesuje kogo pozyskali