2

"Te kułeczka,widzimy styl Hazarda - l Gilewicz xd

1

Żiru jak dzisiaj wkopie to wszystkim japy pozamyka.
Prawda Socjopata?

0

Uważaj bo Socjopata ci odpisze

2

Żiru to jednak koksu

0

Chyba w przyszłym sezonie bardziej zacznę się interesować włoską Serie A

7

Ten Mbappe jest jak lamborghini xd

0

Kibice Realu myslą że bez CR7 nic nie osiągnął ale moim zdaniem to że to nie będą mieli nie znaczy że nie mogą wygrać ligi czy LM

0

Mogli pokazać wcześniej Henry'ego jak był hymn Francji ;)

0

Ile by Francja pokonała Belgię, albo Belgia Francję to najważniejszą informacją dnia a może miesiąca będzie transfer Ronaldo.

0

Kiedy ostatnio Barcelona załatwiła coś " po cichutku"?xd

15

Na boisku jest z porcelany a w szatni taki kozak?

0

Ci kibice Juve myslą tylko w to że jak Ronaldo do nich przejdzie to Juventus będzie wygrywał wszystko wraz z LM? :/

21

Po raz pierwszy od 88 lat w półfinale nie będzie ani Niemców ani Brazylii.

0

Wiem

0

Jakbym wiedział że dostanie bana to bym nie pisał tego komentarzu ale trochę przesadził.

1

Mógł nie pisać "ku**ą rzucilo".
Szkoda :(

0

To za co?

0

Za ten mój kom? Xd

0

Ja tez jestem bardzo krótko z 60-70 dni A miałem 2 razy. Dostałem bana za podawanie nieprawdziwych informacji o transferach xd

0

Ile razy mieliście/dostajecie bana i co Ile? Xd

2

Nie powiedziałbym

1

Większość osób cieszy się że Paulinho raczej odejdzie za 50 baniek ( wiem że jest na wypożyczeniu) bo to dobre rozwiązanie i dla klubu i dla niego. Ale ten jego pierwszy sezon dobry w jego wykonaniu: 9 goli, tyle samo miał Neymar w jego pierwszym sezonie

0

Skisłem jak pokazywali przed meczem Rosja - Chorwacja kibiców którzy mają na ręce wytatuowanego Dzyube. Strzelił 3 gole na MŚ i nic poza tym. Tatuaż robi się na całe życie a Dzyube mieć na całe życie na ręce tylko dlatego że strzelił 3 gole? I niewiadomo czy zagra jeszcze kiedyś na mundialu. Rozumiem np. wytatuowac takiego Akinfeeva który dla mnie jest jednym z najlepszych z tej reprezentacji i w dodatku gdyby nie obronił 2 karnych to Ruski nie osiągnelyby wygranej z Hiszpanią, ale Dzyube?

0

Jakaś gra na telefon?

0

Xd

0

Może Enrique?

0

A myślałeś że (przetłumacz) Coutinho hojas?

0

Thiago jest większy niż myślałem.
Fajnie byłoby zobaczyć jakiegoś potomka Messiego z nazwiskiem taty.

0

Wie ktoś czy będę mógł jeszcze wejść na Wikipedię?

1

Nie tylko moze kogos to interesuje kogo pozyskali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?